HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 870992 Hitova
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11220 : 21. Rujan, 2012., 10:07 »
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/ekskluzivno-tko-stoji-iza-vlade-na-drustvenim-mrezama.html

Pjesma u pozadini.

Novinarka.

Život.

 :wildboy:
Što je najgore ovog jednog lika znam. Igrao je prije yugioh, a možda još i sad čak igra. Ono prije nije imao život, sad ga ima još i manje :D

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11221 : 21. Rujan, 2012., 10:17 »
A realno, Nova i RTL su mrtva smeća. Prvo pitanje: "ŠTA SU VAM REKLI DA NE SMIJETE REĆI? RECITE MI ODMA ŠTA NE SMIJETE REĆI BRZO!!"   :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11222 : 21. Rujan, 2012., 10:31 »
FRAN KUŠETA. Vidio sam facu tom frajeru na tviteru i odma ga zamrzia.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11223 : 21. Rujan, 2012., 11:21 »
užasno najlošiji ljudi ikad ste. svi. mislim, prilog je mehast, pjesma je herpa, ali hejtat dečke zbog rada za vladu je baš ono - HRVATSKA!

oni su bolji od mene, njihov život ima smisla, dobivaju novce = idem ih hejtat
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11224 : 21. Rujan, 2012., 11:30 »


evo kako je biver buthurt.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11225 : 21. Rujan, 2012., 11:35 »
e frajeru, pokažeš li svoju mrljavu facu u zagrebu još jednom napravit ću od nje kašu.

JESME ČUO!  :mrs:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11226 : 21. Rujan, 2012., 11:40 »
(Klikni za pregled slike.)

evo kako je biver buthurt.

O________O

njihov život ima smisla: vode twiter od vlade.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11227 : 21. Rujan, 2012., 12:14 »
užasno najlošiji ljudi ikad ste. svi. mislim, prilog je mehast, pjesma je herpa, ali hejtat dečke zbog rada za vladu je baš ono - HRVATSKA!

oni su bolji od mene, njihov život ima smisla, dobivaju novce = idem ih hejtat

Na stranu što ih ne hejtam (očito ne čitaš)...

Al zanima me, bez podbadanja i ino.

Zar se tvoj sustav vrijednosti pojedinca zbilja temelji na tome koliko netko zarađuje novca i na kojoj je radnoj poziciji?

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11228 : 21. Rujan, 2012., 13:24 »
ne znam kako si iz ovog uspio iščitati da ja na tome zasnivam svoj sustav vrijednosti u životu................ random skroz.

ne, moj sustav vrijednosti u životu zasniva se na tome kakva je netko osoba. kakav je čovjek, biće prema drugom biću. ako si dobar u duši. pod time mislim na ljude koji nisu govna koja idu po svijetu i gaze preko leševa da bi uspjeli. i sve varijante dobrosti.

ovo što sam rekao samo je bio komentar na poznati hrvatski jal s kojim se u zadnje vrijeme susrećem di god se okrenem. mislio sam da je to neka bajka rezervirana za zagorce i susjede, ali događa se na sve strane. ono, nešto sam učinio od svog života, veseli me posao koji obavljam i ekipa doslovno ulaže trud u to da mi pokaže koliko su jalni.

ono, nije ni čudo da u državi nitko neće radit kad čim počneš radit, zarađivat i živjet ugodno, netko uvijek dođe i optužuje te da si do toga došao nezz, kurvanjem, laganjem, mitom, nešto, a ne zalaganjem, pameću ili radom.

btw, onaj gore komentar se izričito odnosio na onog MANFRROMSHADOW ili kako se već zove. pazi, frajer ima mail [email protected] i on se ijednom od CM-ova vlade usuđuje reći da nemaju život. PAZI ON JE IGRAO JUGIOH OH NE BIO JE JEDNOM U SVOM ŽIVOTU DIJETE KAKO ON MOŽE VODITI TWITER VLADE OMFG

tipični jal. najlošije vrste.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11229 : 21. Rujan, 2012., 13:40 »
ne znam kako si iz ovog uspio iščitati da ja na tome zasnivam svoj sustav vrijednosti u životu................ random skroz.


Pa zato jer si napisao da smo svi loše osobe i onda ovo što sam povećao. Nije baš šerločka dedukcija jel.

a nvm


*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11230 : 21. Rujan, 2012., 17:14 »
da, ok to sam napisao... ali kako si ti uspio zaključit da sam u tih deset riječi sažeo cijeli svoj sustav vrijednosti u životu, to mi je nezz... projiciraš realno.

napisao sam samo, parafraziram, nemojte hejtat mlade ljude koji u životu rade stvari koje vole i za to bivaju plaćeni. jer nemate to pravo kad se sjetite di ste vi bili s 18-19-20 godina dok su oni radili za vladu. kolko god ona loša bila, to je druga priča.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11231 : 21. Rujan, 2012., 18:37 »
Baš ti se da oko ovoga jel.  :D :D :D

napisao sam samo, parafraziram, nemojte hejtat mlade ljude koji u životu rade stvari koje vole i za to bivaju plaćeni. jer nemate to pravo kad se sjetite di ste vi bili s 18-19-20 godina dok su oni radili za vladu.

Samo mi potvrđuješ da ti jest sustav vrijednosti donekle takav (možda ne u potpunosti). U ovom slučaju:

-  o meni nemaš pojma di sam bio i što sam radio s 18 (dakle, svejedno ti je što je to bilo).
- oni rade za Vladu RH. To je sve što znaš o njima i ZBOG TOGA ih ja 'nemam pravo hejtat', 'bolje su osobe', 'život im ima smisla'.

Nekoga si proglasio boljim od mene na temelju... čega? Njihove funkcije, dok moju sadašnju/tadašnju (s 18) ni ne znaš. To JEST sustav vrijednosti.

Ne vidim rupu u svojoj logici, sry. :wildboy:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11232 : 21. Rujan, 2012., 20:48 »
napisao sam samo, parafraziram, nemojte hejtat mlade ljude koji u životu rade stvari koje vole i za to bivaju plaćeni. jer nemate to pravo kad se sjetite di ste vi bili s 18-19-20 godina dok su oni radili za vladu. kolko god ona loša bila, to je druga priča.

Ne hejta ih se jer su mladi i uspješni.
Ne hejta ih se jer rade za vladu.
Nit se vlada hejta jer je nešt politika govna.
Hejta ih se jer su dobili taj posao...NEKAKO MISTIČNO.

Bez javnog natječaja, ne transparentno, prvo su bili kao volonteri, kasnije se ispostavilo da volontiraju za 6000 kn, bla...
O stručnosti, korisnosti i inteligenciji neću. Jer, KAO, subjektivno.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11233 : 21. Rujan, 2012., 21:55 »
Ajde prestanite whineat o kolicini tudjih kontakata i/ili kolicini srece  :hihi:

SUSTAV JE KORUMPIRAN BOŽE, TO JE SAMO TAKO U HRVATSKOJ, DRŽAVA JE U KURCU

Sigurno.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11234 : 21. Rujan, 2012., 22:05 »
S druge strane, Njemacka je naj zemlja ikada.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9