HCL.HR

Horoskop

  • 36 Odgovora
  • 7360 Hitova
*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Horoskop
« : 19. Siječanj, 2008., 18:27 »
Malo mi dosadno i tako, pa evo jedan retardiran topic   :wildboy:
Baš ja i Hrvoje (Jole, Pičkica) komentišemo nešto o horoskopu.
Naime, ja i Hrvojica smo vage. Pa baš gledamo kako nas opis samog horoskopskog znaka pogađa:

Vaga
Profinjen karakter koji uvijek i u svemu traži ravnotežu. Ima izražen smisao za estetiku, a i sam najčešće izgleda lijepo i djeluje elegantno. Zbog toga je privlačan i ugodan ljudima, kao što mu je i samom ljubav i partnerstvo najdragocjenije u životu. Ne može i ne voli biti samotnjak, naprotiv, u prirodi mu je da kroz ljubav dijeli sve sa svojom najdražom osobom, na taj način ostvarujući sklad i ravnotežu koja mu je tako važna. Zbog potrebe i smisla za drugu stranu – uz što uglavnom ide i urođena ljepota i finoća ponašanja – odličan je diplomat, rado prihvaćen i viđen. No ako nema svoju „drugu polovinu“, duboko pati, jer je i duboko emotivan. Isto tako i duboko voli i daruje bezuvjetno svog sebe svojoj ljubavi, te na taj način zapravo ostvaruje sebe.

Sklon je finijim stvarima i pojavama, kao i umjetnosti, te isto takvom ponašanju i izražavanju. Sposoban je staviti se u poziciju drugog i zato dobro razumije druge, katkad do te mjere da zaboravlja na samog sebe i svoje potrebe. Zbog težnje da uvijek usklađuje stvari, zna upasti u zamku neodlučnosti, pa predugo razmišlja i važe, te dok izabere, ako uopće izabere, ili postavi stvari na mjesto koje bi im pripadalo, prilika je već prošla. Istu neodlučnost i njene posljedice može nadoknaditi šarmom kojim zrači u svakoj prilici. Također posjeduje dobar osjećaj za etiku, pa zna prosuditi stvari – pravedan je ukoliko živi u skladu, no ako se sklad poremeti, potpada pod emotivni doživljaj i donosi subjektivan sud. Kad ostvari trajniju ravnotežu, može se pretvoriti u finog mudraca uvijek nasmiješena lica.
------
 :ementaler:


Inače ne vjerujem u horoskop i te dnevne i tjedne pizdarije, tipa: ovaj mjesec pazite bubrege, i pazite se crnaca kad prolazite desnom stranom ulice. Al što se tiče opisa osobnosti znakova, masu se podudara.
Šta ste inače u horoskopu, koje je vaše mišljenje, itd.


*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Horoskop
« Odgovori #1 : 19. Siječanj, 2008., 18:38 »
da, postoji 12 različitih vrsta ljudi  :hihi:

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Horoskop
« Odgovori #2 : 19. Siječanj, 2008., 18:41 »
ne

ovaj znak koji vidiš po datumu rođenja predstavlja sunce, ali za dobit potpunu sliku čovjeka trea napravit natalnu kartu i vidit di su ti ostali planeti, tako da dobiješ malo više vrsta ljudi xP

blizanac sam, najbolje se slažem s vagama i vodenjacima, koćese parit?
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Horoskop
« Odgovori #3 : 19. Siječanj, 2008., 18:44 »
ne

ovaj znak koji vidiš po datumu rođenja predstavlja sunce, ali za dobit potpunu sliku čovjeka trea napravit natalnu kartu i vidit di su ti ostali planeti, tako da dobiješ malo više vrsta ljudi xP

blizanac sam, najbolje se slažem s vagama i vodenjacima, koćese parit?

i ja sam blizanac, koji si datum rođenja?  =D>

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Horoskop
« Odgovori #4 : 19. Siječanj, 2008., 18:45 »
5.6.1990. :approve
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Horoskop
« Odgovori #5 : 19. Siječanj, 2008., 19:01 »
Jebo vas horoskop. To je za žene.  :wildboy:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Horoskop
« Odgovori #6 : 19. Siječanj, 2008., 19:06 »
Jebote, pišu to sranje svaki isusov dan, jedan dan će se valjda poklopit nešto što napišu.  :tired:

