HCL.HR

Dok ste bili mali...

  • 19 Odgovora
  • 2629 Hitova
*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Dok ste bili mali...
« : 18. Studeni, 2009., 19:23 »
...koja vam je bila opsesija?

Meni su bile lego kocke. Onak, non stop sam se igrao s tim. Milim da je to najsavršenija izmišljotina za djecu ikad. Svaki Božić sam se nadao da će mi djed božićnjak donijet neki uber lego set il tak neš lego related.  \:D/ Ljudi su mi nekad kupovali i druge igračke, tipa autići, al ono koji će ti k neki ferari kad si moš napravit auto koji leti i može sve. Sve je padalo u vodu pokraj legića.  :ementaler:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Dok ste bili mali...
« Odgovori #1 : 18. Studeni, 2009., 19:29 »
ja sam manita i divanija. ;)
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Dok ste bili mali...
« Odgovori #2 : 18. Studeni, 2009., 19:29 »
Sve vezano za BATMANA  \:D/ :hug

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Odg: Dok ste bili mali...
« Odgovori #3 : 18. Studeni, 2009., 19:31 »
Betmen

Mislim, i puno ostalih pizdarija al betmen je uvijek bio vrh. Čak su me i stare babe u susjedstvu zvale betmen :wildboy: I power rangersi, imao sam prejeben kostim šta mi je mater iz italije donijela, bio je ko pravi, kaciga, odijelo, sve. Bio je od plavoga, taj mi je bio najdraži :wildboy: Action manovi su mi isto bili prenapeti, imao sam ih pecto pa sam silovao sestrine barbice kada ne bi bilo nikoga u blizini. Legići i playmobili isto, još i dan danas rođak i ja kao punoljetni ljudi izvadimo plejmobile i bacimo malo civil war actiona :2139:
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Dok ste bili mali...
« Odgovori #4 : 18. Studeni, 2009., 19:32 »
Spajderman

i autići. i oni vojnici plastični. i figurice iz kinder jaja.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Dok ste bili mali...
« Odgovori #5 : 18. Studeni, 2009., 19:33 »
Čak su me i stare babe u susjedstvu zvale betmen :wildboy:
:ave:


i neznam, ja sam uvijek hejto playmobile. imo sam jednog tipa samo odnekud playmobile, i onda bi ga legači svi mučćili na svakakve načine. baš sam ga mrzio. neznam zašto. antipatičan mi je bio.

isuse, sad kad ga se sjetim mrzim ga. pederčina, kako je bio. aaaa. saću ga nać i mučit.

Odg: Dok ste bili mali...
« Odgovori #6 : 18. Studeni, 2009., 19:40 »
Ja sam ima malu ekipu brate kužš, i imali smo novćanice i kućice i svi smo se nešto trejdali ka fol za taj novac i kupovali spužve ili prozore ili neke fensi kartone za kućice :(
I imali smo nogometni teren i tako :(

Osim toga samo PS i skroz sam zadovoljan jer mi ništa drugo i nije trebalo. :hug
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Dok ste bili mali...
« Odgovori #7 : 18. Studeni, 2009., 19:41 »
Ja sam sa frendačima izgradio "manji kvart" u šumi. Prvo smo se igrali rata, a onda počeli graditi bunkere (da, iskopali smo pravi bunker i prekrili ga daskama i zemljom) i kućice, da bi se na kraju prestali igrati rata i predali se samo graditeljstvu  :ementaler: Imali smo čak i jednu kućicu na drvetu  :hiha: I to nas je držali dosta dugo, kasnije smo se tamo skrivali i pušili ( :hiha:), imali smokvin listove i tak. Sad sam se sjetio i baš idem sutra pogledati dali je ostalo pto od toga  :wildboy:
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Dok ste bili mali...
« Odgovori #8 : 18. Studeni, 2009., 19:43 »
ajme da. savršeno, stavljam ovdje note za izvanjske aktivnopsti, pa ću poslje napisat, sad moram ić.

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: Dok ste bili mali...
« Odgovori #9 : 18. Studeni, 2009., 19:48 »
Ja sam sa frendačima izgradio "manji kvart" u šumi. Prvo smo se igrali rata, a onda počeli graditi bunkere (da, iskopali smo pravi bunker i prekrili ga daskama i zemljom) i kućice, da bi se na kraju prestali igrati rata i predali se samo graditeljstvu  :ementaler: Imali smo čak i jednu kućicu na drvetu  :hiha: I to nas je držali dosta dugo, kasnije smo se tamo skrivali i pušili ( :hiha:), imali smokvin listove i tak. Sad sam se sjetio i baš idem sutra pogledati dali je ostalo pto od toga  :wildboy:

E to. Nas je bilo četvero i imali smo jednu specijalnu bilježnicu koja nam je bila neka knjiga države i onda bi unutra upisivali planove za svoju državu. Imali smo svoj grad u šumarku (dok sam živio kod bake na selu), imali smo svoj novac neki (pili li bi komadiće drveta tanko da bude kao kovanica podeblja, dakle okruglo a plosnato jel). Čak smo imali svoje oružje, luk i strijele, koplja, mačeve, štitove. I svak je imao svoju omanju kućicu. Svaki je imao posebni posao za koji je dobivao novce itd. Postojala su pravila i zakoni pa ak netko prekrši onda ga protjeramo lolol, al se vrati za 5 minuta jer nas nije bilo puno  :wildboy: . Sve, ali baš sve smo sami radili od drveta, nismo koristili daske i šta već nego smo baš sjekli drveće lol. Čak smo i kamenje furali s dna brda da bi mogli popločit puteve/ceste. Bili smo nabrijani žešće na to.

