HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869454 Hitova
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13620 : 05. Ožujak, 2015., 23:57 »
Daj ne seri, lakeru. :hihi:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13621 : 05. Ožujak, 2015., 23:58 »
Dosta rendom izjava koja nema veze s Oliverom, nego ima veze s porumećenim susjedom xD.
Ja ga gledam samo kao umjetnika kao 99% tih ličnosti. Nezz meni je jebeni Žak pojava samo takva, glasčina isto, frajer je najveći EGOCENTRIK ikada, ali me to ne jebe, jer se ne zamaram s time.
Nikad nisam bio onaj, kojem će neko smetat zbog svoje ogromne mane ili nečega. Nezz ne gledam Bareta kao mrtvog narkića, nego kao velikog umjetnika koji je mrtvi narkić.
Ista stvar vrijedi i za holywoodske glumce, koji su narkomani, tuku žene, registrirani nasilnici i teški alkoholičari, ali kao glumci bogovi.

Oliver je Bog.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13622 : 06. Ožujak, 2015., 06:57 »
Oliver je debil kao i 99,9% naših glazbenika, kazališnih glumaca, umjetnika, skladatelja, filmskih glumaca, slikara, pisaca, fotografa, modela, dizajnera i ostalih mlatimudana. OK, dobri ste u onome što radite, ali otkud vam pravo s 2 razreda srednje škole da pričate o: politici, sportu, religiji, ekonomiji, pravu, međunarodnim odnosima, bankama, ovrhama, legalnome i nelegalnome? Ajde, oni su debili rođenjem, ali zašto novinari (čak lako za njih već njihovi urednici) forsiraju to da njih stavljaju u prvi plan? Evo primjer zašto mi to sve ide na živce.

Događaj: ISIL nadomak Europe.
Pretpostavka: Želite čuti mišljenje NATO-vog vojnog stručnjaka, predsjednika RH, MORH-a, MUP-a, Rusije, Merkelice, Branimira Glavaša ili nekog sličnog.
Što dobijete: Olivera, Alku Vuicu, Petra Grašu, Dalibora Matanića, Sašu Broz, Krešu iz benda Krešo i Kisele Kiše


*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13623 : 06. Ožujak, 2015., 10:36 »
e da je po tvome bilo bi jaaako dosadno.


vau ŽAK,,,,,koji UMJETNIK ej
ni meni nije bitno kakva je osoba koja je umjetnik jer eto, većinom su sjebani u nekom pogledu, pa što ima veze.
doduše, glumce ionako ne volim jer neš ti umjetnosti GLUMA STARI MOJ,,,,,
« Zadnja izmjena: 06. Ožujak, 2015., 10:40 presveti »
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13624 : 06. Ožujak, 2015., 11:59 »
a tko su pravi umjetnici?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13625 : 06. Ožujak, 2015., 12:05 »
Bio par puta u većoj koncentraciji umjetnika na zatvorenim zabavama i nisam mogao vjerovat kakva je to bagra.
Neću sad nikog imenovat, ali u javnosti poznat glumački par doleti na tu zabavu, muž i žena jel, nju na kraju trpa konobar u WC-u, a tip bari neku klinku koja je jedva punoljetna.
To sve naravno bez nekakvog skrivanja. Samo mala kapljica u moru toga što se može vidjet kod tih razularenih umjetnika kada se oslobode u tako zatvorenim druženjima.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13626 : 06. Ožujak, 2015., 13:55 »
:ave: daj reci ko je taj par....bar na pm XD

a tko su pravi umjetnici?

a šalim se malo,,,,al gledam na umjetnost kao na stvaranje i kreativnost
dakle u svijetu filma bi to bili nez redatelj i scenarist. glumci su interpretatori, al ajde, i tu ima neke kreativnosti.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13627 : 06. Ožujak, 2015., 14:05 »
:ave:

Pričaš smeća asu. Znači redatelj i scenarist imaju ideju i naprave smeće-solidan predložak i glumci odglume savršeno na svoj način i onda je on samo interpretator, a ova dva debila umjetnici.
Da bravo. Prije su glumci umjetnici nego redatelji i scenaristi, no što se mene tiče svoj troje su jednako zaslužni ako je u pitanju vrhunski film i da svo troje su umjetnici.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13628 : 06. Ožujak, 2015., 14:19 »
pa ne kažem da glumci nisu zaslužni, daleko od toga. zaslužni su za uspjeh filma i sve to, al
ne sudjeluju u IDEJI,,,,ako su samo glumci naravno.

možda je interpretator predosadna riječ pa zvuči kao da je to nešto bezveze, al ono...to je velika stvar, naravno.
al nema veze sa samim STVARANJEM, pa prema tome i nije umjetnost. mislim, je umjetnost u određenoj
dozi jer svaki dobar glumac ima svoj originalni izričaj koji je valjda sam stvorio pa ajde.

i što bi drugo bili nego interpretatori? ja neznam....ista stvar i s mjuzom. nez može bit napisana pjesma za nekog
genijalna al ako je pjevač brng ništa od toga.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13629 : 06. Ožujak, 2015., 14:26 »
Jer ti srs ŽIVOT?
Nema smisla nikakvog to što pričaš. Uzmi neki film po istinitom događaju.
Evo primjerice Captain Phillips. Jel umjetnik Paul Greengrass ili Tom jebeni Hanks koji je fenomenalno odglumio cijeli taj događaj?

Mislim okej to su dvije različite stvari, ali glumac je svakako jednako važan u svijetu umjetnika kao i redatelj ili scenarist.
To je valjda svakome jasno, osim tebi. Nezz od 10 filmova, u prvih pet će biti fenomenalan scenarij, ali govnasta gluma, a u drugih pet očajno sve osim glumaca i njihove glume? I dođeš na jednakost.
Nezz, glupa rasprava, jer si ti zabrijao.

:hiha:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13630 : 06. Ožujak, 2015., 14:34 »
nigdi nisam ni reka da je netko manje bitan od drugoga u cijelom procesu nastanka filma. svi su bitni,
možda glumci čak i više jer se njih gleda. ovisno o kojem filmu pričamo, naravno.

samo kažem ko je onako po definiciji više umjetnik od drugog, glumac je manje umjetnik i tu se možemo svi složiti.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13631 : 06. Ožujak, 2015., 14:35 »
da, stvaranje filma je niz hermetičnih procesa :hiha:

mislim, nije uvijek isto, ali glumci mogu imati dosta velik utjecaj na ono što vi nazivate STVARANJE lol.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13632 : 06. Ožujak, 2015., 15:31 »
Ovo ti slobodno može biti zadnji post na ovom forumu,,,
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13633 : 06. Ožujak, 2015., 15:38 »
:mrs:

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13634 : 06. Ožujak, 2015., 17:18 »
Sad još samo hiljadu da opet budeš u istoj situaciji. :hiha2:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9