HCL.HR

Idealni fantazijski svijet

  • 10 Odgovora
  • 1742 Hitova
Idealni fantazijski svijet
« : 05. Ožujak, 2010., 12:32 »
Pa od svih svijetova na koje sam naišao, nekako bih najrađe ipak volio da lutam svijetom Pokemona.

Lude avanture, dragi i gostoprimljivi neznanci, slatka mala stvorenja šta se vrzmaju okolo.

Zatim ista evoluiraju uz dosta pažnje i brige...  :hug

Hvatanja u šumama, na brdima, pod vodom...

Tim Raketa koji stalno leti k'o kometa, ali svejedno nisu tako loši...  :piva:

Ne bih bio zainteresiran u bedževe i dvorane, ali onak, ako je već usput, zašto ne?

Ali jel, borbe s tim stvorovima mi ne bi bile najvažnije, jer kakve ima koristi kad i nakon 630 epizoda sam Eš još nije postao Pokemon majstor, a baš se dečko trsi.  :(

*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: Idealni fantazijski svijet
« Odgovori #1 : 05. Ožujak, 2010., 13:02 »
ovako na prvu i ja bi pokemone

nadam se da je u raju ko u pokemon svijetu  :(

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Idealni fantazijski svijet
« Odgovori #2 : 05. Ožujak, 2010., 13:10 »
Tko radi u toj utopiji gdje svi love pokemone i žive od zraka? Retardiran koncept ko kurac, svi bi lovili pokemone onda.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Idealni fantazijski svijet
« Odgovori #3 : 05. Ožujak, 2010., 14:04 »
Ne znam, meni se sviđa ideja da upucavam/sječem/tučem/palim nešto i onda za to dobim pare. Legalno.

Odg: Idealni fantazijski svijet
« Odgovori #4 : 05. Ožujak, 2010., 14:41 »
Tko radi u toj utopiji gdje svi love pokemone i žive od zraka? Retardiran koncept ko kurac, svi bi lovili pokemone onda.
Pa policajke Dženi i sestre Džoj rade. Ostali uživaju, valjda.
Meni je više čudno šta oni tamo jedu, budući su Pokemoni kao ljudi, imaju osjećaje, i tako to...

Znam da su jednom htjeli pojesti Magikarpa, a onaj Farfetch'd s porilukom je istrijebljen jer je ukusan...

Ali kad se sve zbroji i oduzme, presuper mi je taj svijet, ali volio bih i da ima malo daška Harry Pottera.

I ono obavezno, bilo bi mi super kad bi u pozadini svirala glazba (to bih volio uvijek) ovisno o raspoloženju situacije.
Doduše, malo bi bilo nezgodno s obzirom na različitost ljudi.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Idealni fantazijski svijet
« Odgovori #5 : 05. Ožujak, 2010., 15:35 »
ane. da danas neki milijarder kloniranjem i uz puno novaca napravi pokemon svijet negdje u oceaniji il neš, spakirao bi kovčege i otišao tamo ko da nema sutra.  :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Idealni fantazijski svijet
« Odgovori #6 : 05. Ožujak, 2010., 17:02 »
najidealniji svijet će biti onda kada se smisli sistem kontrole vremena, nastajanje kiše, sunca oluja i to.

al to nebi volija.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Idealni fantazijski svijet
« Odgovori #7 : 07. Ožujak, 2010., 23:32 »
 :hihi:  :hug

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Idealni fantazijski svijet
« Odgovori #8 : 08. Ožujak, 2010., 08:34 »
najidealniji svijet će biti onda kada se smisli sistem kontrole vremena, nastajanje kiše, sunca oluja i to.

al to nebi volija.

u onom pics topicu sam vidio grad prekriven necime, kao, ne moze nista proc kroz taj isus s cim je prekriveno, to mi rula, znaci da ne bi bilo kise niti bljuzge...ikad

a sto se tice svijetova, stajaznam, tak mi svejedno, glavno da sam u nekom od njih milijarder ili nesto  :wildboy:

Odg: Idealni fantazijski svijet
« Odgovori #9 : 08. Ožujak, 2010., 14:03 »
napalm > vi

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Idealni fantazijski svijet
« Odgovori #10 : 08. Ožujak, 2010., 17:41 »
 :(

grga  \:D/
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9