HCL.HR

Filmski sajt

  • 113 Odgovora
  • 11554 Hitova
*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Filmski sajt
« Odgovori #45 : 17. Srpanj, 2012., 18:54 »
Ajmo revolucionalno PRVO probati složit neku strukturu, konceptić, pa skupiti malu bazicu od PET tekstova, pa tek onda kupovat domenu i slagat pixele?
:wildboy:

I ono, ne znam koji je cilj portala/sajta. Ili bolje, koja bi bila POSEBNOST.
Također, iskreno, ne znam kome bi od ekipe ovdje uopće vjerovao da napiše kompetentnu filmsku recenziju.


Vezano; men u glavi neki low-fi site.
Jednostavan. Bez LIKE TWEET UMREŽI SE buttona. Bez kalendara. Bez foruma. Bez komentara. Bez ičega.
Anti web 2.5 sajt. Bijel s velikim tekstovima.





I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Filmski sajt
« Odgovori #46 : 17. Srpanj, 2012., 19:08 »
e, to.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Filmski sajt
« Odgovori #47 : 17. Srpanj, 2012., 19:12 »
Jel ti imaš hendikep na očima?

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Filmski sajt
« Odgovori #48 : 17. Srpanj, 2012., 19:37 »
Sise.


*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Filmski sajt
« Odgovori #49 : 17. Srpanj, 2012., 21:09 »
Hocu Facuu ko glavnog urednika :hiha:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Filmski sajt
« Odgovori #50 : 18. Srpanj, 2012., 00:33 »
Nezz, prestanite s DJEČAČKIM UŽIVLJENJEM, nije to ništa super zabavno. Ko i bilo šta u životu traži posvećenost. Vrime. Prisiljavanje na rad i kad ti se ne da.


Mislim ovo šta je ixy reka, a i facaa, je stvarno TO. Mi imali smo JEDAN PROJEKT koji je propao iz dosta razloga al najbitnije:

-nije bilo GLAVNOG ČOVJEKA
-ljudi su smećeloni kojima sve dopizdi vrlo kratko


Pa eto. Moja 2 centa.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Filmski sajt
« Odgovori #51 : 18. Srpanj, 2012., 00:37 »
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Filmski sajt
« Odgovori #52 : 18. Srpanj, 2012., 00:46 »
Nije mi jasno kako ne znaš na što se referiram al ok.  :wildboy:

Inače, nije da ne želim da ovo uspije il nešto, naravno da želim i da bi to bilo super, al ljudi često naivno gledaju na ovakve stvari. Ništa ne uspjeva bez dobrog plana i DRŽANA PLANA. A teško je prisilit ljude da se drže plana kad svi to rade dobrovoljno i nemoš pritit otkazom.  :wildboy: #kapitalizam #syzygy
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Filmski sajt
« Odgovori #53 : 18. Srpanj, 2012., 02:18 »
Negativna Nanica.  :hiha2:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Filmski sajt
« Odgovori #54 : 18. Srpanj, 2012., 07:59 »
nezz, loše ste osobe. naime, ako se ne varam hcl je postao hcl tako što je došao roman abramović i ponudio 50 milijuna PETRODOLARA za najbolji hrvacki sajt o igricama.


nije. da sajt pokreće lulz i nezzz, kmarkec rekao bi kriste na križu ovo sranje će propast. ali vjerujem da noob (plus njegova film ekipa), grga, karlo, faca, blaster znaju neš o nečemu pa stoga i sam sajt ima šanse za uspeh.

www.zapijevamajka.com  :ave: :ave: :ave: :ave:

ne znam zašto, ali kliknuo sam. NADA UMIRE POSLJEDNJA!  :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Filmski sajt
« Odgovori #55 : 18. Srpanj, 2012., 11:43 »
užasno me vrijeđa ovo vaše vrijeđanje mene. :(

Odg: Filmski sajt
« Odgovori #56 : 18. Srpanj, 2012., 13:52 »
užasno me vrijeđa ovo vaše vrijeđanje mene. :(

Kada ti prestaneš sa vrijeđanjem i arogancijom, možda se prestane vrijeđati tebe? Zvuči logično, zar ne?
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Filmski sajt
« Odgovori #57 : 18. Srpanj, 2012., 14:15 »
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Filmski sajt
« Odgovori #58 : 18. Srpanj, 2012., 19:53 »
MILIJUN TEKSTA U NASTAVKU OPREZ OPREZ

Bit će malo sjebano al ajd nek rasprava ide dalje, prvi post ću apdejtat samo s onim što potvrdi većina.

Za prvi apdejt navedeni su neki ljudi s ovog sajta koji su izrazili nekakvu želju za ičim vezanim uz sajt. E sad. Da se definira nekoliko stvari. Ako se netko ne slaže neka kaže da želi out ili nek ponudi neku alternativu.

