HCL.HR

Ideje za dar

  • 10 Odgovora
  • 1662 Hitova
Ideje za dar
« : 29. Prosinac, 2016., 14:12 »
Evo ovo je tema opcenito za sve nas koji smo presmotani da nademo nekakav dar za nekoga i trazimo savjet.  :kava:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ja si trenutno mislim sto da kupim prijatelju, covjeku je za nesto vise od tjedan dana rodendan, a neznam tocno sto da mu kupim.
Zanimaju ga glazba (pogotovo klasici i klavir), hrana (koliko sam skontao, pogotovo nekakva spanjolska ili latino kuhinja), igre...
Znaci mogu mu nesto dati povezano s glazbom, ili da mu napravim nekakvu jednostavnu hranu (burek, guacamole...nemam pojma  :hihi:) ili da mu darujem neku igru.

Slobodno mi predlozite sto god hocete. Dokle god nije nesto zbog cega cu bankrotirati. :/
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: Ideje za dar
« Odgovori #1 : 29. Prosinac, 2016., 14:23 »
Igre razveseljavaju čovjeka, još mu kupiš veliku pizzu sa svime što voli i mislim da bude sretan.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Ideje za dar
« Odgovori #2 : 29. Prosinac, 2016., 14:26 »
Ideja za poklon za rođendan nekom prijatelju,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

aj briši s glupim topicima.

lock

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Ideje za dar
« Odgovori #3 : 29. Prosinac, 2016., 14:31 »
kupovanje dara za prijatelja lol

geeeeiiij
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Ideje za dar
« Odgovori #4 : 29. Prosinac, 2016., 16:19 »
Kupi mu tobogan :D :D :D
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Ideje za dar
« Odgovori #5 : 29. Prosinac, 2016., 16:25 »
Kupi mu klavir.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Ideje za dar
« Odgovori #6 : 29. Prosinac, 2016., 16:27 »
Neka igra koju znaš da bi volio je top poklon.

Odg: Ideje za dar
« Odgovori #7 : 29. Prosinac, 2016., 16:51 »
kupovanje dara za prijatelja lol

geeeeiiij

hahahahhaahahhahahaha kaos

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Ideje za dar
« Odgovori #8 : 29. Prosinac, 2016., 17:53 »
Tema kao tema i nije beskorisna jer često postoje stvari koje bi usrećile nekog koga poznaješ, a da ti ni ne znaš da takvo što postoji, dok ostali forumaši možda znaju. Npr. meni je ona kockica s raznim tipkama i sranjima za ocd i tak to genijalna, a do neki dan nisam ni znao da postoji.

Odg: Ideje za dar
« Odgovori #9 : 29. Prosinac, 2016., 20:01 »
Kupi mu kitu...cvijeća.

Odg: Ideje za dar
« Odgovori #10 : 30. Prosinac, 2016., 00:04 »
Kupi mu kitu...cvijeća.
najbolji prijedlog dosad  :thumbs:

Tema kao tema i nije beskorisna jer često postoje stvari koje bi usrećile nekog koga poznaješ, a da ti ni ne znaš da takvo što postoji, dok ostali forumaši možda znaju.
fala na podrsci  :piva:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9