HCL.HR

Državna stipendija

  • 8 Odgovora
  • 2836 Hitova
Državna stipendija
« : 10. Srpanj, 2012., 00:33 »
Jel zna neko kako se dodjeljuje državna stipendija za 1. godinu studija? Jel dovoljno da sam u 10% najboljih na upisu na taj fakultet?


Fala unaprijed ekipa! :D
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Državna stipendija
« Odgovori #1 : 10. Srpanj, 2012., 09:11 »
Pogledaj na stranici mzoš-a kakve uvjete trebaš imat da bi se prijavio za natječaj.

Odg: Državna stipendija
« Odgovori #2 : 10. Srpanj, 2012., 10:04 »
Ma gledo sam. Ali mi jasno jel gledaju i ocjene prve godine do natječaja pošto je natječaj tamo negdje tek u zimu?
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

Odg: Državna stipendija
« Odgovori #3 : 10. Srpanj, 2012., 10:41 »
ne gledaju. ako se prijavljujes na obrazac A "za nadarene studente" onda je dovoljno da si u 10% naj na prijemnom. sad neznam dalje. ako tvoj faks upsiuje 100 ljudi, vjerojatno ce svi prijavljeni od tih 10% dobiti stipendiju, ako ih upisuje 500, onda bas nisam siguran
« Zadnja izmjena: 10. Srpanj, 2012., 10:43 Lord of Destruction »

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Državna stipendija
« Odgovori #4 : 10. Srpanj, 2012., 12:07 »
Ne znam na koju foru oni to odabiru, ja sam bio među prvih 10% jer sam imao izravni upis i nisam dobio ništa
a ovaj frend moj je isto upao na taj način i on je dobivao to. Nekih 800kn mjesečno.

Nezz, možda su me ove u referadi sjebale kuje mrtve boga im se najebem
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Državna stipendija
« Odgovori #5 : 10. Srpanj, 2012., 12:07 »
 :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Državna stipendija
« Odgovori #6 : 10. Srpanj, 2012., 12:15 »
Pa šta se ne triba to baš >PRIJAVIT< a ne da sam to dobiješ ?  :wildboy:

Mislim uvik se moš prijavit za gradsku/županijsku stipendiju ;(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Državna stipendija
« Odgovori #7 : 10. Srpanj, 2012., 12:17 »
Pa da, ispunjavaš neke obrasce i to.
I sad ne znam jesu ove sjebale nešt pa nisu poslale il jednostavno ne dobije svatko tko pošalje.
Sjebale su me i kad mi nisu upisale 2 kolegija koje sam pohađao cijelu godinu i jednog kolokvirao čak.

i tako, mrzim referade i žene koje rade tamo.
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Državna stipendija
« Odgovori #8 : 10. Srpanj, 2012., 13:34 »
Znam da se treba prijavit. Ja sam na FERu u Zagrebu 52 od 640. A čito sam da mi ni to nije sigurno da ću dobit. I dobiva se 500kn mjesečno. :D
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9