HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869579 Hitova
*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11430 : 18. Studeni, 2012., 12:17 »
Od 95% teških sranja koje Scooter ima ti nađeš stvar koja zapravo nije loša aweawe :))))

@Sve 5 ekipa
Bio sam više puta na njihovim "performansima" i svaki put je bilo savršeno, neopisivo iskustvo. Postaneš imun na neugodnost pa ti davanje blank knjiga o sexsu pedesetogodišnjim curinim roditeljima postane šetnja kroz park. Baš iznimno neugodno bude svima, Sve 5 ekipi isto <3
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11431 : 18. Studeni, 2012., 15:27 »
SKUTER
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11432 : 18. Studeni, 2012., 15:41 »
ja nezz, skuter će me pratiti dok sam živ.

čru. ti si pobjedio, ja ipak slušam skuter  :hiha2:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11433 : 18. Studeni, 2012., 22:42 »
http://www.index.hr/vijesti/clanak/tata-i-mama--ne-moze-bolje-za-dijete-stotine-tisuca-francuza-prosvjedovale-protiv-legalizacije-gay-brakova/647373.aspx

al šta je tim ljudima u toj dosadnoj glavi da oni idu prosvjedovat protiv tih sranja. Da toliko aktivno se protive samo da napakoste ljudima. Pa da živim milijardu godina ne bi mogao shvatit na koji način funkcioniraju ovakvi ljudi.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11434 : 18. Studeni, 2012., 22:45 »
Sindrom mase i osjećaj pripadnosti nečeg velikog?

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11435 : 19. Studeni, 2012., 00:18 »
Pa ono. Svi ti koji rade te neke masa na trgu stvari dobiju gorivo kad vide koliko ih je. Iako u ovom slučaju. Neznam. Očekivao bi od homo-a da rade takve prosvjede, ovo je malo tulavo.

Tek sad vidim. 70 000 ljudi. OKE.

Iako ovo roditelj umjesto mama i tata jest totalno u prilog gej zajednici. Mislim ko da ne može ostati i jedno i drugo.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11436 : 19. Studeni, 2012., 00:40 »
Smećasto. Nikad nisam kužio anti pobačaj, anti gej brakovi prosvjede.

mislim, apsolutno nema smisla zalagat se protiv nečega što na njih nikako ne utječe. peder si? želiš brak? ženi se. Nisi peder? želiš brak? Ženi se. jednostavno.

ne kužim gdje nastane onaj: AHA, ja sam 'normalan' i smijem se ženit, ali zato peder FRAJERU nemre to tako to utječe na MOJ NOHOMO život na toliko različitih razina. iako realno ne utječe apsolutno nikada. jer homo brak = random homo zajednica plus mogu posvajat djecu il neš. što je plus apsolutni.

ljude općenito previše boli kurac za druge i njihov život. pa onda prosvjeduju kad stvari nisu onakve kakve bi trebale biti u njihovim glavama. mislim, ako HOMO frajer poželi oženit drugog tipa, očito to ima smisla i mora mu se dopustit po svakoj nekakvoj LOGICI čovječanstva. jednostavno, time ne šteti nikom na ovom svijetu.

također, pobačaj. ja sam žena. želim pobačaj. što tebe boli kurac zašto kako gdje i što. moj razlog, moje razmišljanje, moje tijelo. ako je zakonom dozvoljeno gurat si staklene boce u šupak onda zakonom mora bit dopušteno pobacit dijete. još ajde, diskutabilno je to do kojeg tjedna trudnoće je dijete smeće a ne pravo dijete. ali hejt pecto na ljude koji misle da je dijete = dijete samim začećem. ne, to je random stanica. kao što svaki dan odrežeš nokat (stanicu) i baciš ga u smeće jednako tako trebalo bi bit zakonski dopušteno pobacit zametak.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11437 : 19. Studeni, 2012., 00:42 »
Zašto ignoriramo faktor religije?

