HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 868837 Hitova
*

pilip

  • ******
  • 4442
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12421 : 02. Lipanj, 2013., 23:36 »
kako je jadan ovaj stanković :hihi:

ili se gostu uvlači u šupak ili ga nekako bijedno napada, ovisno o tome koliko mu se sviđaju stavovi samog gosta.
a njegovi se vide iz aviona, iz emisije u emisiju. baš onako, amaterski.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12422 : 03. Lipanj, 2013., 14:28 »
pa dobro, ta emisija nikad nije bila postavljena na nekim postulatima NEUTRALNOSTI. jer ono, kog boli kurac dok god je zabavna i ide protiv HDZ-a i fašista. :hiha:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Storm

  • *
  • 93
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12423 : 03. Lipanj, 2013., 20:42 »







*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12424 : 03. Lipanj, 2013., 21:02 »
:hihi:

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12425 : 04. Lipanj, 2013., 00:00 »
Ae, više manje je sve tako. :(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12426 : 04. Lipanj, 2013., 12:38 »
pa dobro, ta emisija nikad nije bila postavljena na nekim postulatima NEUTRALNOSTI. jer ono, kog boli kurac dok god je zabavna i ide protiv HDZ-a i fašista. :hiha:

postavljena je na postulatima OPAKOG STANKOVIĆA, koji nije opak nego je nikakav.
uostalom, dovesti u emisiju anonimusa koji se predstavlja kao doktor ekonomije dovoljno govori.

mislim, emisija ima dobar termin i dobar koncept ali nema smisla otkad je postala prostor za promociju gostiju.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12427 : 07. Lipanj, 2013., 02:31 »
Živcira me miš :wildboy:

Prije 3 godine uzeo Performance MX i prezadovoljan bio njime. Ozbiljno najbolji miš koji sam ikad koristio. Baterija traje po 20 dana bez problema, ergonomija top. No nakon tri godine aktivnog korištenja mi  punjenje baterije otišlo i nije da sam baš bio sretan zbog toga.

Kupio novi prije dva mjeseca. Prvo me scrollanje na tom novom zajebavalo, sad je kompletno krepao senzor na njemu :wildboy:

Mislim, imam garanciju, al ono, nervira :wildboy:

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12428 : 07. Lipanj, 2013., 02:54 »
Ja sam neki dan kupio novi. 60 kn. Bežični. Rula. Imam od prije i bežičnu tipkovnicu koju sam dobio od T-coma il nešto. Također zadovoljavajuća.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12429 : 07. Lipanj, 2013., 10:28 »
Ja ću dobiti rak od ovoga. Znači prekjučer kasno navečer mi crkne monitor, odnesem ga jučer ujutro natrag u servis da mi odriješe garanciju, zove me frajer danas u 8 i kaže: provjerili smo monitor, pokrit će vam ga garancija, izgleda da je kontroler panela umro. kažem mu ja, super kad mogu doći po drugi?

ZA DVA TJEDNA

obzirom da mi se ISTA STVAR desila i sa prokletom memorijom, samo sam hladno rekao okej (jer sam s memorijom malo pokazao zube tamo u dućanu i kasnije mi je bilo neugodno) i nazovite me kad stigne. Onda sam nazvao poslovnicu u zagrebu, objasnio problem i pitao u čemu je problem s ta dva tjedna čekanja na monitor, zašto ne mogu dobiti zamjenski i zašto išta, jebemu boga. za sat vremena me nazove isti frajer i kaže JESTE VI ZVALI U ZAGREB SADA??!!?! kažem-jesam, on nastavi evo možete doći po monitor, mislim kao da ništa nije rekao prije.

izašto oni to rade? jel on mora ići pješke u zagreb po taj novi monitor ili što? jel mora platiti iz svog džepa nešto pa treba čekati dva tjedna da ipak ne bi platio? što on ima od tog mog čekanja dva tjedna? moj mozak to ne može hendlati više :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12430 : 07. Lipanj, 2013., 11:41 »
da, slažem se. šašavo je to kako neke stvari funkcioniraju kao da smo u 1850. godini i vozimo se konjskim zapregama :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12431 : 07. Lipanj, 2013., 13:12 »
da, slažem se. šašavo je to kako neke stvari funkcioniraju kao da smo u 1850. godini i vozimo se konjskim zapregama :(

ma nije u tome poanta (i gdje funkcioniraju stvari tako kralju :wildboy:) nego u muljanju. mislim frajer kaže 2 tjedna za glupi artikal kao da je to normalna stvar i pravi se blesav. nadam se da nitko ne pada na te fore, 2 tjedna je danas previše čekanja za jebeni automobil, kamoli nešto bijedno ko što je monitor ili MEMORIJA od 100 kuna


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12432 : 07. Lipanj, 2013., 13:19 »
pa upravo to i tvrdim. kao da smo u 1850. i on treba malo aluminija bacit u vatru, pa tucat čekićem dok ne nastane monitor il neš.

:(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12433 : 07. Lipanj, 2013., 13:24 »
aha, prd. nemam pojma, meni je to baš tipično za ovo doba KORUPCIJE i ostalih sranja poput sivog profita,, rentabilnosti,, jedenja govana,,



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12434 : 07. Lipanj, 2013., 15:19 »
Ček, jesi onda dobia novi ili su ti tog popravili?

Odgovor na tvoje pitanje je vjerojatno:

Imaju masu posla. Svima kažu 2 tjedna da ih ne pilaju pa da mogu u miru radit, makar to bilo 20 minuta posla XD vjerojatno ima još 100 takvih stvari za napravit.. I onda si ti zvao zagreb pa si srao ZAŠTO 2 tjedna omfg pa su oni zvali čovjeka i onda je čovjek to odmah napravio da ne izgubi posao =)

Ako nije to, razlog je što su serviseri većinom govna. =)
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9