HCL.HR

Budimpešta

  • 23 Odgovora
  • 2993 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Budimpešta
« Odgovori #15 : 16. Prosinac, 2013., 21:49 »
lijepo :3
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Budimpešta
« Odgovori #16 : 16. Prosinac, 2013., 22:29 »
Baš najs, al ono prekratko si ti bio za vidjeti "the GRAD"
jebeš agencije, putovanja uvijek sam isplanirat sve nazvat, rez, bla bla jebeš i vodiče i to vrijeme kaj te vozikaju, radije sam vidim i kasnije zguglam kaj me zanima.
Neki dijelovi tvog opisa preskupi, al ajd večerica/ručak onaj opisani zvuči perfektno i nepreskupo
i da wtf al moram to pitat
kaj svaki Hrvat ikad igdje kad ode van al fakat ikad igdje mora otić u Irski pub na pivu ? :wildboy: (cijelo moje društvo i bilo koga znam da ode van pa onda priča dojmove svi jedino znaju otić u irski pub. Al ono baš uvijek :wildboy: čak i kad smo bili vani za novu par puta najčešće na odabir dođe fucking Irish pub.
ko da smo geografski nesposobni pronać drugo mjesto za kapljicu, il smo Irci.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Budimpešta
« Odgovori #17 : 16. Prosinac, 2013., 22:34 »
Zato što smo tražili dobar pub za ubit par pifkana i unutar sat vremena traženja nismo našli niti jedan dobar, vrijedan ostat cijelu večer...

Odg: Budimpešta
« Odgovori #18 : 17. Prosinac, 2013., 01:57 »
Ima onaj neki u VACI ulici di moreš lipiti svoje papiriće bilo di i bacaš ljuske od kikirikija na pod, dosta je savršen wooo
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Budimpešta
« Odgovori #19 : 17. Prosinac, 2013., 05:18 »
E bili smo tamo popodne, pa nismo htjeli ić dvaput.
Super je da.

:approve

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Budimpešta
« Odgovori #20 : 17. Prosinac, 2013., 19:40 »
jako mi je seksi bila budimpešta. budim rula, taj dvorac je gargantuozan ima dosta fenomenalnih stvari za pogledat, a view s njega na cijeli grad je dosta seksi.

također mi rula onaj neki mali park s jezercima di plivaju patke pa ih možeš hranit jer dolaze do tebe. neki feel ko maksimir ima. općenito sam imao feel u budimpešti ko da sam u velkom zagrebu.

uglavnom, kaj se tiče organizacije, stvarno hejtam razne vodiče i organiziranje (loša iskustva s maturalaca i tih izleta), fala bogu danas postoji miljon stranica di to riješiš za dosta dobru lovu, a da je kvalitetno. a kaj se tiče infoa uvijek si isprintam tipa 10-ak stranica o najzanimljivijim građevinama pa onda to čituckam u busu ili vlaku do tamo il neš.

uglavnom lepi opis, budimpešta se stvarno isplati pogledat, ima taj feel starosti i kulture na svakom koraku.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Budimpešta
« Odgovori #21 : 17. Prosinac, 2013., 21:20 »
Većina najpoznatijih građevina Budimpešte (doslovno skoro cijeli uži centar) je sagrađen krajem 19.st. kao kopija Beča i kao rezultat rasta gospodarstva u belle epoque i austro-ugarskom nagodbom. Beč je za razliku baš carski grad, reprezentativan, arhitektonski značajan i s puno više tradicije i povijesti.

Ne kažem da Budimpešta nije, samo kažem da je Beč > Budimpešta.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Budimpešta
« Odgovori #22 : 18. Prosinac, 2013., 00:36 »
Nevolim Beč nimalo, a bio u njemu 7-8 puta.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Budimpešta
« Odgovori #23 : 18. Prosinac, 2013., 02:13 »
nisam bio u beču, mogob 2015. godine otić. sada se štedi za brazil... :hiha:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9