HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869301 Hitova
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11565 : 19. Studeni, 2012., 19:30 »
 :hiha:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11566 : 19. Studeni, 2012., 19:36 »
počet pušit s 12. ali nisam. jer sam dovoljno pametan čak i u tim ludim godinama bio da me ne povuče DRUŠTVO. i nikad me neće.

Ovdje zapravo želiš reć da te bilo strah?
Nemoguće da si sa 12 godina imao sve argumente na temelju kojih bi donio razumnu odluku o izbjegavanju cigara/droge/pušenja kuraca. Nije bilo interneta  :hiha:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11567 : 19. Studeni, 2012., 19:47 »
pa nazovi to kako hoćeš, ali nisam uzeo to sranje. dakle, one priče o pritisku na mlade su čru, ali ne prolaze ako je mlad čovjek odgojen, obrazovan i imalo razuman. nije droga nešto što ubija odmah čim uzmeš prvi šut. ili da izaziva ovisnost odmah istog trena si gotov, umrećeš od droge jednom nekad.

It's estimated that almost one-fourth of the people who try heroin become addicted.
NEDGJE S INTERNETA

znači, želiš reći da 75 % NE postane ovisnikom. hvala, dokazao sam svoju tvrdnju da samo glupani i idioti umiru kao teški ovisnici.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11568 : 19. Studeni, 2012., 19:52 »
Pod try valjda misle na FIRST TIME usere? Što bi pobilo tvoju tvrdnju da ti od eksperimentiranja neće ništa bit. Iako nisam siguran jer sam to išćupao negdje iz šupka. Između ostalog nije samo stvar ovisnosti već i to šta sam prije spominjao, nepopravljiva šteta koju JEDNO EKSPERIMENTALNO KONZUMIRANJE ostavlja na tvom tijelu.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11569 : 19. Studeni, 2012., 19:54 »
ne prolaze ako je mlad čovjek odgojen, obrazovan i imalo razuman

Niti jedan od ta 3 faktora nije presudan u odluci i to ti pokušavam reć. Puno pametniji, razumniji i obrazovaniji ljudi od tebe i mene su konzumirali MDMA i ostala hardcore sranja iz znatiželje. Jednostavno je to u ljudskoj prirodi kao što neki plaćaju brdo para za skakanje iz aviona svaki tjedan, a drugi bi platili isto toliko da ne moraju skočit. Ima li to veze s njihovim obrazovanjem i inteligencijom? I don't think so Annie.
« Zadnja izmjena: 19. Studeni, 2012., 19:59 Radim247 »
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11570 : 19. Studeni, 2012., 19:58 »
jesi li ti ovisnik?
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11571 : 19. Studeni, 2012., 19:59 »
Ne, strah me  :(


Lol otkad forum ima edit koji ne zahtjeva refreš sajta? Napokon jebote <3 (inb4 postoji od prve verzije)
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11572 : 19. Studeni, 2012., 20:01 »
Pa normalno da ćeš uzimat smeća tipa DMT i LSD ako možeš :hiha: Jer saznaš


         
  :mamut: :mamut: :mamut: :mamut: :mamut: :mamut:>KOZMIČKE ISTINE< :mamut: :mamut: :mamut: :mamut: :mamut: :mamut:
i sranja :hiha2:

Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11573 : 19. Studeni, 2012., 20:06 »
Nikotin izaziva ovisnost. Nikotin nije zdrav. Ostavlja nepopravljivu štetu na tvom tijelu.

OKEJ VIDIM RAZLIKU PRD AL ONO.
Ne vidim poantu. Zašto bi to bio razlog da je to apsolutno zabranjeno?

Jer ono, nije da ako je droga zabranjena, nitko je neće konzumirati.
Samo će biti malo teže doć do tog sranja.

A opet kažem, nije da se probudiš jednu nedjelju, izvadiš PUNO PARA (nemam uopće pojam o tome kolko košta to, al puno je  :hiha:) i odlučiš ručati heroin.

Ili ne znam. Nađe ti se heroin u čokoladnom mlijeku pa si ti ovisan.

Napravio si svjesnu odluku. Izdvojio si novac. Kupio si to sranje. Ušmrkao si to sranje.
A ono, svjestan si posljedica.

