HCL.HR

Gramatička greška HCL

  • 3 Odgovora
  • 775 Hitova
Gramatička greška HCL
« : 25. Siječanj, 2016., 21:15 »
Evo da doprinesem profesionalnosti HCL portala ( Č, Ć)...našao sam sitnu gramatičku grešku slučajno...pa ispravite.... ;)

http://prntscr.com/9urp35

onda izbrišite temu da ne stoji bzvz...i samo naprijed momci najjači ste...  :piva:  :clap:
« Zadnja izmjena: 25. Siječanj, 2016., 21:17 krosis »
"We don’t give a shit about a copyright law, we take it from the rich and give it to the poor,

It’s little bit illegal but that’s OK, let’s do it like they do on the Pirate Bay" -> VenomGam3s

Odg: Gramatička greška HCL
« Odgovori #1 : 25. Siječanj, 2016., 21:42 »
što je ovo bre, niti roboti vjerojatno nemaju toliko tolerancije kao moderatori ovog foruma
psovanje, vrijeđanja, omalovažavanja, čudnih tema i pitanja, prijava i ne prijava   :solidus:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Gramatička greška HCL
« Odgovori #2 : 25. Siječanj, 2016., 21:47 »
A to je tema otvorena od strane našeg novijeg forumaša.
Nemamo baš praksu ispravljati gramatičke pogreške jer onda ne bi imali vremena za ništa drugo, previše je tu posla.
A netko bi se možda i uvrijedio.


Isto tako mogao si primjetiti da tu nisu samo hrvati, nego i srbi, bosanci, bošnjaci i itd. Svatko piše svojim dijalektom i jezikom i onda je teško nešto unificirati.
@kr!s_CRO
Imamo dosta velik prag tolerancije, no neke stvari ipak ne dopuštamo na forumu. Nisam primjetio toliko psovanja, vrijeđanja netolerancije kako ih ti spominješ.


*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Gramatička greška HCL
« Odgovori #3 : 26. Siječanj, 2016., 10:57 »
U svakom slučaju, da se ne bi ponovilo - krosis, znam da si mislio dobro, ali ovakve teme na forumu nemojte otvarati.

Čak i da se radi o našoj pogrešci, to nije vrijedno otvaranja teme na forumu. Radije pošaljite poruku meni ili, ako se radi o forumu, nekom od moderatora.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9