HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869678 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11520 : 19. Studeni, 2012., 14:21 »
Srđane znam da pričamo o pečenima. Sad koliko točno ima morao bih jednom izvagati, a zašto se mjeri u litrama ne bih znao.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11521 : 19. Studeni, 2012., 14:27 »
Aj molim vas.
PLOX.
PLS.

Dosta ove rasprave.

Racio AKO LEGALIZIRAMO DROGU SUTRA ĆE TROGODIŠNJA DJECA UZIMATI HEROIN.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11522 : 19. Studeni, 2012., 14:29 »
Ko je to rekao? :wildboy: I prestani PRESUĐIVATI, zabavno je, donekle. :hiha:


A i smiješno je, jer grga zvuči kao da je ne znam, pročitao BLASTEROV RAD o GANJI ;) i sad mu sve ima smisla. Zli kapitalizam, pokušava uništiti slobodu!
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11523 : 19. Studeni, 2012., 14:33 »
Kesten - droga paralele :ave:  :ave: :hihi:

Ja nez krepao sam, predozirao sam se smijehom valjda,, 16 KILA SMIJEHA SAM POJEO.

inace cijela rasprava zadnje 3 stranice nema smisla i jadna je, bas ono legalizacija droze/10 (i ne Biveru, to nije pozitivna ocjena).

Ja nezz  :hihi:

URED: Vanja zrulao sve <333

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11524 : 19. Studeni, 2012., 14:34 »
Okej, onda slobodno nastavite imati ovu besmislenu raspravu bez ikakvih argumenata ili ičega.  :hiha:

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11525 : 19. Studeni, 2012., 14:49 »
mene i dalje muči debljina christine :hiha2:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11526 : 19. Studeni, 2012., 15:20 »
a mislim, nemate smisla. naravno da ste protiv legalizacije kad vam se na taj spomen u glavi stvori TETA IZ VRTIĆA koja kaže da je droga loša. i slike đankija koji leže u mulju. nezz. ok, naravno to se događa i sad. jer je droga jednako dostupna onom ko ju želi.

benefiti legalizacije bili bi pecto. skinula bi se fama, drogu bi mogao kupit u ljekarni. ne bi bilo drug lordova jer drogu moš kupit u ljekarni. ljudi bi umirali, ali samo oni glupi koji ne shvaćaju da ne mogu uzet miljardu tone droge godišnje i preživjet. što je opet VGG, jer manje glupog ološa imaš na ulici.

država bi zaradila, porez ovo ono. droga turizam jer bi dolazili iz cijelog svijeta jest naše droge. hrvatska bi bila lijepa i bogata zemlja. :hiha:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11527 : 19. Studeni, 2012., 15:28 »
zašto zanemaruješ postove prije?
nije onaj koji uzima drogu glup ili pametan, nego jednostavno OVISAN. ne ide to tako jednostavno. isuse.
i većina drogaša bi najrađe htjela da se skine s toga, i svjesna je da su propali i uništeni.
i još nitko od vas podržavatelja nije iznio smislenu ideju kako bi se to izvelo. valjda zato jer je nemoguće.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11528 : 19. Studeni, 2012., 15:33 »
nez, ja nisam nikakav PODRŽAVATELJ, nit bi itko OD NAS bio sposoban objasniti KAKO bi se to izvelo  :tired:
al eto samim time mora da je nemoguće.
čisto jer je to rekao mile; čovjek koji je upoznao život.  :hiha:

A i smiješno je, jer grga zvuči kao da je ne znam, pročitao BLASTEROV RAD o GANJI ;) i sad mu sve ima smisla. Zli kapitalizam, pokušava uništiti slobodu!

nez znaš da nisam droga lik.
samo mi je debilno baš ovo šta biverić kaže. DROGE neš ti jebote. kao da je to neka magična stvar koja ubije čim se unese u tijelo a baš svi postanu instantno ovisni o njoj. to je baš onako mišljenje koje ti je šopano na prvom danu vrtića nez.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11529 : 19. Studeni, 2012., 15:34 »
postepeno. prvo dekriminalizacijom. pa lake droge. pa teške. pa stroži zakoni za sranja počinjena pod utjecajem droga. raspravama o tome kako se to treba uvest, gdje, edukacija mladih itd. dakle daje vam se izbor, ali vam se isto tako govori da je to loše. i tako. moglo bi se.

nisam mislio da se uvede sutra i kaže evo vam jebitese. :hiha2:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11530 : 19. Studeni, 2012., 15:36 »
Al vidiš, dobar je to argument. Da je to TEŠKO IZVESTI.
To je uvijek dobar argument za ne pokušavanje.

