HCL.HR

Budimpešta

  • 23 Odgovora
  • 2992 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Budimpešta
« : 12. Prosinac, 2013., 14:19 »
Bio davnih dana dvaput čak.
Ali sam bio pijan i to jako jel... Idem baš ovaj vikend cijeli, pa me zanima šta obić, vidjet i gdje pojest i popit?

:ementaler:


*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Budimpešta
« Odgovori #1 : 12. Prosinac, 2013., 14:30 »

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Budimpešta
« Odgovori #2 : 12. Prosinac, 2013., 14:32 »
:))))))))))))))))))
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Budimpešta
« Odgovori #3 : 12. Prosinac, 2013., 14:44 »
Sretan put pederu :)
Javi dojmove, ma kaj pričam znam da češ tu ostavit cijeli putopis.
enivej planiram s curom za novu u Budimpeštu ali ako se ne dog onda poslije nove u prvom ili drugom tak da deff očekujem taj tvoj putopis :hug

paz na se :ementaler:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Budimpešta
« Odgovori #4 : 12. Prosinac, 2013., 15:11 »
Ja sam jednom bio u Budimpešti (maturalac). Na svu sreću, bio sam toliko pijan da se baš ničega ne sjećam. Bogu hvala. :ementaler:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Budimpešta
« Odgovori #5 : 12. Prosinac, 2013., 18:14 »
zašto, kakve si to psine radio?
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Budimpešta
« Odgovori #6 : 12. Prosinac, 2013., 18:44 »
Bio davnih dana dvaput čak.
Ali sam bio pijan i to jako jel...
Ja sam jednom bio u Budimpešti (maturalac). Na svu sreću, bio sam toliko pijan da se baš ničega ne sjećam. Bogu hvala. :ementaler:
budimpešta....više kao budimfešta jesam li u pravu?

Odg: Budimpešta
« Odgovori #7 : 12. Prosinac, 2013., 18:53 »
Kažem, ne sjećam se.


Moj ''pametni'' razred odlučio da ćemo za maturalac, umjesto jednog grada, posjetiti čak 3. Da stvar bude gora, nisu svi u istoj državi. Beč >> Prag >> Budimpešta. To je otprilike ovako izgledalo:
- Beč = čekali smo (nas šestero momaka iz razreda; jedan je odustao od putovanja, a ostalo su cure) nekih 4 sata da nas smjeste u sobu; nisu ju imali spremnu. To je jedina uspomena iz Beča koju imam. E da, i kako sam ''skinuo farbu'' sa zida svojom mokrom kosom.
- Prag = prvu večer smo proveli u nekakvom ruševnom disko klubu (fascinantno, cijeli jebeni disko je bio ispunjen hrvatima), drugu također, treću sam ostao spavati
- Budimpešta = hm... ajmo ovako... sjećam se da sam ostao spavati u sobi u Pragu, odjednom sjetim u autobusu, svadim se nešto sa razrednicom, evo stojim pred kućnim pragom s torbom u ruci

Što se dogodilo, ja zbilja neznam. Navodno sam se ispovraćao po jednoj curi. Da se barem toga sjećam...



Zaključak? Pijte... ali nikad nemojte za maturalac obilaziti pola Europe. Nije vrijedno.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Budimpešta
« Odgovori #8 : 12. Prosinac, 2013., 19:12 »
Hvala na pomoci, mraljevi.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Budimpešta
« Odgovori #9 : 12. Prosinac, 2013., 19:46 »
2 dana. Točno pa pogledaj uži centar nezz. Nije da ideš na tjedan dana pa da možeš istraživat il nešto...
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Budimpešta
« Odgovori #10 : 12. Prosinac, 2013., 20:15 »
E al as očekuje neke specifične preporuke. Jer svi znaju zanimljive lokacije u Budimpešti.
SAMO NE ŽELIMO REĆI,,,,

Da se bar takve stvari mogu nekako pretražiti.
Ne znam, tipa da ima nešto na internetu gdje uneseš što otprilike želiš i dobiješ nekakve pokazivače na mjesta na internetu gdje bi takvih stvari moglo biti!

