HCL.HR

Eritrofobija

  • 32 Odgovora
  • 3992 Hitova
*

edviiN

  • **
  • 208
Eritrofobija
« : 19. Veljača, 2015., 19:47 »
Pozz ljudi,posto sam prije neki dan saznao da ja  patim  od ovog "eritrofobija" tj. znao sam al nisam znao naziv,pa bi volio to podjelit s vama (to je dobro poput terapije) jer se borim s ovim govnom 5godina tj. od 4 razreda..

Sta je Eritofobija? ( http://hr.wikipedia.org/wiki/Eritrofobija )

Molim vas nemoj da mi se smijete jer mi je pun k**** toga,jednostavno 9 razred sam pridjem curi zapalim se i gori mi lice,imam problema s ispitima izadjem pred tablu cijeli razred se smije jer sam crven kad dodjem u poziciju da svi gledaju u mene,ne samo tad nego i kad pricam curom,drugarom,itd.
To je valjda od rodjena moga...

Pa ako neko ima isto ovako volio bi da date neki savjet posto jednostavno ja nemogu vise da mi izaledja govore "gdje si papriko","vide crvendaca",itd..
Nisam jedini valjda ja na ovom forumu sa ovim jebenim problemom?
Ako neko ipak ima ovdje ima hrpu savjeta http://www.forum.hr/showthread.php?t=123044  ( Smijem li stavit link ako ne obrisite ga moderatori)

Mozda i ova tema nepripada ovom tipu forumu al na sve jednom forumu koje poznajem napisao sam ovo jer zelim ovo rijesit jedanput zauvijek,idem u Austriju kad zavrsim ovdje skolu i tamo cu upisat srednju i kako cu tamo zivjet s ovim?
:ementaler::ementaler::ementaler::ementaler::ementaler::ementaler::ementaler::ementaler:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Eritrofobija
« Odgovori #1 : 19. Veljača, 2015., 21:02 »
Neugodno ti je nastupati pred većom publikom i šonjo si što se tiče ženskih. Kakva eritrofobija brte

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Eritrofobija
« Odgovori #2 : 19. Veljača, 2015., 21:07 »
Uf dosta neugodno.
Ja imam eritrofobiju kada uđem u nju, naime ne na licu, nego na drugom licu xD.
Šala mala. Neda mi se guglat šta je to, jer si uspio objasnit što ti se dešava. No takve stvari su povezane sa strahom.

A sa svakim strahom se treba suočiti. Bilo da ga savladaš ili prihvatiš. :)

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Eritrofobija
« Odgovori #3 : 19. Veljača, 2015., 21:21 »
Neugodno ti je nastupati pred većom publikom i šonjo si što se tiče ženskih. Kakva eritrofobija brte
Da bar... :solidus: 

Uf dosta neugodno.
Ja imam eritrofobiju kada uđem u nju, naime ne na licu, nego na drugom licu xD.
Šala mala. Neda mi se guglat šta je to, jer si uspio objasnit što ti se dešava. No takve stvari su povezane sa strahom.

A sa svakim strahom se treba suočiti. Bilo da ga savladaš ili prihvatiš. :)
Istina,suocio sam se ja s tim al drugi oko mene nisu na mene cim izadjem iz skole velike uvrede padaju na taj racun pa se potucem jos jedna tuca i izbacen sam iz skole zbog toga...
Nemogu upoznat nove prijatelja zbog toga jer sviju je sram sa mnom bit jer se crvenim,jedino 2/3 prijatelja....
« Zadnja izmjena: 19. Veljača, 2015., 21:23 edviiN »

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Eritrofobija
« Odgovori #4 : 19. Veljača, 2015., 21:30 »
To nikom neće biti bitno kad izađeš iz osnovne, što te briga ko što misli o tebi

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Eritrofobija
« Odgovori #5 : 19. Veljača, 2015., 21:35 »
nosi crvene majice manje će se primjetit :ave:

