HCL.HR

Di za novu 2009.?

  • 214 Odgovora
  • 22184 Hitova
*

morski_pas

  • ****
  • 988
  • Team Zissou
Re: Di za novu 2009.?
« Odgovori #60 : 22. Prosinac, 2008., 15:51 »
zato što je to nova godina newbe
And if the dam breaks open many years too soon
And if there is no room upon the hill
And if your head explodes with dark forbodings too
Ill see you on the dark side of the moon ...

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Di za novu 2009.?
« Odgovori #61 : 22. Prosinac, 2008., 15:51 »
Da. Samo što ne bude bolji.  :b_wildy:


*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: Di za novu 2009.?
« Odgovori #62 : 22. Prosinac, 2008., 16:05 »
Ja ne slavim rođendane zadnjih desetak godina. Imendane nikad. Božić također. Novu još manje. Srbiju kad želim nekome tlak dignuti.  :b_wildy:
I da je Nova precijenjena jest, ali nije da ne slavim zbog toga već jednostavno jer mi bude dosadno uglavnom zbog onoga :''hej što ćemo raditi'' i ''hej sjećaš se kako je bilo''.

U osnovi ne volim take stvari jer većina ljudi ili previše planira ili previše prepričava, tako da se sam događaj potpuno zasjeni i postane nebitan. To je ko ono,

Ideš ulicom i odjednom se na cesti nađe 25 golih hipija kako natripani pjevaju 'Hosana na visini', a dva fratra iza njih levitiraju.
Sad, logična osoba će dotičnu situaciju iskoristiti ne znam ni ja kako, gledati, smijati se, plakati, skinuti se gol i ići s njima itd, ali NE
Velik dio ljudi koje ja znam će razmišljati na način: ''Jedva čekam da ovo nekom ispričam.''

Znači mentalni sklop je takav da će netko nešto proživjeti ne radi sebe i osobnog iskustva nego kako bi on to prepričao svojim herojima i idolu, ekipi, društvu, koje su zapravo podsvijesni pokretač životne energije istoga.
Eto, te me neveseli, i mislim da je Nova godina jedan u nizu primjera koji zapravo potvrđuju pravilo. Razlikujmo ljude koji se jednostavno žele zabaviti jer im je to zabavno, ljude koji se žele RAZMAZATI, otputovati u Amsterdam ili opaliti orgije da bi bili posebni jer moraju svojim ekstremom potvrditi status u društvu.
 
I baš zato su velikim dijelom sva ta okupljanja na temu ovu ili onu promašaj jer je gotovo redovito manji broj onih koji uživaju u trenutku negoli onih koji žele 'napraviti nešto' da bi to postalo 'legendarno'.

Ili jednostavnija verzija ovoga gore:

Nije bitno gdje si već s kim si. ;D

Re: Di za novu 2009.?
« Odgovori #63 : 22. Prosinac, 2008., 16:24 »
Ideš ulicom i odjednom se na cesti nađe 25 golih hipija kako natripani pjevaju 'Hosana na visini', a dva fratra iza njih levitiraju.
Sad, logična osoba će dotičnu situaciju iskoristiti ne znam ni ja kako, gledati, smijati se, plakati, skinuti se gol i ići s njima itd, ali NE
Velik dio ljudi koje ja znam će razmišljati na način: ''Jedva čekam da ovo nekom ispričam.''

U ovome cak ima nes istine  :solidus:
In my world, everyone's a pony, and they all eat rainbows and poop butterflies!

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Di za novu 2009.?
« Odgovori #64 : 22. Prosinac, 2008., 17:02 »
Meni je kul ono, al bilo je sakatih dočeka. Osobno najbolji je bio kad sam zapalio prijatelju pušnicu.
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Di za novu 2009.?
« Odgovori #65 : 22. Prosinac, 2008., 17:11 »
pa ono smisao nove godine je doć negdi, naravno ekipa je sva na broju kao vjerojatno nikad, jer ih je teško sve skupit na jedno mjesto. pije se, jede (to je posebno jer kad izađeš van nikad ne jedeš), malo densa, u ponoć se pleše valcer i pije šampanjac, gleda se vatromet i jedini put u godini legalno je bacati petarde. prva osoba kojoj čestitaš želiš da bude ona jedna jedina, i to je obično tako, za mene osoba kojoj prvoj čestitam ima najveće ili mi bar mnogo znači u životu, a sama činjenica da sam njoj/njemu odlučio pokloniti svoju čast i prvi joj čestitat novi krug zemlje oko sunca je veličanstven.

