HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869005 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11280 : 25. Rujan, 2012., 23:41 »
Retaju. Jedan od najboljih prijatelja mi gore živi, frend s posla koji je otišao gore, kao i jedan član familije, kao i još podosta poznanika koji su gore.
A mene dijeli jedna osoba od te Kanade. Dakle nemoraš bit retardiran ovako.  :tired:

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11281 : 25. Rujan, 2012., 23:44 »
nezz. BITNO.  ŽIVCIRANJE!!11
:wildboy:



U JANADI IMAJU KLUB NAVIJAĆA DIMANA UVIK VIRNI 1950
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11282 : 26. Rujan, 2012., 00:07 »
Retaju. Jedan od najboljih prijatelja mi gore živi, frend s posla koji je otišao gore, kao i jedan član familije, kao i još podosta poznanika koji su gore.
A mene dijeli jedna osoba od te Kanade. Dakle nemoraš bit retardiran ovako.  :tired:

:(

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11283 : 26. Rujan, 2012., 00:08 »
Jer ti imaš tamo 3 čovjeka to znači da je to zemlja bolja od ijedne druge  :chair: Uostalom nitko nije ni hejta kanadu
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11284 : 26. Rujan, 2012., 00:19 »
"Savršena zemlja. Ako bi igdje van HR otišao onda je to ta zemlja."
Meni jel. Neću se uopće trudit raspravljat. Jednostavno to je tako. A kada bih imao para nebih se nikada maknuo iz ovog tu čušpajza od države.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11285 : 26. Rujan, 2012., 00:22 »
Sve je više ovih postova i vijesti i svega kak Hrvatska propada i ta sranja, kak se ne može nać poso. To mladom studentu kao što sam ja stvatno ruši sve nade za sretan život.  :hiha2:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11286 : 26. Rujan, 2012., 00:26 »
Dobrodošao u real life.  :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11287 : 26. Rujan, 2012., 01:10 »
 :fpalm:

obojici



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11288 : 26. Rujan, 2012., 01:28 »
Ljudi koji ne znaju baratat s novcem. Ono, ili naučite kako kontrolirat sebe ili cete zauvijek ostat siromasna gamad koja ce uvijek vracat dugove.

Lik prije dva tjedna kupi hdtv, imamo raspravu kako je njegov hdtv jeben i da zašto ja nemam hdtv, zasto si ne kupim posten televizor. Ja kazem da mi ne treba, a realno ni njemu ne treba, ali jebiga eto, selo mora znat da on ima novi hdtv.

Dva tjedna kasnije žica me xy iznos novca na posudbu jer je bankrotirao, trebaju mu novci, dijete se rodilo. Nedo bog da si tih 400€ za tv ostavio sastrane za dijete.
Kazem mu da ne volim posuđivat novce jer odnos u tom trenu ode u kurac, nek mi radije kaze sto treba za dijete i kupim mu ja kao poklon i jebiga.
Ne, on me uvjerava da ce sve ostat ko po starom sam nek posudim novce.

Ok, posudim novce.

I šta, do maloprije sam gledao debila kako ispred svirača lijepi novce na čelo ciganu i puši barem pola iznosa kojeg sam mu dao, na jebenog cigana, a bilo je dosta love u pitanju.

Što je najgore ovo je samo jedan od primjera kojeg imam, ali ne ide mi u glavu kako se ekipa uvlaci iz duga u dug bez da razmislja glavom i napravi neko dugorocno rjesenje.

Bla, odo jest.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11289 : 30. Rujan, 2012., 13:19 »
Kad se ljudima pojadas oko nekog problema, pa ti oni s onim mudrackim i iskusnim osmijehom kazu kako to nije nista spram podizanja djece.  :wildboy:

Pa jebem im majke truntlave, sta su se upustali u odgoj male kopiladi i zenili feces od zena?

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11290 : 03. Listopad, 2012., 15:36 »
Tisuće PARODIJA i smeća kad god neka pjesma postane planetarno popularna.

KLINGON STYLE

AAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHHAAH CARSKI  :D

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11291 : 03. Listopad, 2012., 15:45 »
durr


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11292 : 03. Listopad, 2012., 15:53 »
Tisuće PARODIJA i smeća kad god neka pjesma postane planetarno popularna.

KLINGON STYLE

AAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHHAAH CARSKI  :D

Baš sam htio voo danas negdi napsiat al nisam htio ispast BUTTHURT XD
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11293 : 03. Listopad, 2012., 19:27 »
Sve je više ovih postova i vijesti i svega kak Hrvatska propada i ta sranja, kak se ne može nać poso. To mladom studentu koji ce biti konobar kao što sam ja stvatno ruši sve nade za sretan život.  :hiha2:
Ispravljeno i citirano za jebenu istinu.

Naucite se snalaziti u zivotu.
I ucite strane jezike.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11294 : 03. Listopad, 2012., 19:35 »
Iritiraju me nemarni,škrti,bezobzirni,bezosjećajni i zlobni ljudi.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9