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11438 : 19. Studeni, 2012., 00:43 »
zato što je religija opijum za mase #nikšapost  :hihi:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11439 : 19. Studeni, 2012., 00:43 »
Jel ti bacaš rendom floskule?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11440 : 19. Studeni, 2012., 00:44 »
religija je smeće


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11441 : 19. Studeni, 2012., 00:49 »
Jel ti bacaš rendom floskule?

al kad je istina. religija je samo način opisivanja sranja koja se događaju jer je čovjek prije 2000 godina kad je nastala većina bio preglup da shvati zašto jabuka pada sa stabla.

i to je gg za to doba, apsolutno ništa loše ne vidim. ali da mi danas netko prodaje te spike, ne vjerujem. religija je opstala samo i jedino zato što iza sebe ima bogate i moćne institucije u obliku vrhovnih RELIGIJA LJUDI. što ima više ovaca, to je njima bolje. vrlo jednostavno u principu.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11442 : 19. Studeni, 2012., 00:49 »
neznam biver, definitivno mi se neda ulazit u raspravu oko POBAČAJA ili ičega tu, ali samo svrstavanje pobačaja u isti koš sa gej brakovima je izuzetno debilno.
plus što me još više LJUTI :bonk: je način na koji si na brzinu i lulavo iznija argumente oko tog složenog pitanja.
kažem, nije ovo zbog stava nego čisto zbog tvog užasno površnog načina gledanja na stvari, u maniri djeteta.

ured:
evo, još si se više potvrdija svojim plitkim postom o religiji. bravo.
« Zadnja izmjena: 19. Studeni, 2012., 00:51 presveti »
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11443 : 19. Studeni, 2012., 00:51 »
Jel ti bacaš rendom floskule?

al kad je istina. religija je samo način opisivanja sranja koja se događaju jer je čovjek prije 2000 godina kad je nastala većina bio preglup da shvati zašto jabuka pada sa stabla.

i to je gg za to doba, apsolutno ništa loše ne vidim. ali da mi danas netko prodaje te spike, ne vjerujem. religija je opstala samo i jedino zato što iza sebe ima bogate i moćne institucije u obliku vrhovnih RELIGIJA LJUDI. što ima više ovaca, to je njima bolje. vrlo jednostavno u principu.

Ali.  :wildboy:

Kriste. Jel vi povezujete rečenice i postove u diskusiju?
Moja poanta je da mi je smiješno slušati vas kako se ČUDITE. ODAKLE TI LJUDI!?!? KAKO TO!?!? ZAŠTO TO!?!?!?

Više manje svi ljudi koje sam ikad upoznao da su bili protiv takvih stvari su vjernici. Neke vjere. Koja to brani.
Eto.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11444 : 19. Studeni, 2012., 00:59 »
ma razumijem da to sve proizlazi iz neke vjere i toga. ali to je upravo i poanta vjere. da stane iza nekog stava kojeg oni KAO zagovaraju. podupreš to nekom tobože MORALNOŠĆU koja piše u bibliji ili kuranu il neš, knjizi staroj 2000 godina koja je savršeno vrijedila za to doba i dobiješ puno random ovaca.

dakle, razumijem ja što si ti inicijalno htio i meni je jasno da sve te teze zastupaju VJERA ljudi. mislim, ono gore su bila moja dva centa. moja perspektiva. eto, ništa više.

@majmun

ja uvijek za sebe govorim da nisam principijelan i vrlo lako mijenjam stavove ako mi netko predoči dobre argumente za svoju stranu. međutim, kako još uvijek nisam ni od koga dobio dobar POBAČAJI, GEJ BRAKOVI, RELIGIJA argument ostat ću pri svom mišljenju.

imaš pravo reć svoje mišljenje, pa ćemo vidjeti. pozz  ;)

da skratim. moja teorija života/ičega je jednostavna.

moj život. moje tijelo. ne učini drugom što i sam ne bi htio da drugi učini tebi = sve prolazi.

dakle, svakom bi zakonom trebalo bit omogućeno da napravi BILOŠTO na ovom svijetu sve dok se tiče njegovog života, tijela i dok pritom ne naudi nekom drugom.

Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9