HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 868886 Hitova
*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11535 : 19. Studeni, 2012., 15:56 »
nije svako alkoholno piće štetno toliko za organizam, naravno u umjerenim količinama. alkoholna pića su zapravo, kako da kažem, dio svake kuhinje.
i imaju neku svoju vrijednost, tradicijsku. npr. kad se peče rakija. ili melje grožđe.
evo, vino kao smanjuje rizik od moždanog udara i dobro je za srce. paše uz svakakva jela itd. isto kao i pivo. ili žestice kao neki aperitiv ili čak afrodizijak.
droga nije dobra ni u malim količinama. jer definitivno nije isto jednom se napit i jednom se ušmrkati.
i ne mislim pritom na marihuanu jer to nije zapravo tema. tema su teške droge.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11536 : 19. Studeni, 2012., 15:56 »
pa stroži zakoni za sranja počinjena pod utjecajem droga.
Inace, ak si pod utjecajem droge, onda si automatski neuracunjiv, a takve ljude uglavnom boli kurac koliko je zakon strog ili ne, pa stoga nije niti nesto strasno efikasno u smislu prevencije.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11537 : 19. Studeni, 2012., 15:58 »
nije svako alkoholno piće štetno toliko za organizam, naravno u umjerenim količinama. alkoholna pića su zapravo, kako da kažem, dio svake kuhinje.
i imaju neku svoju vrijednost, tradicijsku. npr. kad se peče rakija. ili melje grožđe.
evo, vino kao smanjuje rizik od moždanog udara i dobro je za srce. paše uz svakakva jela itd. isto kao i pivo. ili žestice kao neki aperitiv ili čak afrodizijak.
droga nije dobra ni u malim količinama. jer definitivno nije isto jednom se napit i jednom se ušmrkati.
i ne mislim pritom na marihuanu jer to nije zapravo tema. tema su teške droge.


frajeru ovo je dosta jadno.  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11538 : 19. Studeni, 2012., 15:59 »
to je to ixy. upravo to želim reć. alkohol i cigarete su jednako smećaste i ubijaju ljude i čine ih ovisnicima. pa eto, društvo nije u rasulu. većina živi sasvim ok. povremeno se napije. ide dalje.

mislim da je glavni problem ove rasprave to što vi mislite da ste ovisnik o KOKAJINU čim uzmeš prvi ĐOJINT. jer tako su nam rekle tete u vrtiću. ja vam kažem da to nije istina. dao sam vam primjer cure koja je uzimala exstasy barem dve godine jednom sedmično. i probala LSD. danas studira, radi, ne drogira se. to je bila mladost ludost faza, prerasla ju je. nema više potrebe uzimat drogu i zna da je ona apsolutno smeće. a nije bila na odvikavanju ili nešto slično.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11539 : 19. Studeni, 2012., 15:59 »
Bože dodo kakva usporedba. Loše.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11540 : 19. Studeni, 2012., 16:00 »
pa stroži zakoni za sranja počinjena pod utjecajem droga.
Inace, ak si pod utjecajem droge, onda si automatski neuracunjiv, a takve ljude uglavnom boli kurac koliko je zakon strog ili ne, pa stoga nije niti nesto strasno efikasno u smislu prevencije.

ali će razmislit PRIJE uzimanja.

EDIT:

ko što je kod nas stroži zakon o alkoholu kod vozača učinio to da ekipa stvarno razmišlja pit il nepit prije vožnje. prije to nije bio slučaj.
« Zadnja izmjena: 19. Studeni, 2012., 16:02 beaver hunter »
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11541 : 19. Studeni, 2012., 16:01 »
dao sam vam primjer cure koja je uzimala exstasy barem dve godine jednom sedmično. i probala LSD. danas studira, radi, ne drogira se. to je bila mladost ludost faza, prerasla ju je. nema više potrebe uzimat drogu i zna da je ona apsolutno smeće. a nije bila na odvikavanju ili nešto slično.
Ja cu ti dat primjer frajera koji je poceo sa travom oko pocetka srednje i danas je na teske droge. ETO. Jesam li pobjedio sad?

