HCL.HR

Izbori

  • 42 Odgovora
  • 5135 Hitova
*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Izbori
« Odgovori #15 : 05. Prosinac, 2011., 13:45 »
ko i tvoj život LOL
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Izbori
« Odgovori #16 : 05. Prosinac, 2011., 18:38 »
HSLS je stvarno jedina stranka koja je napravila dobar gospodarski program. Pohvalili su ga poduzetnici i ljudi iz struke. Nisu koalirali s nikim i skrivali se iza velikih stranki i jedini su koji su pokazali karakter. Steta da ekipa glasa za DON GRUBISICA umjesto za stranke koje stvarno nude rjesenja.

Iskreno, nisam previše imao vremena da pratim, al, avaj, jedino što sam ja shvatio iz njihovog gospodarskog programa je da JE NAJBOLJI.
Jer, to su stalno ponavljali.
Bez ikakvog objašnjenja.

Super.
:wildboy:

Inače, HSLS i karakter.
Lol. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Izbori
« Odgovori #17 : 05. Prosinac, 2011., 19:55 »
A
R
G
U
M
E
N
T
I
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Izbori
« Odgovori #18 : 05. Prosinac, 2011., 20:02 »
 :approve

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Izbori
« Odgovori #19 : 05. Prosinac, 2011., 20:42 »
<3


A
R
G
U
M
E
N
T
I


Ali kume, samo velim šta sam ja primjetio.
Nemrem to argumentirat. :wildboy:
S druge strane, tib mogo malo obrazložit po čemu je najbolji upravo njihov program, a po čemu je, primjerice, program kukuriku (boga mu retardiranog li imena) koalicije namjenjen zadržavanju na vlasti. Kako misliš nisu im cilj rezultati? Jerbo, ironično, najlakše se ostaje na vlasti upravo rezultatima.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Izbori
« Odgovori #20 : 05. Prosinac, 2011., 22:14 »
Niti HDZ niti SDP koalicija nemaju konstruktivni plan za buducnost. Ne namjeravaju otpustat iz javne uprave, ne namjeravaju smanjivati prava (troskove mirovina, subvencija...). HSLS je imao plan za probuditi poduzetnicku klimu ukidanjem nameta, prinosa, prireza picka materina :wildboy: Ostali ne namjeravaju ili ih namjeravaju smanjiti nesto. Uglavnom, smanjenje rashoda proracuna su namjeravali postici smanjenjem zaposlenih, subvencija, troskova zdravstva, mirovina, socijalnih transfera... nezz, stvar je u tome da je to nepopularno i oni su jedini iskreno rekli sta se treba napraviti. Za razliku od drugih.

Jer ovo smanjenje troskova se mora napraviti :hihi: Mislim, nije mi jasno kako ce ovi ostaviti 70 000 ljudi u javnoj upravi. Kazu Danska ima otprilike jednak broj zaposlenih u javnoj upravi. Tu su stvarno rekli. Daj ono...

Poduzetnicka klima. Da, po mom misljenju najveci problem. Em s ktome kroz krizu najebali najvise mali i srednji poduzetnici. A upravo oni cine 98,6% svih trg. drustva u drzavi. Ne mogu naplatiti potrazivana (najcesce od drzave i velikih firmi). Been there, done that. Ne ono stvarno, doma se bavimo gradevinom i geotehnikom, mala firma smo od 13 zaposlenih i imamo 2,5 miljona kuna nenaplacenih potrazivanja vecinom od drzave i velikih kompanija. Probali smo neotpustat ali na kraju nije uspjelo i morali smo otpustit troje ljudi.
Namjeravaju propisat rok placanju od 60 dana. Danas u hrvatskoj praksi je rok placanja 100 dana :hihi: Rok za placanje PDV-a namjeravaju produzit sa 30 na 60 dana sta bi ful rasteretilo male poduzetnike. Isto, uveli bi obvezu placanja PDV-a samo na naplacene racune. Danas se mora platiti porez platio tebi kupac ili ne. HUMOR
Dalje, ukidanje onih gluposti ko obavezna clanstva za HGK i druge gluposti. Izmjena Zakona o radu. Nemos otpustit neefikasnog radnika jer cete sindikati ubit :hihi: Mi smo imali problema sa jednom droljom.


nezzzz.... ovo je kao gospodarski i financijski dio programa. Dio koji mene zanima pa ono.
To je jedini program kojeg su pohvalili vecina ljudi iz struke. Ferdelji recimo. Frajer koji drzi 35% svjetskog trzista lol.
Imaju recimo i dobre ljude. Mi sad recimo imamo Kerume u saboru, Burica i takve a nemamo recimo jednog Sricu ili Budisu. Neznam, meni je to depresivno.


