HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 871178 Hitova
*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12480 : 09. Lipanj, 2013., 12:24 »
:hug

Ne znam, osjecam se malo bolje sad :ementaler:

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12481 : 09. Lipanj, 2013., 12:45 »
Nemoj joj nikad reć da ju voliš.
Ja sam imao najbolju frendicu i 9 godina sam ju volio, baš ono stvarno i pravo.
Nakon 9 godina sam pukao i rekao joj na najljepši mogući način, trebalo mi je pol godine da se oporavim od toga dana.

Od tada se samo u prolazu pozdravimo i tek rijetko popričamo na tren. Pitaj rastamana kak sam izgledao u to vrijeme.
Neponovilo se nikada.

Te večeri si izgledao najdepresivnije ikad. A ja sam bio Green Tuborg(vjerojatno najodvratnija piva ikad i top 3 najodvratnijih pića ikad) :wildboy:
Još se sjećam dana kad si mi reko da češ joj tu večer reći kako stoje stvari sa tvoje strane, a ja sam ti samo rekao da čekam tvoj poziv da se nekome izjadaš poslije toga.

P.s. Realno, žena je preseksi, prejebozovna, presve... <3
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12482 : 09. Lipanj, 2013., 12:47 »
Bravo post scriptum, utrljaj mu to u facu :hihi:

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12483 : 09. Lipanj, 2013., 12:51 »
Stari moj... To je iza njega. Sada je sa ženom koja je stvorena za njega i samo za njega. :hug :approve
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12484 : 09. Lipanj, 2013., 13:03 »
bio u sličnoj situaciji 2 puta, sa prvom, nakon 5 godina, i dan danas ne pričam. s drugom sam u vezi preko 3 godine.
bolje reći i ostati bez frendice, nego da to sebi ostatak života pribacivaš. sephirot_bosna mišljenje :hiha:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12485 : 09. Lipanj, 2013., 13:35 »
imao sam jednu takvu. tri puta sam joj to rekao (prvi put romantično i lepo), drugi i treći nakon nekih MOMENATA onako iz filmova kada su se stvari poklopile jednorozi i duge i to.

Sva tri puta je rekla da bi radije da ostanemo frendovi.

ja sam to odjebao jer ne vjerujem u muško-ženska prijateljstva. a i plus, zadnji me put baš sjebalo to, jer je sve prije tog trećeg THE TALKA govorilo da sam joj se počeo sviđati kao dečko. davala je vibru neku da me drugačije doživljava (inače ne bi bio tolki debil i treći put joj izjavio ljubav).

danas se više ne čujemo. prije godinu dve mi je poslala poruku kao zašto se mi više ne družimo ovo ono, da bi me htjela vidjet. nisam joj odgovorio ništa, izbrisao iz mobitela.

grga i beli znaju kolko sam tad umirao i patio, istovremeno sam bio najveći jadnik ikada. i govorili su mi to, ali eto nisam vidio. baš najgore razdoblje života ikad. :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12486 : 09. Lipanj, 2013., 14:30 »
svak je imao slične situacije,,, :hiha::hiha::hiha:  samo što je bilo obrnuto :hihi:
« Zadnja izmjena: 09. Lipanj, 2013., 14:47 Seengeer »

*

Umorni bluz

  • *
  • 26
  • Bassist, phlegmatic & nicotine addict.
    • DzoSupertramp.last.fm
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12487 : 09. Lipanj, 2013., 14:31 »
bolje reći i ostati bez frendice, nego da to sebi ostatak života pribacivaš.

Potpisujem. Ako te neće, nije te ni vrijedna. Doći će druga i bolja. Do tada alkohol pomaže...

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12488 : 09. Lipanj, 2013., 17:05 »
Sve je to nekako srceparajuce i rula za citati, jer me posjeca na moje ljubavne depresivne dane.. :(

Al nezz musko-zenska prijateljstva neda se to meni, nemogu to jednostavno nezz zasto.. ;(

Ja kad idem sa komsinicama iz grada, znam ih citavo vrijeme stipati za guzicu dok nedodemo kuci,jer sam jebeni seksulani napacenik i uvijek sam horny. :(al popusio sam koji puta kamen u glavu)





*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12489 : 09. Lipanj, 2013., 17:18 »
Ne rula prestani :hihi:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12490 : 09. Lipanj, 2013., 17:20 »
Realno?

Izbaci to iz sebe. Naravno uz nekakav timing kao.
Bit ces vjerojatno mizeran ako ode u kurac, al' ono, sutnja je na duze staze beskonacno gora.

Ovako malo patis, pocugas sa par omiljenih persona i gg. Zivot se nastavi.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12491 : 09. Lipanj, 2013., 17:28 »
Ae, mozda. Uz naglasak na tajming. A mozda i prodje dotad, dogadjalo mi se i prije :hiha:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12492 : 09. Lipanj, 2013., 17:28 »
kakvi su to opasni savjeti. :wildboy:

neznam. jednostavno muči dok se ne odljubiš.
a nova će ti zapet za oko kad-tad.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12493 : 09. Lipanj, 2013., 18:30 »
Da Gero... To je taj savjet i mišljenje koje je sigurno želio čuti i razmotrit će ga kao realnu i svrsishodnu opciju! :hiha:
« Zadnja izmjena: 09. Lipanj, 2013., 18:38 Niska rasta man »
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12494 : 09. Lipanj, 2013., 18:53 »
Nezz. Problem je to što je zauzeta.

Inače sve "najbolje prijateljice" padnu kad-tad. Činjenica. Zašto je to tako? Pa zato što prijateljuješ sa ženama koje te seksualno apsolutno ne interesiraju, a tako se i ponašaš. One onda nakon nekog vremena lude, razviju želju za tobom. Prije svega zato što radiš s njima sve što bi radio da si im dečko, a uopće ih ne primjećuješ kao žene. Onda one odjednom razviju želju i potrebu da ih i ti gledaš kao seksualni objekt. Postanu ljubomorne kada spominješ ili im pokazuješ druge žemske ili si s drugim ženama u društvu i krevetu. Na kraju sve potajno žele biti tvoje cure te ti počnu uvaljivati spike - gdje ću ja naći dečka poput tebe bla-bla? Njihove mame žele to, one žele to, ti ne želiš to. Zaključak - ako ignoriraš njihovu žensku stranu gg

E sad, ako ti se to žemsko prijatelj sviđalo odmah od starta. Odnosno, kada si je pogledao rekao si samom sebi - u jebote ovo bi mogao mrknuti bez beda i čudnog osjećaja iza; E onda normalno da si se zaljubio kada već od starta si htio svjesno ili možda podsvjesno nešto više.

Ako je iz modela 1 nastala ljubav. Jebote, svaka ti čast onda nezz. Svejedno, družite se i dalje, samo joj malo šalji spike i počni obraćati pozornost na njezin izgled, komentiraj itd. Nemoj slučajno početi srat i ogovarati njenog dečka s njom, pokušti dokazivati da je on zapravo smeće itd. to ne vodi do ničega produktivnog. Vrijeme je svakako na tvojoj strani, a u međuvremenu počni izlaziti i traži druge žene i svakako joj to nabij na nos.     

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9