Ovo drugo: nece razmislit prije uzimanja jer ne moze to kontrolirat. OVISNOST.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11542 : 19. Studeni, 2012., 16:03 »
nitko nije pobijedio. ja od prvog trena tvrdim da je stvar individualna. glupan će ostat glupan i umrijet od droge bila ona legalizirana ili ne. pametan će jednom probat i opametit se i ne umrijet od droge bila ona legalizovana ili ne. simple as that.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11543 : 19. Studeni, 2012., 16:04 »
nije svako alkoholno piće štetno toliko za organizam, naravno u umjerenim količinama. alkoholna pića su zapravo, kako da kažem, dio svake kuhinje.
i imaju neku svoju vrijednost, tradicijsku. npr. kad se peče rakija. ili melje grožđe.
evo, vino kao smanjuje rizik od moždanog udara i dobro je za srce. paše uz svakakva jela itd. isto kao i pivo. ili žestice kao neki aperitiv ili čak afrodizijak.
droga nije dobra ni u malim količinama. jer definitivno nije isto jednom se napit i jednom se ušmrkati.
i ne mislim pritom na marihuanu jer to nije zapravo tema. tema su teške droge.


frajeru ovo je dosta jadno.  :hiha:

kako je to ja jadno jebote bog. Istina je. Alkohol je za razliku od duhana i teških droga u malim količinama ZDRAV. Problem je u prekomjernom uzimanju. Ista je stvar i s KESTENIMA, ako ih prekomjerno jedeš možeš postat debeo i umrit
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11544 : 19. Studeni, 2012., 16:04 »
nitko nije pobijedio. ja od prvog trena tvrdim da je stvar individualna. glupan će ostat glupan i umrijet od droge bila ona legalizirana ili ne. pametan će jednom probat i opametit se i ne umrijet od droge bila ona legalizovana ili ne. simple as that.
JESI TI RETARDIRAN. JEL TI SHVAĆAŠ POJAM FIZIČKE OVISNOSTI  :ave:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11545 : 19. Studeni, 2012., 16:06 »
shvaćam. ali, jel ti shvaćaš pojam da neće svi koji se drogiraju ili su uzeli drogu umrijet kao teški ovisnici?

EDIT:

pročitaj još jednom gornji post. možda budeš manje retardiran.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11546 : 19. Studeni, 2012., 16:07 »
ili će umrijeti, ili će uništiti život i svoje obitelji.

ali hej biver je savršen on nikad nije pogriješio u životu i postao OVISAN. svi ostali grešnici su GLUPI I TO ZASLUŽUJU IONAKO. :chair:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11547 : 19. Studeni, 2012., 16:10 »
nije svako alkoholno piće štetno toliko za organizam, naravno u umjerenim količinama. alkoholna pića su zapravo, kako da kažem, dio svake kuhinje.
i imaju neku svoju vrijednost, tradicijsku. npr. kad se peče rakija. ili melje grožđe.
evo, vino kao smanjuje rizik od moždanog udara i dobro je za srce. paše uz svakakva jela itd. isto kao i pivo. ili žestice kao neki aperitiv ili čak afrodizijak.
droga nije dobra ni u malim količinama. jer definitivno nije isto jednom se napit i jednom se ušmrkati.
i ne mislim pritom na marihuanu jer to nije zapravo tema. tema su teške droge.


frajeru ovo je dosta jadno.  :hiha:

kako je to ja jadno jebote bog. Istina je. Alkohol je za razliku od duhana i teških droga u malim količinama ZDRAV. Problem je u prekomjernom uzimanju. Ista je stvar i s KESTENIMA, ako ih prekomjerno jedeš možeš postat debeo i umrit

kralju što misliš koliko je pokusa napravljeno sa kokainom u zadnjih 50 godina?
a koliko s alkoholom?

ZDRAVLJE. to su ti općeniti pojmovi  ;)

droga kakva god bila je nekakva supstanca koja  kad dođe u organizam izaziva određene reakcije. dobre i loše. baš kao svaka supstanca na svijetu.

kuiš i nije isto jednom se napit i jednom ušmrkat. jer dodo bi to znao, on ti je probo oboje.

ah ne čekaj nije, samo mu je raska tak rekla xDDD

btw nadam se da se sjećate svog prvog pijanstva i kako vam je bilo poslije.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11548 : 19. Studeni, 2012., 16:13 »
@dodo

Da. Većina ljudi koja umre od droge su teški idioti jer fakat moraš bit idiot da u sebe konstantno unosiš nešto što ti dokazano šteti. i nešto što i sam vidiš da ti šteti. takav čovjek umrijet će bez obzira na legalnost proizvoda koji konzumira.
« Zadnja izmjena: 19. Studeni, 2012., 16:14 beaver hunter »
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11549 : 19. Studeni, 2012., 16:17 »
 :thumbs: idioti su. bravo. pogotovo je super to tvrdit za ljude koji počnu to jako mladi, nesigurni u sebe i svoje stavove.
 ti neznaš živote i razloge svakog od njih za uzimanje droga. kako te nije sram to govoriti?

@grga
ajde se napij jednom tjedno 2 mjeseca pa onda ušmrkavaj isto jednom tjedno 2 mjeseca.
čisto da vidimo DA JE TO ISTO.

a i ovo mi je bezveze, ne moram se nadrogirat da bi znao da je to opasno.
otkad je postalo predmetom rasprave uopće da droga NIJE opasna.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9