HCL.HR

Empower Network internet biznis

  • 37 Odgovora
  • 3523 Hitova
*

Keyolargo

  • n00b
  • 0
Empower Network internet biznis
« : 29. Siječanj, 2012., 18:47 »
Pozdrav,

 

Neznam dali ste culi ali "Empower Network" je novi "BUM" sto se tice internet marketinga i internet zarade.

Radi se o jednom sustavu zarade koji je sasvim legalan i prihvacen.Naime u pogonu je tek oko 2 mjeseca,sto je dobro,jer se zna iz iskustva,da sto prije uđeš u biznis to imas vise koristi i vece mogućnosti zarade!

Da pojsanim, vi kupite stranicu(blog),na kojem opisujete kako radi taj sistem zarade,koji su najbolji nacini promoviranja itd.

Da ne duljim o sitnicama....Dakle kupite stranicu tj. blog koji kosta 25$ mjesecno.

 

U ovom primjeru možemo vidjeti kakva je zarada ako uvedete jednog partnera, i on od uvede 11 novih. U tom slučaju vaša zarada je 125$ svakog mjeseca dok su partneri uključeni. Zarade od nekih partnera koje uključite, odlaze osobi koja je vas uvela u biznis. Svaka druga, četvrta, šesta osoba i nakon toga od svakih pet, zarada od jedne osobe odlazi vašem sponzoru. To nazivamo passup - zarade koje odlaze sponzoru.

2, 4, 6, 11, 16, 21, 26, 31, 36, 41... je passup i odlazi vašem sponzoru, a to vrijedi i za vaš downline gdje vi dobivate 100% zarade od nekih partnera do neograničene dubine.

 

Vi zarađujete 125$ mjesečno, a vaš partner 175$ mjesečno. Iako ste uveli samo jednu osobu, vaša zarada može biti i mnogo veća od 125$ svakog mjeseca.

 

Za vise detalja odite na stranicu: http://www.empowernetwork.com/antoni/blog/empower-network-compensation-plan/
Također sve objašnjeno na hrvatskome jeziku: http://internet-posao.blog.hr/

A registraciju mozete izvrsiti na: https://www.empowernetwork.com/join.php?id=antoni

 

Za sve sve zainteresirane,molio bih da mi se jave:

e-mail: [email protected]

Skype: antoni-mandic
« Zadnja izmjena: 29. Siječanj, 2012., 18:51 Keyolargo »

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Empower Network internet biznis
« Odgovori #1 : 29. Siječanj, 2012., 19:07 »
Punjenje kuverti goes digital.

Odg: Empower Network internet biznis
« Odgovori #2 : 29. Siječanj, 2012., 19:11 »
hmmm, čini se da neću morati tražiti posao! \:D/

*

Keyolargo

  • n00b
  • 0
Odg: Empower Network internet biznis
« Odgovori #3 : 29. Siječanj, 2012., 19:12 »
Hehe mozemo i tako reci  :D
Ali iza svega toga stoji jedan savrsen sustav,koji je naprosto bez mane.Zvuci mozda glupo i napuhano,ali evo imate google svi procitaj te sta ljudi misle o tome....
100% provizija

Odg: Empower Network internet biznis
« Odgovori #4 : 29. Siječanj, 2012., 19:14 »
Izvrsno, kome moram poslati svojih 25 dolara????

*

Keyolargo

  • n00b
  • 0
Odg: Empower Network internet biznis
« Odgovori #5 : 29. Siječanj, 2012., 19:16 »
ocito da volis provociras....niko tebe ne tjera da uplacujes.....ako nemas pametnijeg posla od postavljanja glupih pitanja,bez da znas o cemu se zapravo radi,molio bih te da se suzdrzis...hvala

Odg: Empower Network internet biznis
« Odgovori #6 : 29. Siječanj, 2012., 19:18 »
np.
zašto si ljut? plaća kasni?

*

Keyolargo

  • n00b
  • 0
Odg: Empower Network internet biznis
« Odgovori #7 : 29. Siječanj, 2012., 19:20 »
ma nisam ljut prijatelju :)
samo sto sam ozbiljan sto se tice toga,i ne nekasni mi placa,solidan đeparac koji bi svatko od nas mogao imati.....malo bi trebalo procitati link koji sam dao i proucit prije bilo kakvog komentara i pljuvanja po necemu sto zapravo ne poznajes..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Empower Network internet biznis
« Odgovori #8 : 29. Siječanj, 2012., 19:23 »
Hej mi smo ti ovdje svi od reda lopatari i krvlju i znojem izgrađujemo novu Hrvatsku.

Prijavio sam ti post jer ovakvo šarlatanstvo dugo nisam doživio. Odakle ti obraza.  :hiha2:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Keyolargo

  • n00b
  • 0
Odg: Empower Network internet biznis
« Odgovori #9 : 29. Siječanj, 2012., 19:25 »
oke stari,drzise lopate,jer mozgom neces dogurat daleko!  =D>

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Empower Network internet biznis
« Odgovori #10 : 29. Siječanj, 2012., 19:26 »
 :ave: :ave: :hihi:

nije loše


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Keyolargo

  • n00b
  • 0
Odg: Empower Network internet biznis
« Odgovori #11 : 29. Siječanj, 2012., 19:27 »
drago mi je da si brzo shvatio,cak i bez lopate  :thumbs:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Empower Network internet biznis
« Odgovori #12 : 29. Siječanj, 2012., 19:29 »
lopata je u guzici tvoje mame trenutačno  :thumbs:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Keyolargo

  • n00b
  • 0
Odg: Empower Network internet biznis
« Odgovori #13 : 29. Siječanj, 2012., 19:31 »
ocito da si neki klinjo,pa nema sta reci pa prelazi na mamice...ali ajde oprostit cemo ti ovaj put klinjo  :hihi:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Empower Network internet biznis
« Odgovori #14 : 29. Siječanj, 2012., 19:33 »
ocito da si neki klinjo,pa nema sta reci pa prelazi na mamice...ali ajde oprostit cemo ti ovaj put klinjo  :hihi:

ja te samo pokušavam uvući u format komunikacije koji se koristi na ovom forumu pa da ostaneš.  :hiha: također, biznis oportunities su nepopularna stvar na HCL forumu. Jer nas sve hrane roditelji i živimo u atomskim skloništima kod naših roditelja. =)

nisam klinjo =)


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9