E da mora napomenut da smo izrađivali svoje karte našeg carstva i onda bi fajtali tam neke duhove i osvajali nova podrućja.

Mislim da zbog ovog sad volim igrat RPG-e i RTS-ove.

Odg: Dok ste bili mali...
« Odgovori #10 : 18. Studeni, 2009., 19:54 »
...koja vam je bila opsesija?

Hm... u snu Superman , ujutro Batman kad se trebalo nešto pojest, prije podne Ronaldo na nogašici, poslije podne Jordan na košarici, a na kraju priče iz svega je ostalo , ništa , no dobro ostale su uspomene :)
Yoda meets Jenna Jameson: “Size matters not. Look at me. Judge me by my size, do you? Hmm? Hmm. And well you should not. For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Dok ste bili mali...
« Odgovori #11 : 18. Studeni, 2009., 20:07 »
kad sam bio kod bratića i sestrične onda uvijek neš. znao sam mjesec dana provest kod njega na selu. jednom smo u dvorištu iskopali bazenčić veličine 3x2, stavili neki najlon unutra, napunili ga s vodom, napecali ribe i imali mali mega ribnjak. još smo bili mega ono, znao je presušit ljeti potok pa su se radile male barice u kojoj su bile male ribice. onda smo te ribice furali doma i stavljali u naše jezerce. poslije bi ih vratili u potok kad bi napadalo kiše (dio bi ostavili u našem jezercu, jedno 5-6 većih)

kad sam bio doma onda sam svakodnevno halao nogač. znalo se skupit po 20-30 ljudi (bez zajeba) mojih frendova i ekipe s kojom sam se družio. bilo je starijih od mene i do 10 godina. uglavnom, priča ide ovak. svaku subotu u 9 ujutro našli bi se u kvartu koje je imalo puno malih terena. na svakom terenu je bilo grmova i drveća i koševa za smeće koji su bili kulno raspoređeni pa su tvorili golove. došli na ideju da igramo neko ka prvenstvo u nogometu (tj. u viktoriji, ko ne zna kaj je nek se jebe) 1 na 1. igralo se na jedno 5-6 tih terena istovremeno. reze su se zapisivale. radile se skupine. prva dva su išla dalje. itd do finala. uglavnom, to je natjecanje prvo igralo nas nekoliko, da bi se kroz nekim mjesec ljetnih dana znalo skupit i po 20-30 ljudi. ono, pravo kvartovsko prvenstvo u vikti 1 na 1. to mi je vjerojatno najdraže sjećanje iz djetinjstva. jednom sam završio u četvrtfinalu (imao sam tipa 8-9 godina), znalo je bit ljudi od 13, 14.

prekrasno  :ementaler:


danas se djeca samo drogiraju i tuku. jebem ih sve.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: Dok ste bili mali...
« Odgovori #12 : 18. Studeni, 2009., 20:10 »
Zagor te ney, aka duh sa sjekirom

definitivno mi je obilježio djetinjstvo

Obzirom da 10 min od kuće imam jedan poveći šumarak išao bi tamo, nekad sa starim, malo aksnije s ekipom, i verao se po drveću, tražio lijane and stuff...

Jednom smo napravili 2 "umjetne" lijane, tj stari mi je to napravio, drvo pored drveta, i onda znam da sam ownao bogove u tome i bio najsretniji čovjek svemira


Bilo je još tog, neda mi se sad pisat, budem kasnije

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Dok ste bili mali...
« Odgovori #13 : 18. Studeni, 2009., 20:56 »
Igranje rata, nogomet, autići, kocke, pješčanik, graničari, pavr renđersi, skrivači, vožnja bicklom i pretvaranje da voziš ZETORA!1!, "policajci i lopovi", šuma i gradnja "kućice", igrice (one na žute kazete, hitovi poput onih tenkića, kontre i napucavanje onih gusaka i kauboja), paljenje trave u kanalu, krađa jabuka iz voćnjaka ili trešanja/marelica s nečijeg dvorišta, kupanje na Dravi, kreiranje prečaca i ushićenje kad bi vidio da se netko poslužio njime.

Jebote, kad sam bio prvi/drugi razred (ovi ostali moje godište ili godinu dvoje stariji od mene) kreirali smo one nogometne turnire po seoskim igralištima, okolo kao mali balavci žicali "sponzore" i nabavili pehare, piće i sve. Složili klupice i okupilo se pun kurac ljudi.

Danas nema šanse da klinci tih godina tak nekaj organiziraju.


Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Dok ste bili mali...
« Odgovori #14 : 18. Studeni, 2009., 21:39 »
crtala sam stalno. sama u svojoj sobi.

nie se puno promjenilo od djetinjstva
COOL

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9