eto, zbog tih malih stvari nova se razlikuje od ostalih dana i ostalih izlazaka. posebna je jer ju je društvo učinilo posebnom time što se slavi jednom godišnje.

onaj ko sere da je neće slavit ili ga nova živcira vjerojatno nije nigdje pozvan ili su mu frendovi, cure, rodbina izdajice koji nigdje ne idu, ali duboko u sebi volio bi ju proslavit i da mu to bude jedan od najzabavnijih ulazaka u novu godinu.

za novu ću negdi prolly s djevojkom. di? nije važno. kao što neko kaže: nije važno gdje, zašto ni kako, važno je s kim...
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Zapi

  • Gost
Re: Di za novu 2009.?
« Odgovori #66 : 22. Prosinac, 2008., 17:14 »
pa ono smisao nove godine je doć negdi, naravno ekipa je sva na broju kao vjerojatno nikad, jer ih je teško sve skupit na jedno mjesto. pije se, jede (to je posebno jer kad izađeš van nikad ne jedeš), malo densa, u ponoć se pleše valcer i pije šampanjac, gleda se vatromet i jedini put u godini legalno je bacati petarde. prva osoba kojoj čestitaš želiš da bude ona jedna jedina, i to je obično tako, za mene osoba kojoj prvoj čestitam ima najveće ili mi bar mnogo znači u životu, a sama činjenica da sam njoj/njemu odlučio pokloniti svoju čast i prvi joj čestitat novi krug zemlje oko sunca je veličanstven.

  :approve

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Di za novu 2009.?
« Odgovori #67 : 22. Prosinac, 2008., 17:19 »
 :wildboy:

čru, bilo bi dobro da je uvijek tako
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Di za novu 2009.?
« Odgovori #68 : 22. Prosinac, 2008., 17:20 »
jebeš ga. igrićev post ima smisla  :syzygy:

*

morski_pas

  • ****
  • 988
  • Team Zissou
Re: Di za novu 2009.?
« Odgovori #69 : 22. Prosinac, 2008., 17:24 »
Ma sve je to zbog pritiska medija.  :D
And if the dam breaks open many years too soon
And if there is no room upon the hill
And if your head explodes with dark forbodings too
Ill see you on the dark side of the moon ...

*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: Di za novu 2009.?
« Odgovori #70 : 22. Prosinac, 2008., 19:09 »
Ma biveru sve je to lijepo ali nisu svi ljudi isti i ne vesele ih iste stvari.  ;)

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Di za novu 2009.?
« Odgovori #71 : 23. Prosinac, 2008., 02:14 »
apsolutno čru, al ja ne disrespektam stvari koje tebe vesele...
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

PiCcC

  • *
  • 87
  • Boo!
Re: Di za novu 2009.?
« Odgovori #72 : 23. Prosinac, 2008., 06:57 »
@ babić
e, alo, šta to božić precjenjen?!



i, da, jel sam to ja tek tak skužio da su piccccc i loky ka ono zajedno?

nasmijava me ta činjenica..
Zašto?

Da, zašto?  :solidus:
Di si, di si :ementaler:

Re: Di za novu 2009.?
« Odgovori #73 : 23. Prosinac, 2008., 10:18 »
@Zapi

Božić = coca cola :b_wildy:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: Di za novu 2009.?
« Odgovori #74 : 23. Prosinac, 2008., 11:08 »
apsolutno čru, al ja ne disrespektam stvari koje tebe vesele...

Citat:
Razlikujmo ljude koji se jednostavno žele zabaviti jer im je to zabavno, ljude koji se žele RAZMAZATI, otputovati u Amsterdam ili opaliti orgije da bi bili posebni jer moraju svojim ekstremom potvrditi status u društvu.

Disrespektam ljude, ne stvari. Slično je, ali tako različito. .))

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9