Meni je samo smiješno da svi bacamo samo izraz DROGA.
Jer eto, sve droge su iste. Sve su jednako štetne, sve jednako izazivaju ovisnost.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11531 : 19. Studeni, 2012., 15:45 »
pa ja neznam, što možeš napravit, TVORNICE ZA IZRADU DROGA? :wildboy:

mislim. ZAŠTO. jel to potrebno. ne vidim zašto bi netko nama u školi pričao neke priče o tome da je droga štetna tek tako.
valjda je to s razlogom. i svi dobro znamo da je droga opasna i da uništava ljude, jer svi često viđamo narkomane po ulicama.
zapravo evo klasičan primjer, u zadru ih ima po gradu masu. i onako kad te dođu žicati duhan ili 2 kune vidiš kako im je većini isključivo zbog droge uništen život.
i vidiš kako dosta njih nisu rendom debili nego pametni ljudi koji su bez droge mogli ostvarit svoj potencijal. završit faksove i živjeti normalno.
mislim, dosta puta se iznenadim jer tipovi stvarno nisu GLUPI. ali eto, ovisnost im onemogućava ostvarivanje potencijala.
i ne možemo sad reći SAMI SU SI KRIVI MOGLI SU IZABRATI. ne, jednostavno im je trebalo pomoći vratiti ih na pravi put. a legalizacijom sigurno nećemo nikako pomoći.
drogirat će se ionako, jer su debelo zaglibili u sranje. mrzit će se još više zapravo.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11532 : 19. Studeni, 2012., 15:47 »
inače, da se vratim na depresiju. da, marihuana je korisna i koristila se u liječenju hiljadama godina. sve do 1920.-ih kad je bila sastavni dio svih lijekova. onda je došla farmaceutska industrija i rekla jebemu, zašto mi ne bi smislili neki lijek koji ljudi ne mogu uzgojit u svom dvorištu. i bam DRUGS ARE BAD, MKAY!

pročitaj si malo o tome, ja nažalost jesam u zadnje vrijeme. privatni razlozi. uglavnom, postoje dokazi da je ulje konoplje jedna od najzdravijih supstanci na svijetu. u skladu s tim ne smije se proizvodit jer kako bi silni PRECEDNICI i RELIGIJA LJUDI zaradili ako ne na zastrašivanju mase da je droga loša.

dakle, ovdje se priča o tome da su vlade i glavni ljudi glupi ili namjerno ne žele neke stvari kako bi sami prosperirali. eto, zato želim dat slobodu čovjeku. zašto mu se išta brani? educiraj ga i pusti da sam odluči što je dobro za NJEGA. ako od toga odluči umrijet, njegov život, njegov izbor. ko ga jebe.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11533 : 19. Studeni, 2012., 15:48 »
@dodo
Zašto alkohol? Jel to potrebno?

Svi znamo da je štetan.
Svima su nam govorili da je štetan.
Svi vidimo pijance po ulici.

Zašto ne zabraniti alkohol?

Ne prihvaćam za odgovor IXY OMFG IXYYYYYY REALNO. Poluinteligentan odgovor barem?

EDIT:
Da se razumijemo, ja sam neutralan po pitanju legalizacije.
Što se tiče lakih droga, tu sam u PRO kampu. :hiha:
Što se tiče teških droga, još nisam odlučio. :hiha:
« Zadnja izmjena: 19. Studeni, 2012., 15:51 Ixy »

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11534 : 19. Studeni, 2012., 15:55 »
Isto kao da pitaš zašto ne zabrane cigare. Predugo je u kulturi, nema šanse da se sad ide ukidat. Trebale bi nam bar 3-4 generacije hardcore kriminala kao za prohibicije da bi alkohol/duhan došao na današnji nivo trave npr.

A uostalom, problem alkohola nije što je legalan nego što je jeftin i možeš se prebit ko kurva sa 20kn u džepu. Finci i ekipa gore imaju sve skuplji alkohol i to je gg.


MOŽE LOCK
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9