HCL.HR

Blamaža

  • 38 Odgovora
  • 5606 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Blamaža
« : 29. Veljača, 2008., 15:31 »
Jeste kad pali pred hrpom ljudi na najgluplji mogući način, rekli nešto glupo u razredu, na poslu.. ispali glupi na bilo koji način? :ementaler:

Topic za upravo takve anegdote... pišite da se svi fino nasmijemo na vaš račun  :hug

Ja bi započeo sa nekom dobrom pričom, al ne mogu se sjetit sad baš ničega :wildboy:

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Blamaža
« Odgovori #1 : 29. Veljača, 2008., 15:35 »
jesam
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Blamaža
« Odgovori #2 : 29. Veljača, 2008., 15:35 »
jesam
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Blamaža
« Odgovori #3 : 29. Veljača, 2008., 15:57 »
Alternativci neuki :(

Pričajte priču  :wildboy:

Re: Blamaža
« Odgovori #4 : 29. Veljača, 2008., 18:38 »
A događalo se da sam rekao nešt glupo, al nasreću, uvijek ima i glupljih.
Jer, kad idete u razred sa ženskom koja na karti Europe ne zna pokazati Kaspijsko jezero, onda stvarno ne možete bit najgluplji.  :ementaler:


Al ono što mi se jako često događa je da nešt krivo kažem ili napravim pred profesorima.  :wildboy:
Nekoliko puta sam podrignuo (onako, glasno.... burek ftw!!11) pred profesoricom iz povijesti.  :wildboy:
Nekoliko profesora me čulo kad sam reko da prof. informatike uzrokuje pomrčinu sunca.  :wildboy:

E da, a jednom prije engleskog smo se zajebavali, kao i uvijek.
I bio je tamo neki ormar, pa je jedan lik pokušao uć, da vidi jel stane. Uspio je.
Nakon nekoliko minuta, svi su nagovarali mene da uđem (ono, 1.93 m...) ak mogu.
Jbga, uvijek za zajebanciju.. pa sam probo. Uspio sam.
Al onda je lik iz razreda našao neku šipku (bog zna otkud  :wildboy:) i stavio je između kvaka da ne mogu izić. Jebeno.  :tired:

Okej, bit ću tu tijekom cijelog engleskog. Fakjea.

Al naravno, moj retajni razred to ne zna napravit kak treba, pa čim je ova pitala kog nema, svi su se počeli derat da mene nema, jel. Retaji.
Naravno da je skužila da nešt ne štima. A onda je vidjela i šipku na vratima ormara.  :wildboy:

Kulno je to što sam ja iznutra sve to vidio....

I imali smo roditeljski zbog tog.  :ave:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Blamaža
« Odgovori #5 : 29. Veljača, 2008., 18:40 »
O boze. Nabijem vise ovakve topice.

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Blamaža
« Odgovori #6 : 29. Veljača, 2008., 18:50 »
@yuri

ko da te neko prisiljava čitat  :piva:

@Ixy

 :ave:

anyway, o da, sjecam se tog događaja ko da je jucer bilo.Kak sam trenirao plivanje 4 godine, tako su razne TV ekipe dolazile snimat mlade plivace(tad sam imao 8-9 god), zapravo to je Športerica bila, i naravno da su mene prvog uzeli sa interview. A ja kak sam i dan danas sramežljiv prema kamerama ( :ementaler:) sam naravno mucal i imao onaj smile kad tio je neugodno.  :clap:  ane, pa mi se za 2 tjedna (kad je izaslo na TV-u) nisu svi smijali jedno 2-3 mjeseca.. sad kad se tog sjetim mi je zapravo presmijesno, ali tada me bilo jebeno sram  :hug

Re: Blamaža
« Odgovori #7 : 29. Veljača, 2008., 18:59 »
O boze. Nabijem vise ovakve topice.

Nabijem i ja tebe frende ;D;D;D

ugl evo kul priča  :hihi:

Školsko natjecanje iz nogača, prvi razred. Ono, fali golman našoj ekipi pa uzeli mene, iako sakam, jelte, al tu i tamo sam branio na tjelesnom.  :ementaler:
Prođe prva tekma dobro, pobjedismo al nisam imo nekog posla. Druga tekma. Naravno, apsolutno najnabrijaniji četvrtaši ikad dođu. I ono, 3-4 minuta, zasad sve dobro, kad odjednom nekakav tip okine nekakav nabac sa svoje polovice, ono čista svijeća. I to pogodi nekakvog tipa u glavu, udaljenog od gola jedno 6-7 metara il neš i odbije se isto takva svijeća, ravno prema golu. E majkemi, fakat nije izgledalo koda će to uć. Sam sam stajo i gledo, ono lopta je padala jedno 6-7 sekundi, ja sam bio ziher da to ide u korne,r i ne jebe mene. Kad ono tup, točno na crtu i u gol.  :ementaler: Dokraja sam spušio još 4 gola.  :wildboy:

 \:D/
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Re: Blamaža
« Odgovori #8 : 29. Veljača, 2008., 19:17 »
hodam cestom s frendom i nešto pričam.. taman prolaze u suprotnom smjeru neke 3 ženske, i ja kažem frendu " previše me privlači njegov šupak".
nisam skužio žene do tad.
pogled od čopora.  :ave: :ave:
neprocjenjivo. smijao sam se jedno 5 minuta i proplakao.

u biti smo pričali o profesoru, koji ima šupak na bradi. rupa ona kao jel. pa se zajebajemo oko toga često. razogovor:
tip:jesi skužia kako mu se skuplja bala na ustima kad priča?
ja: ne
tip: kako ne?
ja: pa previše me privlači njegov šupak.

:(

i da, pričali jedanput o avtim i hodali do autobusne. i taman govori ovaj gornji "tip" vidi kako dobar zadnji kraj ima ovo auto ( mislim da je škoda bila) i nije skužia da dolazi ženska iz drugog smjera. i kako pokazuje rukom prema autu uhvati žensku za sisu.  :ave:
ova se okrene i tip se nasmješi i kaže "ej".

:(

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

Re: Blamaža
« Odgovori #9 : 29. Veljača, 2008., 19:19 »
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Re: Blamaža
« Odgovori #10 : 29. Veljača, 2008., 19:26 »
koza.... šupak...  :ave:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Blamaža
« Odgovori #11 : 29. Veljača, 2008., 21:23 »
A nisi osto u ormaru "zaključan"  :ave:

Previše jako...

Meni i dalje totalno niš ne pada na pamet...

Jedino mi sad palo na pamet da sam jednom pao malo pred cijelom školom praktički posred ceste glumeći ronaldinja i radeći nekakav preloš flip flap sa papirom od bureka posred ceste. Padala kiša, bilo sklisko i okino ja na pod. Frend mi ima naviku luđački se histerično smijat pa ni to nije pomoglo...

E i jednom sam za 100 kn morao popušit cijelu cigaretu ispod minute pa sam i to probao i skoro se onesvijestio na autobusnoj. Nisam uspio naravno jer je to fizički neizvedivo :( .. al zvučalo je tako lako... Uz to mi je kako sam brzo pušio i zabalio cigaretu nekoliko puta tako skliska cigareta i pala na pod, tj, na zemlju malo,.. pa sma i malo te zemlje uvlačio zajedno sa svime time. Iskustvo za popizdit.  :wildboy:

E i malo mi je bila blamaža radit u Getrou čisteći cijeli božji parking i gurkajući ona kolica na svoja mjesta. Nakon nekog vremena shvatio sam da je metlom sporije pa sam račune i ostale pizdarije počeo rukama hvatat... ljudima pod nogama... Kad sam počeo to radit više me nije bilo briga :(

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Blamaža
« Odgovori #12 : 29. Veljača, 2008., 21:27 »
Jedino mi sad palo na pamet da sam jednom pao malo pred cijelom školom praktički posred ceste glumeći ronaldinja i radeći nekakav preloš flip flap sa papirom od bureka posred ceste. Padala kiša, bilo sklisko i okino ja na pod. Frend mi ima naviku luđački se histerično smijat pa ni to nije pomoglo...

omg, ovo me podsjetilo
bio sam 3. srednje i poslije škole navecer sam isel doma sa frendom i na zebri smo pretrcavali. a meni je torba bila otvorena, uopce pa mi nisu pale sve biljeznice i svi papiri se razletili po cesti i uopce mi se pola skole nije smijalo  :approve  ono, totalno geek nerd noob situacija  :loludara:

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Blamaža
« Odgovori #13 : 29. Veljača, 2008., 22:44 »
Nakon gejmanja u igraoni, moja malenkost i još 2 frenda smo otišli do kafića na piće. I sada, vrata su bila ona staklena, koja se otvaraju tako da slajdaju u stranu (znate na što mislim :ementaler:). I sada, kafić pun ko šipak, i mi se zaustavimo pred vratima, i počnemo se naseravat da dame imaju prednost, ka ono, ko će prvi uć. I nakon jedno 10 sekundi, krenem ja napred onako automatski, bez ikakvog razmišljanjja. Vrata su naravno bila zatvorena, tako da sam lupio s čelom posred njih. Fino je odjeknulo a cili se kafić okrenija prema meni. I ono, ljudi unutra rikavaju, mi vani rikavamo. I tada umisto da odemo ća, ja otvaram vrata i ulazin unutra i sidan za slobodni stol. Ne moran ni reći koliko me pičoka gledalo smješkajući se. Ahhhhh.

 :wildboy: :wildboy:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Blamaža
« Odgovori #14 : 29. Veljača, 2008., 22:53 »
bar si ušao sa stilom  :ementaler:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9