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Eritrofobija
« Odgovori #6 : 19. Veljača, 2015., 21:43 »
nosi crvene majice manje će se primjetit :ave:
Lako se saliti na tudji racun :chair:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Eritrofobija
« Odgovori #7 : 19. Veljača, 2015., 21:51 »
Jesi ti ovaj što tuče, pošto si crven? xD

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Eritrofobija
« Odgovori #8 : 19. Veljača, 2015., 21:56 »
Jesi ti ovaj što tuče, pošto si crven? xD
Ma dajte dzaba otvorih temu lockajte ovo trazim ozbiljnu pomoc oni ovdje me jebu
iskreno dobije on vise batina  nego ja 100 puta  jer se znam snac ja udaram kamenom,letvom,stapom sta mi god prvo padne pod ruku.. :kava:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Eritrofobija
« Odgovori #9 : 19. Veljača, 2015., 22:04 »
Dobro malo smo okrenuli na šalu.
Al zašto pomoć oko toga tražiš na gaming forumu. Ono tu u lajaonici ionako samo se svi podjebavaju manje više.
Opet sumnjam da će ti se javit netko tko isto to ima pa da ti dadne neki savjet. Možda pitat za profesionalni savjet?

http://www.forum.hr/showthread.php?t=123044

Čitaj.
« Zadnja izmjena: 19. Veljača, 2015., 22:06 Cole »

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Eritrofobija
« Odgovori #10 : 19. Veljača, 2015., 22:05 »
Dobro malo smo okrenuli na šalu.
Al zašto pomoć oko toga tražiš na gaming forumu. Ono tu u lajaonici ionako samo se svi podjebavaju manje više.
Opet sumnjam da će ti se javit netko tko isto to ima pa da ti dadne neki savjet. Možda pitat za profesionalni savjet?
U tome je problem malen broj ljudi ima ovaj problem pa neznam gdje da pitam
pa sranje,mislio sam da ima bar 1 clan  s ovim iskustvom...

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Eritrofobija
« Odgovori #11 : 19. Veljača, 2015., 22:13 »
Sinko, ne brini ti ništa... Sve je to normalno u nekim godinama, a posebno u pubertetskim.
I ja sam svojevremenom bio vraški sramežljiv i mislio da nikad neću biti u stanju pričati pred više od par ljudi... No, na kraju su me puškom tjerali sa pozornice i iz tuđih kreveta.
:kava:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Eritrofobija
« Odgovori #12 : 19. Veljača, 2015., 22:14 »
:hihi: :hug

Odg: Eritrofobija
« Odgovori #13 : 19. Veljača, 2015., 22:33 »
znaci kolko sam skonto, eritrofobija je strah od crvenila? neobicno. :solidus:

sta da ti kazem, neznam bas kako je imat bas tu fobiju, ali znam otprilike u kakvom si kurcu jer sam i ja patio od iracionalnih strahova. ak os pricat il nes, tu sam :hug

reci mi, ima li razlike kako se nosis s ovom fobijom u razlicitim situacijama i/ili s razlicitim ljudima? jel ti, sta ja znam, lakse s familijom i frendovima ali teze medu ljudima koje ne poznas ili ne volis?
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Eritrofobija
« Odgovori #14 : 19. Veljača, 2015., 22:51 »
Znao sam jednog lika koji dobije crvenilo na licu kod javnih nastupa. Sad ne znam jel to baš ista dijagnoza kao i tvoja, al znam da se baš primijetilo.

Al ono, hoću reći, lik je glumac. Ili je barem studirao glumu... i dobro mu je išlo. Tako da, ništa nije prepreka dok ju ti ne vidiš kao takvu. Znam i ljude koji mucaju pa rade na radiju i u eteru ne mucaju.

Ono, okreni to na šalu nekako, nauči se sprdat na vlastiti račun. I ne shvaćat sve previše ozbiljno. Ovo što ti me666 kaže, nikome nikakva zezanja i podrugivanja više nisu bitna kad izađe iz osnovne.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9