HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 870852 Hitova
*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12180 : 17. Travanj, 2013., 11:21 »
Ja ako znam da ću ić negdje di će bit trave :hiha: il nez, mačaka, bilokakvih biljaka il što god, popijem Claritine prije nego izađem van. Tableta, možeš ih kupit za jeftino u bilo kojoj apoteci. Dosta pomažu.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12181 : 17. Travanj, 2013., 12:19 »
Preseli se na more, realno :wildboy:

Ja jebeno umirem kad sam u zagrebu, što više idem istočno to mi se pogoršava, MOŽDA SAM ALERGIČAN NA VUKOVAR.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12182 : 17. Travanj, 2013., 13:18 »
:hihi:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12183 : 17. Travanj, 2013., 13:22 »
:))))))))))))))))))))

Ma mažem si nos s nekom masti pa je ajde kao podnošljivo, al imam u dvorištu japansku šljivu koja je procvjetala u dva dana i svaki put malo umrem kad prođem kraj nje. :wildboy:
Nezz, probat ću taj claritin ak ne treba recept.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12184 : 17. Travanj, 2013., 13:31 »
Jebo claritin, pio sam ga par godina (lol) i na kraju prestao jer nije imalo smisla.

Ali ae, možda tebi pomogne. Mislim da ne treba recept.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12185 : 17. Travanj, 2013., 14:33 »
sjebano. frend mi preporučio neki med koji mu navodno ful pomaže, on to koristi + priroda nezz.

alergo med se zove, može se naručiti na netu.


ja prošle godine nisam koristio niš, cijeli život na claretineu (i još jedne) ništa mi nije pomagalo. ono, uopće nisam kužio učinak. prošle godine odlučio bit taf i prestao koristit sranja, dvaput me zagušilo ali živ sam.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12186 : 17. Travanj, 2013., 14:39 »
E ove alergije. Ja nezz. Odrezo bi si nos najrađe :wildboy:

Alergičari s čim riješavate ta sranja ili barem ublažujete?

Polinol. Idi do apoteke i trazi to. Dobro je, meni pomaze.
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12187 : 17. Travanj, 2013., 14:57 »
ne budite male curice :hiha:

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12188 : 17. Travanj, 2013., 16:04 »
Ja claritin pijem ako treba :( ok mi je. Al uglavnom su mi sve tablete okej jer ih skoro nikad ne pijem valjda nezz
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12189 : 17. Travanj, 2013., 16:10 »
Ja zadnjih godinu dana otprilike ne mogu disati kroz nos ako ne stavim kapi, al doslovno. :wildboy: neka alergija na prašinu valjda, +kost u nosu mi je sjebana i blokira 70% desne nosnice da funkcionira normalno i eto, smeće/10.
Ali sad kad počne ljetnja sezona će se sve to popraviti, LJEKOVITMO MORE MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmnnnnnnnggggggghhhhhhh
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12190 : 17. Travanj, 2013., 16:28 »
ja jebem, bude bolje uvijek


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12191 : 17. Travanj, 2013., 17:39 »
jeste vi ljudi koji piju tablete

LOL
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12192 : 17. Travanj, 2013., 19:28 »
glupi ljudi s alergijama lol

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12193 : 17. Travanj, 2013., 19:36 »
Živjeli u čistoći 6,5 godina prije braka , nezz, ovakav senzacionalizam i izlaženje s ovim u javnost, može li niže :wildboy:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12194 : 17. Travanj, 2013., 19:50 »
WHOA
stvarno nisko i degutantno

za razliku od drugih SENZACIJA po portalima i iznošenja milijun puta privatnijeg i pikantnijeg života,,,,, neznam, zadnjih 10 godina

mislim, bedasto je, naravno. :wildboy:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9