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Budimpešta
« Odgovori #11 : 12. Prosinac, 2013., 20:24 »
...

frajer jednostavno želi reći da ima život.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Budimpešta
« Odgovori #12 : 12. Prosinac, 2013., 20:26 »
Nezz, osobno bih pogledao parlament i one bazene vanjske koji izgledaju kul po zimi. Možda bih posjetio koju izložbu da vidim nacionalni muzej i sliku Šubića Zrinskog kako juriša iz Sigeta.

Al to su rendom preporuke koje svako može dati lol.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Budimpešta
« Odgovori #13 : 12. Prosinac, 2013., 20:30 »
Ok.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Budimpešta
« Odgovori #14 : 16. Prosinac, 2013., 21:15 »
Bio za vikend u Budimpešti kao što sam rekao i bilo je savršeno.
Ima par stvari koje nam nisu najbolje sjele, no pobrinuli smo se da nas ama baš ništa ne dira.

Ovo je vjerovatno posljedni put da ćemo/ću ić sa razno raznim agencijama na putovanja.
Dosada sam više manje imao pozitivna iskustva, no nikako mi ne paše da u dvodnevnom izletu imam koncept razgledavanja kao što je bio ovaj.
Šećemo se s vodičem sat i pol, pa nas sat i pol pusti, pa se nađimo s njim, pa imamo dva sata lufta, pa opet s njim dva sata, pa opet lufta dva sata...
Loše i krivo. Treba odradit sve kaj treba s njim i onda mi daj u komadu vremena da imam za sebe.

Vodič je bio okej, ali nije baš zainteresiran da ga svi čuju, plus nešto je tiši nego što treba bit.
Primjerice, nije čekao da cijela grupa dođe do njega, nego bi počeo o zanimljivostima puno prije nego su svi došli do njega, oko njega...
Uz to jedino što nismo baš bili zadovoljni je hotel sa četiri zvijezdice...
Brijem da su naši hoteli sa dvije zvijezdice jači nego većina tih susjednih sa četiri... Mala soba, derutnine unutar iste.
Baš se vidi da je užasno napuhano...

Grad je čudo koliko ljepote ima, a vrlo je jednostavan koliko god bio ogroman (za moje pojmove).
Zagreb mi je prelijep i obožavam ga, no nema ni 5% tih vrijednosti i starine te umjetnina kao što ima Budimpešta.
Jedino što sam primjetio na nekim mjestima je da je bio preskup, ali baš užasno.

Tipa ogromnu kobasicu u pecivu sa majonezom smo plačali 55 kn.
Zapili se u subotu na nedelju u Irskom pubu, koji baš taj dan je bio osjetno slabije popunjen, ali uz živu glazbu dvoje gitarista - savršeno bilo.
Vožnja tramvajem po noći daleko ugodnije iskustvo, nego je to kod nas. Imam osjećaj da je puno manje kretena nego kod nas.
Vožnja Dunavom brodom uz šampanjac je prelijepo iskustvo i svakako bi je preporučio svima koji misle ići.

Ima strahovito puno toga za vidjeti i svakome bi je obavezno preporučio...
Jeli smo u jednom starinskom restoranu u Vaci ulici, koji ne djeluje forsirano star, nego je baš star pedesetak godina.
Jako čist i uredan, tako da imate dojam da ste doslovce u tom vremenu.

Klopa perfektna. Gulaš juha, ogromna marinirana pečena piletina, špinat i kroketi plus pivkan, za dvoje 200 kn.
Odlična cijena u odličnom ambijentu. Bili i u Hard Rock Caffeu i također mogu reć da je savršen.

Za kraj nekakvih skromnih tekstualnih, ali predobrih osobnih dojmova i slika u kojem sam jednog assassina ulovio i tako mu spasio život od templara...



:ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9