HCL.HR

Gameri već znaju kako će izgledati škole budućnosti

  • 80 Odgovora
  • 6905 Hitova
Odg: Gameri već znaju kako će izgledati škole budućnosti
« Odgovori #15 : 06. Prosinac, 2012., 12:26 »
Jesi ti protiv interneta? Jer ono, načelo je isto.  :hiha:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Gameri već znaju kako će izgledati škole budućnosti
« Odgovori #16 : 06. Prosinac, 2012., 12:30 »
wat

samo kažem...zašto su svi odjednom protiv ploča i kreda.
kao, idemo dokazivat neki DOKAZ iz matematike...na prezentacijama. glupo.

ured: aha, kao google glass. pa da, načelo je isto, al ipak internet kao doma ne ide toliko duboko da uđe u stvarni život.
a ovo mi je potpuno zatomljavanje "mozganja"
« Zadnja izmjena: 06. Prosinac, 2012., 12:35 presveti »
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Gameri već znaju kako će izgledati škole budućnosti
« Odgovori #17 : 06. Prosinac, 2012., 12:33 »
Pa nisam mislia na ploče i kredu nego taj google glass NACIJA IDIOTA. Naravno da papirolovka pločakreda rulaju, al rulaju i projektori i sranja ako se koriste smisleno. :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Gameri već znaju kako će izgledati škole budućnosti
« Odgovori #18 : 06. Prosinac, 2012., 12:46 »
mislim, realno, tip pita naočale da mu pokažu glazbenu sekciju u dućanu.
vjerujem da je jako uzbudljivo radit na tom tehnološkom izazovu, al opet, skroz je nepotrebno.
pretvara ljude u robove tehnologije koji bez toga ne mogu funkcionirati normalno. :wildboy:
a i ono, valjda iziđeš van da iziđeš, da se makneš od ekrana. a ne da ti dodatni ekran zuji pred očima. ipak malo previše.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Gameri već znaju kako će izgledati škole budućnosti
« Odgovori #19 : 06. Prosinac, 2012., 12:59 »
pa nisam nigdi to ni reka. kao da bi ja sad to zabranija i sl. ni na kraj pameti mi to nije bilo. radi što oćeš lol

samo moje mišljenje. :kava:
a to je da to porobljuje čovjeka i pruža mu sve na pladnju tako da ni ne izgradi svoje sposobnosti poput snalaženja u vremenu i prostoru.

Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Gameri već znaju kako će izgledati škole budućnosti
« Odgovori #20 : 06. Prosinac, 2012., 13:30 »
da ali onda te sposobnosti nisu potrebne <3
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Gameri već znaju kako će izgledati škole budućnosti
« Odgovori #21 : 06. Prosinac, 2012., 15:07 »
pa nisam nigdi to ni reka. kao da bi ja sad to zabranija i sl. ni na kraj pameti mi to nije bilo. radi što oćeš lol

samo moje mišljenje. :kava:
a to je da to porobljuje čovjeka i pruža mu sve na pladnju tako da ni ne izgradi svoje sposobnosti poput snalaženja u vremenu i prostoru.

Kako napredujemo tako se gube određene sposobnosti.

Realno, možeš li ti u ovom trenu izvuc, ulovit i zaklat životinju?
Ne, ono, odeš u konzum i kupiš gotovo.
Bože koje gubljenje jako bitne sposobnosti.

Isto tak za muzit kravu i ostale debilane koje ti nisu potrebne u ovom stadiju.

Ne znam, isto debilan primjer, ti i ja uđemo u ogroman supermarket, ja imam čudotvorne naočale koje mi u sekundi kažu "mlijeko se nalazi 3 metra pored tebe", a ti lunjaš po njemu i tražiš jebeno mlijeko. Možda će tvoje zadovoljstvo u tom trenu biti veće zato što si sam došao do mlijeka, ali moje će pak ovisit o pudingu kojeg sam mogao, realno, prije tebe skuhat i pojest.

Tu smo da učinimo trenutni život ugodnijim, neovisno bilo to uz tehnologiju ili bez nje, funkcioniraj onako kako je tebi najbolje.

