HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869574 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12390 : 28. Svibanj, 2013., 18:56 »
soz kraljevi. život nije bajka :hiha:

mislim teškost, naučiti ime alata. realno, praviti se pametan pred bauštelcima nije baš najbolja odluka ikad =)


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12391 : 28. Svibanj, 2013., 19:06 »


Sve što ti u životu triba znati

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12392 : 28. Svibanj, 2013., 19:06 »
« Zadnja izmjena: 28. Svibanj, 2013., 19:08 Seengeer »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12393 : 28. Svibanj, 2013., 19:09 »
podudaranje boja / 10


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12394 : 28. Svibanj, 2013., 20:34 »
Kad sam dosao na faks sam takve stvari non-stop radio, rulalo je.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12395 : 28. Svibanj, 2013., 20:48 »
fali ti još jedno sam :hiha: :hiha:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12396 : 28. Svibanj, 2013., 20:59 »
soz kraljevi. život nije bajka :hiha:

A ne kažem da je, ali nervira :wildboy:

Tipa ne znam, lik iz Valliant servisa će doć pogledat što ne štima s bojlerom, ali naplacuje 700 kn popravak. Kod tog popravka moguce da je neka sitnica, a moguce da je neki veci kvar, kak god okrenes ce ti uzet 700 kn. Onda isao sam vidjet sta i kak i skuzio :wildboy:

I tek u tom trenu shvatiš koliko zapravo malo kontakata/poznanika imaš u toj industriji, svi jebeni internet heroji, a nitko nema doma ŠAJNU i GEFUFNU :wildboy:

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12397 : 28. Svibanj, 2013., 21:53 »
Alternativno, kupiš novi bojler za te pare. :hiha:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12398 : 29. Svibanj, 2013., 00:49 »
Ne ovakav kulni protocni :hiha:

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12399 : 29. Svibanj, 2013., 11:51 »
Jbg dude that's life

Moraš se naučit neke popravke jer te ekipa vara ko bedaka čim vide da ne znaš neke stvari. Ne trebaš znat popravit klimu s nekim kompliciranim kvarom al neke stvari je fkt dobro znat jer te Servis ekipa odere za sitnicu samo tako jer te smatraju njubom.
Serviser sam po zanimanju. Računala xD. Al nebitno koja je branša, neznalice se deru svugdje.
Evo neki dan maknuo virus za realno 15 min rada (ostalih 2 sata je trojankiller skenirao laptop) i uzeo 200 kn. Cura čiji je laptop nema blage veze o ničemu na kompu radit osim worda, excela i ostalih "ured" alata. Trebalo mi je nekoliko klikova.
Najžalosnije u servisu gdje joj brat radi tražili su 450 kn :wildboy:

Možda šmara al jednog dana će ti to znanje sitnih popravaka dobro doć, ak ništa bar ko ušteda ovo ono
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12400 : 29. Svibanj, 2013., 11:54 »
...
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12401 : 29. Svibanj, 2013., 13:04 »
tl dr
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12402 : 29. Svibanj, 2013., 20:39 »
:hihi:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12403 : 31. Svibanj, 2013., 03:51 »
Sad sam bio u kinu na toj 'večeri komentiranja filmova durp', puste neki indie film ili niz kratkih filmova i onda ekipa komentira, mikrofon ide tko god digne ruku i tako... učinilo mi se da je koncept super. Dođeš u kino, pogledaš film. Nakon toga hostesa nosi mikrofon uokolo i ti eto, imaš priliku reći što misliš o filmu. Kul.

Večeras je bio niz kratkih filmova. Jedan je trajao 15 min, jedan 3 min i ovaj zadnji 36 min, prva dva ili tri nisam stigao na vrijeme.

Toliko se dugo nisam iživcirao, iako je razlog trivijalan. NISU MI DALI DA DOVRŠIM KRITIKU. :hihi: Koji su to jebeni uštogljeni mamlazi kriste isuse, ko dica se iznerviraju.

Govorim ja tako kako je film govno, i ono, film je zbilja bio govno, toliko sam pogrešnih i loših stvari uočio da nisam znao di početi.
Voditelj me prekida, govore mi da nemam mašte, da se nisam emotivno povezao s likom i da ne smijem gledati film u kontinuitetu već kroz emocije, ja sam htio ubit nekoga, večeras sam možda prvi put nakon srednje škole jebene iskusio kako je kad mi neki 'autoritet' ne da da dovršim misao samo zato jer on to može, ne zato jer je u pravu.
Mislim lol, uzeli su mi mikrofon i onda nadodali svoje biserje. Komentari publike, pa kako takvi ljudi postoje, što je njihov život. Što. Kako su uopće preživjeli sve ove godine nije mi jasno, djeluju tako mentalno ranjeni, KAKVIM OČIMA ONI VIDE OVAJ SVIJET.

Koncept tog komentiranja na kraju nije baš dobar jer se svodi na rendom komentare, odnosno hvalospjeve, ne na analizu. Jako bijedno.

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12404 : 31. Svibanj, 2013., 11:30 »
:hiha:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9