HCL.HR

HCL anketa

  • 2 Odgovora
  • 1090 Hitova
*

konjina

  • ****
  • 1168
HCL anketa
« : 25. Ožujak, 2008., 19:33 »
Ne znam dal postoji već tema, al pričam o anketi na kojoj ESL tema stoji već nekoliko mjeseci.  :wildboy:
Mislim, na svakom šugavom portalu postoje takve ankete i po mom mišljenju su totalno beskorisne i debilne. Ajde kad se radi o nekakvim pravim anketama koje stvarno služe za statistiku u znanstvenom smislu, ali ankete tipa "Sa čime je Vlatka Pokos danas brisala guzicu?" su mi abnormalno retardirane.
Što se HCL ankete tiče, Šta se nebi taj prostor na stranici dao bolje iskoristiti? Ili kad se već stavljaju ankete, nek se stavljaju savki mjesec ili tako nešto. Vjerujem da nije baš preteško smislit nekakvu temu jednom mjesečno. :piva:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: HCL anketa
« Odgovori #1 : 25. Ožujak, 2008., 19:39 »
Nekoliko mjeseci?

Ova o ESL-u ne stoji ni mjesec dana... Možda jedva toliko. Pazimo da ankete svako toliko mijenjamo i dogovaramo se što ćemo staviti u anketu. Ova anketa sasvim je dobro pokazala da je većina hrvatskog puka, tj. onaj dio koji nas posjećuje ( a to su gameri jelte ), poprilično neupoznati sa ESL-om... Što je i logčino budući da do sada nije imao svoj Hrvatski ogranak...

Bit će anketa ubrzo promjenjena, ne brini  :piva:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: HCL anketa
« Odgovori #2 : 26. Ožujak, 2008., 22:05 »
Evo promijenjena vam je anketa pa bacite pogled i pokoji glas  :piva:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9