HCL.HR

Filmski sajt

  • 113 Odgovora
  • 11546 Hitova
*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Filmski sajt
« Odgovori #60 : 18. Srpanj, 2012., 20:02 »
Pa kažem ti, idemo eliminacijom. Ja ne bi aktualnosti jer mislim da to ne šljaka. Al htio bi recimo specijale/rece andergraund filmova. Svi ste tu da puknete svoje prijedloge za/protiv,kaoi argumente.
Kad vidimo što imamo a što ne, moći će se lakše uobličiti.

Imam još toga al da vidim kako drugi dišu, jel.

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Filmski sajt
« Odgovori #61 : 18. Srpanj, 2012., 21:44 »
zašto misliš da bi prošle recenzije low budget filmova? koliko ljudi to zanima i koliko ljudi je zapravo kompetentno pisati takve članke? jedino mi zapi pada na pamet.
ja mogu pisat nešto o aktualnim filmovima ili radit neke specijale tipa nezz, top 10 najboljih/najgorih - filmova/serija - nekog žanra ili redatelja/glumca. bezveze sad govorim, al kužite poantu, jel.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Filmski sajt
« Odgovori #62 : 18. Srpanj, 2012., 22:13 »

Pajko: ?

Bilokoja ideja ako ti padne napamet, a nema zainteresiranih, ja sam zainteresiran. :ementaler:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Filmski sajt
« Odgovori #63 : 18. Srpanj, 2012., 22:17 »
Da ja sam isto za izbjegavanje recenzija mejnstrim filmova, blokbastera i inih. Iako bi trebao za neki jaci i posebniji (tipa PROMETEJ i HOBIT) se napisat komentar, kolumna ili recenzija u svoj svojoj sustini. Mislim da je jasno koji su to POSEBNIJI filmovi od drugih. Uz ta dva na pamet mi pada Gatsby jos, nezz komentar o Bondu novom kad izade i to...

Jos, pratiti neke festivale. Recimo ko Trash film festival. Ja sam tih 3 dana tu, uzme se RECENZIJA cjelokupnog festivala, par filmova, razgovor sa nekim od tamo i to.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Filmski sajt
« Odgovori #64 : 18. Srpanj, 2012., 22:41 »
Pratit regionalne i nacionalne festivale je dobro.
Recenzija festivala i filmova. Plus preporuke. To mi kul.
Filmska kultrura en šit.


A umjesto recenzija novijih filmova možda PRIKLADNO podsjetiti na neke manje razvikane filmove od tog redatelja ili glumca ili nekog zapravo BITNOG (modeler/kinematograf/NEŠTO).
Ili tematski. Tipa, dok je aktualan prometej pisati o Alienu, šta je značio, zašto valja i općenito kako je nastao. Mali making off-ić.
Ili, bolje, mali "vanzemaljci u filmu" specijal.
Povijest, dizajn, utjecaj, inspiracije. Mlo koju riječ o ljudima iz pozadine...ne samo redatelj i glavni glumac.


Također, top liste - snažno sam protiv jer mi je to nekako jako površno. Od lijenih ljudi za lijene ljude jeftina izvlakuša bez previše ičega. NEz.

Također #2; za godinu dana - PODCAST!
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Filmski sajt
« Odgovori #65 : 18. Srpanj, 2012., 22:42 »

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Filmski sajt
« Odgovori #66 : 18. Srpanj, 2012., 22:47 »
:wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Filmski sajt
« Odgovori #67 : 18. Srpanj, 2012., 23:02 »
Ja u glavi oduvijek imam neke kao specijal tekstove o filmovima. Clanci tipa onih kaj je duje nedavno pisao o Betmenovim ženama. U tom stilu, zabavno i kul.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Filmski sajt
« Odgovori #68 : 18. Srpanj, 2012., 23:04 »
smeće :(
« Zadnja izmjena: 19. Srpanj, 2012., 07:10 beaver hunter »
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Filmski sajt
« Odgovori #69 : 18. Srpanj, 2012., 23:14 »
Jos, pratiti neke festivale. Recimo ko Trash film festival. Ja sam tih 3 dana tu, uzme se RECENZIJA cjelokupnog festivala, par filmova, razgovor sa nekim od tamo i to.

Laikam ovo. Žao mi je što se neće moći SVI festivali popratiti, ali mislim da bi za prvih godinu dana već nekoliko festivala bilo odlično. Mogao bi i ja popratiti koji, sigurno.

'Posebne' recenzije su isto po meni dosta dobre, ali valjalo bi to sve grupirati nekako, da nije prerendom. Također, u kontekstu Prometeja, bilo bi fora puknuti recenziju žanra - SF u svemiru/avantura. Ima mi nešto zanimljivo u tome, iako je obično riječ o dosta iscrpnim temama.

Stavit ću sve u apdejt listu pa lako kasnije vidimo di što kako.

Ove 'special recenzije' su zanimljive ovećem broju vas. Neka ideja da to sve grupiramo pod jednu, dvije rubrike? Nešto ala SPECIAL, al da ima smisla i da je sweet. Dosta mi široko djeluje, volio bi to nekako tematski ujediniti ako je ikako moguće.

Top liste su i meni jako odbojne na prvu. Stavit ću pa ako netko misli da može i da je to ok, nek napiše tekst. Vijećanjem uz obalu rijeke Piedre lako odlučimo ide li ili ne.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Filmski sajt
« Odgovori #70 : 18. Srpanj, 2012., 23:16 »
top liste rulaju. al ne tipa NAJBOLJI FILMOVI LOL XD nego neke posebne, napravljene oko nekih sitnica koje ti ne padnu odma na pamet. samo što za takve stvari treba bit enciklopedija pa realno niko nema kapacitet za to.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Filmski sajt
« Odgovori #71 : 18. Srpanj, 2012., 23:20 »
ja volim top liste. nezz, imam osjećaj da naginjete na neko hipsterstvo. low budget filmovi i treš film festivali? ozbiljno? :wildboy:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Filmski sajt
« Odgovori #72 : 18. Srpanj, 2012., 23:21 »
Filmski festivali kao takvi u nas, definitivno. Nitko normalan neće biti protiv toga.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Filmski sajt
« Odgovori #73 : 18. Srpanj, 2012., 23:37 »
A ovo ce bit bas anti-povrsnost underground sajt?  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Filmski sajt
« Odgovori #74 : 19. Srpanj, 2012., 00:15 »
To se nikako ne bi svidjelo filipu mojzešu  :hiha2: :hiha:

( ok to mozda cak i bi. Al shvacas referencu  :hiha: )
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9