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Gameri već znaju kako će izgledati škole budućnosti
« Odgovori #22 : 06. Prosinac, 2012., 15:12 »
Ne znam, nadam se da neću doživjeti sve to, tužno je, u biti se slažem s presvetim.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Gameri već znaju kako će izgledati škole budućnosti
« Odgovori #23 : 06. Prosinac, 2012., 15:18 »
evolucija momci, survival of the fittest,,

iako istina nema ništa boljeg od razbijanja lješnjaka kamenom


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Gameri već znaju kako će izgledati škole budućnosti
« Odgovori #24 : 06. Prosinac, 2012., 15:28 »
kako je moguce tako razmisljat grozno ;(((((

nez ko babe neke  :hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Gameri već znaju kako će izgledati škole budućnosti
« Odgovori #25 : 06. Prosinac, 2012., 15:33 »
Realno, ja se slažem s ovom drugom TEHNOLOGIJA stranom.

ali isto tako nebrojeno puta sam poželio onako otić amerikanski u planine il negdi, bez mobitela i sranja. s NOŽOM i par konzervi tune, vreća za spavanje i samo hodat i uživat. ono kao mačo priroda sranja. to me dosta privlači.

al šta jes jes, ne želim tako zauvijek živjet :hiha2:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Gameri već znaju kako će izgledati škole budućnosti
« Odgovori #26 : 06. Prosinac, 2012., 15:34 »
bilo bi kul da se može radit ono ko terminator, a tako te neke gluposti su bezveze.

+1 na ovo dragsterovo u vezi kamena i lješnjaka  :hiha: :hiha:

Odg: Gameri već znaju kako će izgledati škole budućnosti
« Odgovori #27 : 06. Prosinac, 2012., 15:35 »
Realno, ja se slažem s ovom drugom TEHNOLOGIJA stranom.

ali isto tako nebrojeno puta sam poželio onako otić amerikanski u planine il negdi, bez mobitela i sranja. s NOŽOM i par konzervi tune, vreća za spavanje i samo hodat i uživat. ono kao mačo priroda sranja. to me dosta privlači.

al šta jes jes, ne želim tako zauvijek živjet :hiha2:

Šta jes jes, bilo tko ovdje tko bi HTIO probati to sranje bi odustao nakon što bi skužio da STVARNO nema interneta.   :hiha:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Gameri već znaju kako će izgledati škole budućnosti
« Odgovori #28 : 06. Prosinac, 2012., 16:16 »
pa nisam nigdi to ni reka. kao da bi ja sad to zabranija i sl. ni na kraj pameti mi to nije bilo. radi što oćeš lol

samo moje mišljenje. :kava:
a to je da to porobljuje čovjeka i pruža mu sve na pladnju tako da ni ne izgradi svoje sposobnosti poput snalaženja u vremenu i prostoru.

Kako napredujemo tako se gube određene sposobnosti.

Realno, možeš li ti u ovom trenu izvuc, ulovit i zaklat životinju?
Ne, ono, odeš u konzum i kupiš gotovo.
Bože koje gubljenje jako bitne sposobnosti.

Isto tak za muzit kravu i ostale debilane koje ti nisu potrebne u ovom stadiju.

Ne znam, isto debilan primjer, ti i ja uđemo u ogroman supermarket, ja imam čudotvorne naočale koje mi u sekundi kažu "mlijeko se nalazi 3 metra pored tebe", a ti lunjaš po njemu i tražiš jebeno mlijeko. Možda će tvoje zadovoljstvo u tom trenu biti veće zato što si sam došao do mlijeka, ali moje će pak ovisit o pudingu kojeg sam mogao, realno, prije tebe skuhat i pojest.

Tu smo da učinimo trenutni život ugodnijim, neovisno bilo to uz tehnologiju ili bez nje, funkcioniraj onako kako je tebi najbolje.

al te sposobnosti koje ćeš "izgubiti" tehnologijom su onako...neophodne da ne budeš apsolutni debil koji nije sposoban promjenit žarulju?
mislim, tu pričamo o OSNOVAMA nekim. :wildboy:  
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Gameri već znaju kako će izgledati škole budućnosti
« Odgovori #29 : 06. Prosinac, 2012., 16:18 »
 =D&gt;

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9