Prrrrrrrrd.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11574 : 19. Studeni, 2012., 20:07 »
Također.

s & Heartbreak stranica.



*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11575 : 19. Studeni, 2012., 20:08 »
MA DA? NEOČEKIVANO!!!!1 IMPOSIBIRU!!!1

kao što sam i prije tvrdio, inteligentan čovjek, s jasnom životnom vizijom, obrazovan po tom pitanju (npr. radim247) uzet će drogu, ali neće umrijet od nje.

glup čovjek, bez posla, kojem je dosadno u životu jer nema viziju, može bit i inteligentan i sve, uzet će drogu i postat ovisnik. jer neće znat prestat. njega zadovoljaju niske strasti, ono jadne stvari da mu treba popuši kurčinu u klubu. baš to. taj će umrijet od droge. jer njemu će ludost DROGA TRENUTKA značit sve u životu. e burke on je luuuuuud. naravno da će se istoj drozi ponovno vraćat jer mu takvo zadovoljstvo ne pričinjava ništa drugo u životu.



još jednom. čini li jedno konzumiranje droge čovjeka ovisnikom i mrtvacem? Ne. je li stoga važno dal je ona legalna ili ne? Nije. onaj ko želi drogu kako bi ga ona ispunila, uzet će ju anyway. i nastavljati uzimati dok ga ne uzme.

ali eto, ajmo ju legalizirat i na neki način kontrolirat. onako kako je ixy to objasnio. po meni nema niti jedne prepreke. svatko radi za svoje tijelo po svom nahođenju.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11576 : 19. Studeni, 2012., 20:15 »
@ikai
Ne košta ništa, doslovno nije ni vrijedno naplate koliko je jeftin. Problem je što ovisnici naravno nemaju posao pa nemaju ni 20kn što onda kompenziraju uslugama za preprodavača. Nitko to radi zbog para, isključivo zbog stjecanja ljudi nad kojima imaš potpunu kontrolu.

Eto, fun fact  :hiha:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11577 : 19. Studeni, 2012., 20:22 »
Znači još jedan problem riješen legalizacijom, kažeš?  :hiha:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11578 : 19. Studeni, 2012., 20:23 »
Heh, biver je shvatio stvar. Droga je dobra, uz pomoc droge iskorenit cemo glupe ljude ;)

I otkud su ove tvrdnje? Glupi i neobrazovani ljudi i oni ISKLJUCIVO uzimaju drogu? Zasto to? To je cista glupost i ne znam otkud si to izvukao.

I ovi gdje cemo postaviti granicu. Je li bolje postaviti granicu NEGDJE ili uopce ne postaviti jer to sto ne znas gdje je toliko bitnije od postavljanja same granice?

Za kraj, ne radi se samo o tome da narkomani rade stetu svom tijelu iskljucivo i tu stvar zavrsava, jer nije tako. Zamisli alkohol (i kaznena djela vezana za konzumaciju), ali puno, puno jace.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11579 : 19. Studeni, 2012., 20:33 »
nisam to rekao. rekao sam da drogu uzimaju i glupi i pametni, ali samo glupi (tu ne mislim na inteligenciju) ljudi nastavljaju s konzumacijom droge (do smrti) budući da su glupi i nesposobni promijenit svoj život i učinit ga smislenim. dakle, kad kažem glupi ljudi mislim na one kojima je droga smisao i život.

dakako da su zbog tog glupi i zaslužuju umrijet.

nezz, kaj da vam više velim. pokušavate me dobit na neke riječi i fraze koje koristim, a odbijate razumjet širu sliku.


Za kraj, ne radi se samo o tome da narkomani rade stetu svom tijelu iskljucivo i tu stvar zavrsava, jer nije tako. Zamisli alkohol (i kaznena djela vezana za konzumaciju), ali puno, puno jace.


Npr. da imaš legaliziranu drogu imao bi evidenciju ovisnika, znao bi za njihova sranja i mogao bi ih kontrolirat bolje nego što to možeš danas.
« Zadnja izmjena: 19. Studeni, 2012., 20:36 beaver hunter »
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9