HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 870294 Hitova
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12585 : 04. Srpanj, 2013., 12:38 »
kme kme kme

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12586 : 04. Srpanj, 2013., 13:58 »
Žena mi je kod doktorice koja je užasno nesposobna, a misli da je jako simpatična s tom svojom traljavošću.

Svaki put ju zove VIVIJEN i ok, meni ne smeta, neću ispravljat ljude, al znam da joj je jednom prije sjebala ime i neke komplikacije su bile, pa je morala ispočetka radit pregled. Ovaj sam ju put ispravio i ona kaže "he he znam znam, to ja samo malo tako heh, nema brige ;)))". Danas odemo podić u apoteku nešto i ne, nema ničega na toj zdravstvenoj, žena je zapisala pod VIVIEN ili VIVIENNE. Opet moram u grad jer nedo bog javit se na službeni telefon. Neobično sma nadrkan sad, nisam nervozan, jednostavno ne mogu vjerovat što se događa nez.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12587 : 04. Srpanj, 2013., 14:24 »
definitivno ne. Ima nešto :hiha2:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12588 : 04. Srpanj, 2013., 15:31 »
zaspa sam jutros na usmeni jedan. tj. nisam zakasnija, al sam se probudija u 9i40 a u 10 je to (tj. 10 i 15)

i ništa, što ću, nazovem taksi da me odbaci do trga LOL
al u tom trenutku proklinješ sudbinu i sve i nez, ti ljudi koji se tako bahato sporo kreću preko zebre i taksi mora čekat da krene. E
pa daj malo požuri korak, čisto iz KOLEGIJALNOSTI neke. :wildboy:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12589 : 04. Srpanj, 2013., 19:14 »
Komarci. :hiha2:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12590 : 06. Srpanj, 2013., 00:20 »
Holly Willoughby loses her cool with Katie Hopkins in ANOTHER class row on 'This Morning'

Na prvu, al baš prvu prvu mislio sam ok, slažem se jako, onomastika je bitna i meni, al nakon deset sekundi intervjua jebemti život koja glupača kriste :wildboy: najgluplja osoba na svijetu, a ovo je najgori dio intervjua. Tj. negdje pred kraj kad kaže da joj smetaju geografska imena tipa Brooklyn i London, a kći joj se zove INDIA :ave: nemogu to. Još se pokuša izvuć da to nije povezano s lokacijom nez,, ljut sam

EDIT: 6:15 sadržava bit ako nekog zanima, al mu se neda gledat cijelo,, koda ikog zanima UOPĆE nez :hiha::hiha2:

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12591 : 06. Srpanj, 2013., 00:30 »
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12592 : 06. Srpanj, 2013., 00:32 »
Mislio sam na prvu da će se bunit kad roditelji djecu zovu Goranka il nešto. Mislim, možda je njima prekrasno ime, možda su imali baku koja je najdivnija osoba na svijetu i zvala se Goranka i nebih nikoga prozivao radi tog imena, ali osobno nikad dijete ne bih tako nazvao il nešto. U tu ruku mi je bitno nekako.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12593 : 06. Srpanj, 2013., 00:52 »
Mrziš svoju djevojku, kažeš.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12594 : 06. Srpanj, 2013., 00:53 »
da :piva:

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12595 : 06. Srpanj, 2013., 09:12 »
GORANKA :ave::hihi:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12596 : 06. Srpanj, 2013., 11:02 »
Malo je glupo mrzit djecu jer se zovu tako, nez :hihi: Treba mrzit roditelje :hiha:

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12597 : 06. Srpanj, 2013., 11:33 »
:hiha: :hihi:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12598 : 06. Srpanj, 2013., 11:37 »
Nikad nisam sudio osobu ili roditelje po nečijem imenu... doduše moderna ili neobična imena mi općenito idu na kurac ... primjerice rodica mi se zove "Filipa" neznam, čini mi se da mi je tetka rekla - ajmo namjerno sjebat maloj život lol.

A tih new-age neobičnih imena ima na bacanje. Što fali klasici - Ante, Šime, Stipe. Joso, Mate itd. Nitko ti neće dijete zajebavat radi toga

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #12599 : 06. Srpanj, 2013., 11:39 »
Jel moguće da budeš veći šaban šabanski no što jesi? Al ovo je baš nevjerojatno. :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9