HCL.HR

Ima netko iz zadra?

  • 2 Odgovora
  • 1278 Hitova
*

noda

  • *****
  • 3184
Ima netko iz zadra?
« : 02. Rujan, 2007., 12:39 »
situacija je sljedeća, u utorak idem na ugljan, e sad problem mi je taj kaj nema iz zagreba direktna linija busa na ugljan, nego samo u zadar, pa bi ja iz zadra trebao na trajekt koji fura na ugljan (pristanište na ugljanu je preko il kak već nemam pojma)
mene zanima di ja trebam sić s busa u zadru i di trebam otić na trajekt, koje pristanište itd.

tnx

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Ima netko iz zadra?
« Odgovori #1 : 02. Rujan, 2007., 15:44 »
situacija je sljedeća, u utorak idem na ugljan, e sad problem mi je taj kaj nema iz zagreba direktna linija busa na ugljan, nego samo u zadar, pa bi ja iz zadra trebao na trajekt koji fura na ugljan (pristanište na ugljanu je preko il kak već nemam pojma)
mene zanima di ja trebam sić s busa u zadru i di trebam otić na trajekt, koje pristanište itd.

tnx

A kako da ti ja sad to objasnim  :wildboy:
Uglavnom, najlakše bi ti bilo ovako: Izađeš na kolodvoru u Zadru, čekaš bus za Poluotok i na zadnjoj stanici (vidio budeš koja je zadnja jer će se prije isprcavanja bus okrenut, a i vide se trajekti) se iskrcaš. Tamo imaš taj neki neku malu kućicu jadrolinije u kojoj se prodaju karte za trajekt, i tamo pitaš za više informacija.  :dancing:

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Ima netko iz zadra?
« Odgovori #2 : 02. Rujan, 2007., 23:04 »
tooooooooo fala  :piva: :piva:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9