HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869229 Hitova
*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11460 : 19. Studeni, 2012., 01:45 »
da, ja sam ih odredio. ja sam jedini čovjek na svijetu koji zastupa tu tezu.

vrak te jebi  :hiha:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11461 : 19. Studeni, 2012., 01:47 »
ko si ti da tako samouvjereno određuješ što je život i kojim trenutkom postaje život?

"očito ima dovoljno dobar razlog" - vrhunski argument

PHUN pobačaj.
jesi ti neki posjedovatelj svih podataka ikad pa da znaš da sigurno nikad nije bilo neodgovornih i sebičnih žena u povijesti svijeta koje su iz istih razloga pobacile? :thumbs:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11462 : 19. Studeni, 2012., 01:51 »
pa to i jest moja teza. ako je njen život JEBANJE i LUDILO i neimanje djece, onda joj se to treba dopustit. naravno, odmah, a ne u 9. mjesecu trudnoće.

jer ako ćemo iskreno, bolje je da dijete odrasta s nekim tko ga neće zanemarivat i otić na havaje s prvim jebačem koji dođe. netko tko ne želi dijete, ako i zatrudni, mora moć pobacit. jer sama činjenica da ne želi dijete dovoljno govori o načinu na koji bi ga odgojila.

moje je mišljenje da dijete zaslužuje dobar život. znači, ne samo živjeti, nego i dobro živjeti. ako netko ima pet kuna u džepu i dijete mu mora prosit za život... oprosti, ali toj ženi mora se omogućit pobačaj ako ona misli da ga neće moći financijski dobro podići.
« Zadnja izmjena: 19. Studeni, 2012., 01:54 beaver hunter »
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11463 : 19. Studeni, 2012., 01:56 »
taj argument ne valja, jednostavno zbog toga što "svatko ima pravo na svoj život" iz kojeg će kasnije on sam odlučit što sa sobom.
a ako ga majka ne želi, uostalom ako je takva kakva je, neće joj se dopustit da ga odgaja. bar nebi trebalo. u skladu s tim postoje neznam, domovi za nezbrinutu djecu.
bolje ikakav nego nikakav život.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11464 : 19. Studeni, 2012., 01:56 »
usporedba je na mjestu jer se zasniva na DAVOR teoremu koji je dobar i vrijedi za sve ikad  :hiha:


@presveti

eto vidiš. tu se razlikujemo. jer IMHO, bolje NIKAKAV život nego živjeti u abjuzanom domu, zanemareno, nevoljeno, siromašno i s malim šansama u životni uspjeh i sreću.
« Zadnja izmjena: 19. Studeni, 2012., 01:58 beaver hunter »
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11465 : 19. Studeni, 2012., 01:58 »
Ne kužim ovo s Asimovom. Njegovi zakoni odnose se na robote, ne na ljude.  :wildboy:

@ jadran i biver

Ovo s drogama zvuči jako zabavno u teoriji, ali znate i sami da ne može funkcionirati. A ako ZBILJA mislite da se ne bi ništa drastično promijenilo... ne znam, nadam se samo da se nećete jednog dana baviti politikom.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11466 : 19. Studeni, 2012., 02:00 »
znate i sami da ne može funkcionirati - ne znamo, ne znaš ni ti
ako ZBILJA mislite da može... - ne znamo, ne znaš ni ti

mislim nije me sad briga il da sam neki DROGA LIK jer nisam ali ako me nešto naživcira onda su to ovi SAMORAZUMLJIVI  ;) "argument" postovi pa ono. I šta sad, ti si reko da to ne može funkcionirati i onda samim time to ne može funkcionirati.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11467 : 19. Studeni, 2012., 02:03 »
nekad kad pokušavam raspravljat na ovom forumu imam osjećaj da možeš napisat kilometar posta i onda se svi uhvate za jednu riječ, banalni primjer kojim pokušam objasniti nešto, ali ne doslovno, i onda ekipa to pokuša OKRENUTI na tebe. kao sad smo te pobijedili jer smo uzeli random riječ. NOKAT. PHUN POBAČAJ. ASIMOV.

dakle, asimov. samo sam htio napomenuti kako je moja teza slična njegovoj o robotima. i kako se u biti dosta dobro može postaviti i na ljude. jer roboti su zamišljeni da budu kao čovjek.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11468 : 19. Studeni, 2012., 02:05 »
@jadran

nemoj zaboraviti na ovaj POLITIKA zaključak. jer to je to, mišljenje o drogama čini političara dobrim...ili lošim.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11469 : 19. Studeni, 2012., 02:09 »
JEL TOLKO TEŠKO KORIŠTITI EDIT????????????????????

