HCL.HR

Hajmo pomoć retku

  • 20 Odgovora
  • 4209 Hitova
Hajmo pomoć retku
« : 10. Rujan, 2006., 23:41 »
Dakle, zajebo sam se ko pravi debil. Evo o čemu je riječ:

Prije otprilike tjedan dana sam pobrisao puno stvari s PCa, formatirao cijeli glavni disk i izbrisao sve instalacije. Pri tome sam zaboravio da ne znam napamet password svog MSN accounta i da ga nemam nigdje napisanog, a da sam izbrisao program (dakle prije je pass bio zapamćen u MSNu) i da kad ga opet instaliram neće imati moj password zapamćen. I tako sad imam instaliran MSN, ne znam kako da promijenim password ili dođem do starog. Pokušao sam par kombinacija koje najčešće koristim i nisam uspio napraviti login.

Sad me zanima ima li ikakav način da ovo sredim, jednom prilikom mi je neki lik provalio account i drkao po njemu pa se pitam bi li netko to opet mogao uraditi, ovaj put netko od vas ili poznanika, pa d ami promijeni pass i da mi ga jer imam važnih kontakata tu i ne bih želio praviti novi account. Bilo kakva pomoć je dobrodošla, ali pls nemojte mi pisat gluposti.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Hajmo pomoć retku
« Odgovori #1 : 10. Rujan, 2006., 23:58 »
Kaj nema neki pass recovery service od msn-a?

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: Hajmo pomoć retku
« Odgovori #2 : 11. Rujan, 2006., 08:35 »
pretpostavljam da ti znam pass al necu ga ti reci ehehe...
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Hajmo pomoć retku
« Odgovori #3 : 11. Rujan, 2006., 10:14 »
Dakle, zajebo sam se ko pravi debil. Evo o čemu je riječ:

Prije otprilike tjedan dana sam pobrisao puno stvari s PCa, formatirao cijeli glavni disk i izbrisao sve instalacije. Pri tome sam zaboravio da ne znam napamet password svog MSN accounta i da ga nemam nigdje napisanog, a da sam izbrisao program (dakle prije je pass bio zapamćen u MSNu) i da kad ga opet instaliram neće imati moj password zapamćen. I tako sad imam instaliran MSN, ne znam kako da promijenim password ili dođem do starog. Pokušao sam par kombinacija koje najčešće koristim i nisam uspio napraviti login.

Sad me zanima ima li ikakav način da ovo sredim, jednom prilikom mi je neki lik provalio account i drkao po njemu pa se pitam bi li netko to opet mogao uraditi, ovaj put netko od vas ili poznanika, pa d ami promijeni pass i da mi ga jer imam važnih kontakata tu i ne bih želio praviti novi account. Bilo kakva pomoć je dobrodošla, ali pls nemojte mi pisat gluposti.

tak je i meni bilo. jebate nema sifre koju nisam probao..  :tired:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Odg: Hajmo pomoć retku
« Odgovori #4 : 11. Rujan, 2006., 12:24 »
Dakle, zajebo sam se ko pravi debil. Evo o čemu je riječ:

Prije otprilike tjedan dana sam pobrisao puno stvari s PCa, formatirao cijeli glavni disk i izbrisao sve instalacije. Pri tome sam zaboravio da ne znam napamet password svog MSN accounta i da ga nemam nigdje napisanog, a da sam izbrisao program (dakle prije je pass bio zapamćen u MSNu) i da kad ga opet instaliram neće imati moj password zapamćen. I tako sad imam instaliran MSN, ne znam kako da promijenim password ili dođem do starog. Pokušao sam par kombinacija koje najčešće koristim i nisam uspio napraviti login.

Sad me zanima ima li ikakav način da ovo sredim, jednom prilikom mi je neki lik provalio account i drkao po njemu pa se pitam bi li netko to opet mogao uraditi, ovaj put netko od vas ili poznanika, pa d ami promijeni pass i da mi ga jer imam važnih kontakata tu i ne bih želio praviti novi account. Bilo kakva pomoć je dobrodošla, ali pls nemojte mi pisat gluposti.

tak je i meni bilo. jebate nema sifre koju nisam probao..  :tired:
same here...

zbog toga ne koristim MSN... :dancing:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Hajmo pomoć retku
« Odgovori #5 : 11. Rujan, 2006., 12:58 »
dogodilo mi se jednom , morao sam napravit novi msn acc  :dancing:

*

G-man

  • *****
  • 2076
Odg: Hajmo pomoć retku
« Odgovori #6 : 11. Rujan, 2006., 13:25 »
pretpostavljam da ti znam pass al necu ga ti reci ehehe...
hs i meni se cini. se sjecas onog kad smo ono, dok je jos bio cro-gamers?

Odg: Hajmo pomoć retku
« Odgovori #7 : 11. Rujan, 2006., 13:52 »
pretpostavljam da ti znam pass al necu ga ti reci ehehe...
hs i meni se cini. se sjecas onog kad smo ono, dok je jos bio cro-gamers?
Kako ste vi meni kul.































Ne.

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Odg: Hajmo pomoć retku
« Odgovori #8 : 11. Rujan, 2006., 14:50 »
pretpostavljam da ti znam pass al necu ga ti reci ehehe...
hs i meni se cini. se sjecas onog kad smo ono, dok je jos bio cro-gamers?
Kako ste vi meni kul.































Ne.

bas tako... HS i GMan svakom po -5 bodova pa malop oladite s obzirom da ne znate i ne zelite pomoc covjeku

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Hajmo pomoć retku
« Odgovori #9 : 11. Rujan, 2006., 16:10 »
Trebao bi biti password recovery šit.
da ti pošalju neku novu širfu na mejl ili nešto...


*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Odg: Hajmo pomoć retku
« Odgovori #10 : 11. Rujan, 2006., 17:08 »
msn 8 ima to tako da mozes update messengera napravit bez promjene profila i onda samo zatrazit new pass

Odg: Hajmo pomoć retku
« Odgovori #11 : 11. Rujan, 2006., 20:24 »
a ja sam se pitao zake zero nikad nije na msn-u :((

nego, nema to neki gumb "i forgot my pass" kao i forumi?

Odg: Hajmo pomoć retku
« Odgovori #12 : 11. Rujan, 2006., 20:42 »
Ma ima za promjenu passworda i 7.0 i 7.5 i Live!, ali on ti pošalje novi pass na isti mail, a ja ne mogu do njega jer nemogu napraviti login uopće.

Odg: Hajmo pomoć retku
« Odgovori #13 : 11. Rujan, 2006., 20:47 »
lol
napravi novi account :alright:

Odg: Hajmo pomoć retku
« Odgovori #14 : 11. Rujan, 2006., 20:56 »
lol
napravi novi account :alright:
Lako je za to, ali sva članstva na netu su mi na toj adresi, a imam puno važnih kontakata koje ne mogu vratiti.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9