Poanta ovoga je nekakva zabava i korist, ne zarada. Mislim da se to može. I da, svatko može naći najmanje 30 prepreka u film/video sajtu u Hrvata. Malo tko može naći rješenje. Dokle doguramo doguramo. Nema potrebe za uzrujavanjem, nigdje se nikome ne žuri. =)

S obzirom da je riječ o NEKOMERCIJALNOM projektu, i s obzirom da će realno netko moći jednom u dva tjedna nešto napisati/objaviti, počeo bi definirati nekakva pravila. Mislim da je dobro ići metodom ŠTO NE BI, a ovo što BI slobodno predlažite pa prođemo kroz svaki dio.

Daklem za početak ja sam protiv aktualnosti/vijesti. Prvenstveno zato jer je to sekcija koja se lako kasnije može ubaciti, a za početak bi zahtijevalo da je minimalno čovjek-dva na sajtu ceo dan. Ja to ne bi, barem ne u ovoj početnoj fazi.

Dalje, mislim da bi dobra ideja za nekakvu 'rubriku' kurac palac bio rječnik film/video pojmova sa linkovljem. To je ko nekakva baza koja bi se konstantno apdejtala, od A-Z, i mislim da bi to moglo dobro profunkcionirati. Poanta je da neki rendom posjetitelj može ukucati ne znam, 'sekvenca', 'gafer', 'objektiv', 'noir' i onda dobije 'članak' koji mu opisuje o čemu se radi, uz neku sličicu/video, možda sa hyperlinkovm, i naravno, da je duhovito i praktično.

Recenzije ovako andergraund stvari i malo opskurnijih sam apsolutno za, jer takvih stvari se na netu i ne može naći. Recenzija novog spajdermena je nešto što mislim da treba izbjegavati, toga ima more i ne znam je li zanimljivo koliko ovo prvo.

Ovo sve dosad je ne-interaktivno s čitateljima, manje ili više. Interaktivni dio pak...

Što sam ja zapravo prvotno htio naći, to je u biti kao nekakav blog/sajt/štaliveć di mogu voditi production log dok radim svoj kratki filmić. U principu to funkcionira i kao samostalni blog kojeg se apdejta, ali bilo bi fora kad bi postojala nekakva špranca po koracima izrade filma unutar koje bi se mladi ljudi mogli držati iste. E a osim toga, tu bi se automatski moglo iskoristiti i dio potražnje nekog/nečeg za
sam filmić.

npr.

Tražim glumicu, 20-ak godina, vitke građe, plavuša. Ako bi postojao nekakav plan (što vani funkcionira i zapravo dosta indie ekipa tako radi), onda bi se ljudi mogli povezati na takav način. Mogao bi se potražiti bilo tko, netko tko zna pisati, netko tko ima kameru pa je voljan rentati/posuditi bla. Shvaćate u kom smjeru to ide, samo je dosta zeznuto u nas očekivati da profunkcionira na prvu.

Mislim da, mogu ja taj svoj production log voditi na svom rendom blogu kojeg otvorim i krcam ga fotkama, BTS-ovima, tralala... al bilo bi fora da je to jedna od sekcija sajta. (ja bi to uređivao/vodio/poticao/bla). Kao nekakav ogledni primjer bi stavio nešto što upravo radim pa bi lako netko mogao voditi po tome. Ako je nejasno nek netko viče.

Ovo s teorijskim pisanjem (depresija) i specijalima (jadran) mi nije baš jasno. Mislim, jest, al opet... barem naslov teme pa da vidimo kako bi izgledale sekcije za to.

I ponavljam, poanta ovoga je da bude zabavno, koliko toliko. No stress, no bla. Ako ide, ide. Ako ne ide, bože moj, ne ide. Al ajmo se više koncentrirat na rješenja, ne na probleme. =)

E a sad ću lijepo apdejtat prvi post sa ljudima i prijedlozima u crvenom. Zeleno će biti samo ono što je 100% prošlo za sam sajt. Uključujući i ljude, neću nikog zeleniti dok se nekakva većina ne složi da tog istog želi u timu.

Kad se to ajmo reć izdefinira donekle, možemo opaliti probne tekstove i konkretnije se dogovarati. Ovo je nekakva faza mozgooluje, pa reknite štagod vam upadne na pamet.

Eh da, upitnici su očito kod ekipe koja mi djeluje kao da je izrazila želju ali nemam pojma šta bi sad konkretno htjeli. Ostaje tako dok se ne izjasne.  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 18. Srpanj, 2012., 19:58 n00b »

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Filmski sajt
« Odgovori #59 : 18. Srpanj, 2012., 19:58 »
Pa dobro, kakav si ti SADRZAJ zamislio za taj sajt? Mislim osim ovoga sto si pricao sto bi ti vodio. Sto osim toga? Kakvi tekstovi? Nez
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9