#baibich
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11470 : 19. Studeni, 2012., 02:10 »
ti si jedan mućki provokator  :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11471 : 19. Studeni, 2012., 02:11 »
@jadran

nemoj zaboraviti na ovaj POLITIKA zaključak. jer to je to, mišljenje o drogama čini političara dobrim...ili lošim.

mislim da to n00b nije htio reć. više vaše razmišljanje oko toga. kao idemo EKSPERIMENTIRATI i legalizirati droge.
što je opasan eksperiment, jel. jer daje novu slobodu ljudima.

@presveti

eto vidiš. tu se razlikujemo. jer IMHO, bolje NIKAKAV život nego živjeti u abjuzanom domu, zanemareno, nevoljeno, siromašno i s malim šansama u životni uspjeh i sreću.

nitko neće dijete ostavit na ulici da umre, ono. :wildboy:
neznam kakvi su uvjeti u domovima, al ne vjerujem da su tako "filmski" ko što si ti opisa. čak i da jesu, to onda nije problem pobačaja već problem sustava.
onda moš reći neznam, mito i korupcija derp neću živit tu idem u šumu.
 :wildboy:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11472 : 19. Studeni, 2012., 02:18 »
ja nisam pričao za domove, iako znam od bliskih ljudi kako se tamo živi. već sam pričao o domu kao kući s roditeljima. dakle, da bi dijete dospjelo u dom za nezbrinute prvo mora bit zanemarivano, nevoljeno i nezbrinuto kod kuće. a onda odlazi u dom gdje također prolazi kroz kalvariju drugačijeg tipa, samo nešto malo bolju od onog otkud je izvučeno.

@mile politika argument

kažeš, 'daje novu slobodu ljudima'. to je kao nešto loše. sloboda. imati slobodu izbora? ne razumijem.

opet se vraćam na prvo. da, apsolutna sloboda izbora. pa tako i pušenja droge dok god to ne škodi nekom drugom. ili dok svojim nereagiranjem ne naškodim nekom drugom.

Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11473 : 19. Studeni, 2012., 02:22 »
znate i sami da ne može funkcionirati - ne znamo, ne znaš ni ti
ako ZBILJA mislite da može... - ne znamo, ne znaš ni ti

mislim nije me sad briga il da sam neki DROGA LIK jer nisam ali ako me nešto naživcira onda su to ovi SAMORAZUMLJIVI  ;) "argument" postovi pa ono. I šta sad, ti si reko da to ne može funkcionirati i onda samim time to ne može funkcionirati.

Da, jer pisati očite stvari mi je suludo. Računam da shvaćate o čemu pričam ali ako ne onda SOZ. Ionako je svejedno što da napišem kad te živciram po difoltu.

@jadran

nemoj zaboraviti na ovaj POLITIKA zaključak. jer to je to, mišljenje o drogama čini političara dobrim...ili lošim.

Odlično rezoniranje! :hiha:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11474 : 19. Studeni, 2012., 02:27 »
znate i sami da ne može funkcionirati - ne znamo, ne znaš ni ti
ako ZBILJA mislite da može... - ne znamo, ne znaš ni ti

mislim nije me sad briga il da sam neki DROGA LIK jer nisam ali ako me nešto naživcira onda su to ovi SAMORAZUMLJIVI  ;) "argument" postovi pa ono. I šta sad, ti si reko da to ne može funkcionirati i onda samim time to ne može funkcionirati.

Da, jer pisati očite stvari mi je suludo. Računam da shvaćate o čemu pričam ali ako ne onda SOZ. Ionako je svejedno što da napišem kad te živciram po difoltu.


kako da me ne živciraš kad govoriš ovakve knowitall pizdarije? jesi ti vidoviti milan? (hehe)

to nema baš nikakvog smisla kralju. po čemu je to očito? po svim silnim primjerima koji to dokazuju? po tvojoj logici? baziranoj, opet, na ničemu.

neznam , meni to baš nikako nije logično.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9