HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869713 Hitova
*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13650 : 06. Travanj, 2015., 18:43 »
ne vidim poveznicu :geek:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13651 : 06. Travanj, 2015., 19:02 »
zlostavljanje ljudi, još jedna od kul stvari u mozgu presvetog.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Kunihiko Maeda

  • *
  • 105
  • Scientists can't believe anything without proof...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13652 : 06. Travanj, 2015., 19:15 »
a realno i njega su zlostavljali jer je mentalno zaostao + gigačudak koji skuplja spermu za svoje prijatelje koji imitiraju michaela jacksona.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13653 : 06. Travanj, 2015., 19:22 »
Nisam mislio nikad, al +1

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13654 : 06. Travanj, 2015., 20:05 »
uopće mi se neda objašnjavat vama išta jer ste toliko dosadni ljudi da imate potrebu stalno se ne slagat sa mnom
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13655 : 06. Travanj, 2015., 20:14 »
:ave: :hihi: :hihi:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13656 : 06. Travanj, 2015., 20:36 »
Može neki savjet za PSI kuglu?

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13657 : 06. Travanj, 2015., 22:51 »
@presveti ja inace ne volim vrijedat ljude, ali...ti si smece. covjek je izrazio svoju patnju u proslosti, a ti kazes da je to gej i cmizdrenje. sram te moze bit, ocito nisi nikad patio u zivotu da razumijes ista spomenuto u vidu
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13658 : 06. Travanj, 2015., 23:14 »
Da izbaci tu zlobu iz sebe bio bi dobar čovik, ovako ne drka i loš je. :mrs:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13659 : 06. Travanj, 2015., 23:19 »
patnja iz prošlosti,,,,OMG!! ruganje u školi...to se sigurno nije nikome događalo!!!...osim 99 posto ljudi iz cijelog svijeta u jednom trenutku/periodu u djetinjstvu.
al eto...očito su neki toliki cmizdravci da ih to dira za cijeli život...
nez koliko jadan moraš bit da pričaš takve pizdarije kasnije u životu i predstavljaš ih kao BITNE stvari :hihi:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13660 : 06. Travanj, 2015., 23:25 »
Napisao sam osamsto redova kao odgovor tebi, ali sam sve izbrisao. Pa si misli. :hiha: :hiha:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13661 : 07. Travanj, 2015., 06:35 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Pestilence

  • *
  • 51
  • Consuming Impulse
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13662 : 07. Travanj, 2015., 07:07 »
Ak je tom licku to način da se suoči s problemom i krene dalje, ja tu ne vidim niš loše.

btw, živcira me ovaj vjetar, nije lijepo da mi kvari friz u pol 7 jutro + hladnoća :wildboy:

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13663 : 07. Travanj, 2015., 07:29 »
patnja iz prošlosti,,,,OMG!! ruganje u školi...to se sigurno nije nikome događalo!!!...osim 99 posto ljudi iz cijelog svijeta u jednom trenutku/periodu u djetinjstvu.
al eto...očito su neki toliki cmizdravci da ih to dira za cijeli život...
nez koliko jadan moraš bit da pričaš takve pizdarije kasnije u životu i predstavljaš ih kao BITNE stvari :hihi:


aha, znači svima je isto? xD

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13664 : 07. Travanj, 2015., 12:39 »
nije naravno, al to se uvijek događa, pogotovo u osnovnoj školi.
razdoblje u kojem si nesiguran i ne želiš ispasti slabić, ekipice/čopori i sl. svugdje je tako.
kad se sjetim svoje osnovne škole i koliko je tu bilo ljudi kojima su se rugali i sprdali ih. i mene isto, samo što ja nisam bio povučen.
i oni su danas normalni ljudi, koliko vidim.
neznam, i "žrtve" i "zlostavljači" iz tog formativnog razdoblja uopće ne moraju biti takvi kasnije u životu. i ja sam se rugao i sprdao neke ljude, ko i većina ljudi u razredu, pa to ne znači da sam danas neki nasilnik, ja ili itko od nas. ko se uopće sjeća osnovne škole lol,,,svi manje više nastave i zaborave te gluposti.
kad bi svi stvarali veliku stvar oko toga ispalo bi da neznam gdje živimo.
i sam taj čin prepričavanja tih stvari pokazuje da ta osoba još ne može prijeći preko toga i da će kasnije u životu svako sranje shvaćat tako cmizdreći.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9