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Horoskop
« Odgovori #7 : 19. Siječanj, 2008., 19:08 »
Slažem se sa Dujom. Mislim da su to sranja al uvik me toka kad me pogode.  :thumbs:


Pogotoc ono šta je Duje boldao. Pusa.  :ementaler:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Horoskop
« Odgovori #8 : 19. Siječanj, 2008., 19:13 »

Sklon je finijim stvarima


A to bi bilo pišanje po spomenicima i tako, jel?

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Horoskop
« Odgovori #9 : 19. Siječanj, 2008., 19:35 »
nego šta  :ementaler:

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Horoskop
« Odgovori #10 : 19. Siječanj, 2008., 20:02 »
Valjdi ne znaš me. I nisi svjestan kolko sam fin. Koza? Duje? Mario?  :ementaler:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

Re: Horoskop
« Odgovori #11 : 19. Siječanj, 2008., 20:04 »
ne

ovaj znak koji vidiš po datumu rođenja predstavlja sunce, ali za dobit potpunu sliku čovjeka trea napravit natalnu kartu i vidit di su ti ostali planeti, tako da dobiješ malo više vrsta ljudi xP

blizanac sam, najbolje se slažem s vagama i vodenjacima, koćese parit?
ja sam vodenjak
i vrlo sam plodan


kakvi su vodenjaci? :wildboy:

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Horoskop
« Odgovori #12 : 19. Siječanj, 2008., 20:12 »
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Horoskop
« Odgovori #13 : 19. Siječanj, 2008., 20:37 »
BLIZANCI 21.05. – 20.06.
Znak pripovjedaca

Kljucni citat: "Mislim, dakle jesam."

                                               Rene Descartes
Element: zrak

Vladajuci planeti: Merkur

Boja: zuta

Dragi kamen: ahat

Metal: ziva

Broj: 5 i svi djeljivi sa 5
Dan: srijeda, 5,14,23 u mjesecu

Cvijet::djurdjevak;
Idealan partner: Strijelac
Dobar brak sa: Ovnom i Lavom
Erotski vas privlace: Vage i Vodolije
Oprez sa: Djevicom i Ribom
Kljucne rijeci: prilagodljivost, komunikativnost, promjenljivost
Vladar: trece kuce (kratka putovanja, mentalne sposobnosti, komunikacije, percepcija, braca i sestre, rano skolovanje)
Pozitivne osobine: svestran, prilagodljiv, intelektualan, duhovit, sarmantan, logican, energican, spontan, zivahan,            komunikativan, informiran,sklon umjetnosti, otvoren prema svijetu, zedj za znanjem, pokretljiv
Negativne osobine: promjenljiv, hirovit, nedosljedan, dvolican, nestrpljiv, povrsan, dekocentriran, podlozan utjecajima, nestalan; nemiran, prepreden, nametljivo radoznao

95% je tako \:D/

 

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Horoskop
« Odgovori #14 : 19. Siječanj, 2008., 21:02 »
SEKSUALNOST

Vecina Vodenjaka provodi mnogo vremena razmisljajuci o idealnim situacijama. Cesto im pripisuju zaslugu za kreiranje koncepta slobodne ljubavi, no u njihovim vlastitim intimnim zivotima to je cesto vrlo daleko od pravog stanja stvari. Mnogi od njih provode toliko vremena mastajuci o Ijubavi i seksu, da ih jednostavno zaborave primjenjivati u svakidasnjem zivotu.
Posebno su zainteresirani za dobrobit cijele Ijudske rase, pa ponekad protumace svoje suosjecanje kao strast, a prijateljstvo kao Ijubav. Kad se ipak zateknu u pravoj ljubavnoj vezi, njihova nekonvencionalnost moze graniciti s perverzijom. Formalniji znakovi bi
njihovom aktivnoscu u spavacoj sobi mogli biti, blago receno, sokirani. Vrlo su inventivni i obozavaju eksperimentirati.

kako istinito :loludara:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9