HCL.HR

Istrazivanje o igrama

  • 20 Odgovora
  • 2947 Hitova
Odg: Istrazivanje o igrama
« Odgovori #15 : 14. Lipanj, 2013., 20:28 »
To je isto pitanje praktički, samo negirano.

A ono, ponavljanje sličnih pitanja isto govori nešto. xDD

Recimo, može pokazati da je netko rendom stiskao odgovore. xD
Između ostalog.

Tako da to vjerojatno nije baš bezveze ubačeno.
Al da, i meni je anketa prd.

Pa ima smisla u nekom kontekstu ozbiljne ankete, al nije da ovdje itko baš POSVETI PAŽNJU detaljno čitajući pitanja rendom online ankete :(
 Zato bi trebala bit jasna i kratka. Ovako će samo dobit rendom podatke koji ništa ne znače.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Istrazivanje o igrama
« Odgovori #16 : 14. Lipanj, 2013., 20:36 »
Zato bi trebala bit jasna i kratka. Ovako će samo dobit rendom podatke koji ništa ne znače.

Jesi li ti neki anketar u slobodno vrijeme? Možda čovjeku znači to pitanje baš i želi znati da ga ne zajebavaš ili nešto. Neznam ... čemu to hejt napadanje - kužimo svi da je tip naporan lik s filozofskog (ok s ekonomije je ali je jednako naporan s anketom), ne moraš mu to nabijati na nos

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Istrazivanje o igrama
« Odgovori #17 : 14. Lipanj, 2013., 20:37 »
a inače, diplomski kao nešto znači,,

Odg: Istrazivanje o igrama
« Odgovori #18 : 14. Lipanj, 2013., 20:45 »
Pa meni je bila zanimljiva tema i uvrijeđen sam što joj se ovako glupo pristupa. I nervira me stav DIPLOMSKI NEŠTO ZNAČI XD

ZATO IMAMO TAKAV SUSTAV OBRAZOVANJA I NESTRUČAN "OBRAZOVAN" KADAR
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Istrazivanje o igrama
« Odgovori #19 : 14. Lipanj, 2013., 20:47 »
popij topli kakao, pomaže :mrgreen:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Istrazivanje o igrama
« Odgovori #20 : 14. Lipanj, 2013., 21:59 »
Pa meni je bila zanimljiva tema i uvrijeđen sam što joj se ovako glupo pristupa. I nervira me stav DIPLOMSKI NEŠTO ZNAČI XD

ZATO IMAMO TAKAV SUSTAV OBRAZOVANJA I NESTRUČAN "OBRAZOVAN" KADAR

pa i ja sam uvrjeđen svačim, al eto, uvijek ispadne da je bitnije jesi li dobro numerirao stranice nego sami sadržaj. :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9