A ovo za Kukuriku.
Njima je cilj zadrzati vlast i nakon 4 godine. To im je prioritet. Ako ce to htjet ostvarit nece radit nepopularne mjere. Bez tih mjera smo najebali. MMF nazivaju zlom i odbijaju ih zvati jer HEJ MI SMO HRVATI I MI SE MOZEMO SAMI IZVUCI IZ KRIZE LOLOLOL
Ali ono sta ti mene najvise jebe kod njih - Cacic. Ja ti nemogu opisati amnozitet koji osjecam prema njemu. Daj pazi, frajer UBIJE dvoje ljudi i dalje ostaje na svim svojim pozicija, i dalje je arogantno, bahato govno koje prijeti. I na kraju postaje drugi (ili prvi) covjek vlade. To ti mene najvise jebe.
Sad neznam kolko ce ovdje ljudi vjerovat mi, ali ja dugo govorim (od prestana huligan-twist-off-spike x] ) da je najveci problem kod nas moralna kriza di jedan visokorangirani politica se moze tako ponasati. U Svedskoj Mona Salinh je dala ostavku jer je na karticu proracuna kupila toblerone, cigarete i pelene. Usprkos tome da je vratila pare sljedeci dan, dala je ostavku kad je dospjelo u javnost. MORALNA ODGOVORNOST lol di su to nasi culi.
Kolko znam kod nas se to dogodiolo dva put u povjesti - Šušak nakon one eksplozije u Sesvetama i ona ministrica zdravtva nakon nekih aparata jel...

Eto tolko, brijem da bi pisao do sutra :(

COME AT ME ZAPI :hiha:
« Zadnja izmjena: 05. Prosinac, 2011., 22:22 Pilip »
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Izbori
« Odgovori #21 : 05. Prosinac, 2011., 22:47 »

Ali ono sta ti mene najvise jebe kod njih - Cacic. Ja ti nemogu opisati amnozitet koji osjecam prema njemu. Daj pazi, frajer UBIJE dvoje ljudi i dalje ostaje na svim svojim pozicija, i dalje je arogantno, bahato govno koje prijeti. I na kraju postaje drugi (ili prvi) covjek vlade. To ti mene najvise jebe.


+ 500 na ovo, to govorim već godinu dana.  :wildboy:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Izbori
« Odgovori #22 : 05. Prosinac, 2011., 22:50 »
Vidiš i sam da je sjebano. I, alo, ni ja ne želim da mi se kreše ni subvencije, ni mirovina, ni zdravstvo, ni školstvo, ni ino.  :wildboy:
Mislim, to i nije neki gospodarski plan, zar ne?
Plus, svatko može pozvat MMF. Neš ti gospodarske politike.



Ostalo sve stoji, al jebo te, Budiša?
BUDIŠA? Taj samodopadni bezkičmenjak?



A Čačića nikako ne podnosim također.
S tim da, Čačić > svi ikad u HDZ-u.
Ako pričamo o moralu.

A i nije da ih je ubio. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Izbori
« Odgovori #23 : 05. Prosinac, 2011., 22:56 »
Budisa je rijetki primjer pravog liberala. Na njega se ne vezu afere, ima politicki utjecaj i znanje. Bio bi pravo osvjezenje u saboru. Moje misljenje =/= tvoje misljenje STOP

Ali ovo se mora kresati. Mora. :wildboy: Kuis, barem dok se malo ne popravi financijsko stanje. Mora se smanjiti drzavna potrosnja i povecati proizvodnja. Na cemu bi ti to napravio? Svi seru da se mora rezati a niko nece da se reze na njegovom socijalnom statusu.
I je, to je gospodarski plan isto kak je i HDZ-ov i SDP-ov plan jednak koji nece donjet rezultate u vidu porasta BDP-a, zaposlenosti i opcenito standarda....

MMF. Al kuzis, oni nisu babaroga. Vise bi nam koristilo da dodu, samo bi onda svi kenjkali BUBUBUUU NEMOZETRE SAMI
I HSLS nije namjeravao odma pozvat MMF nego nakon revizije gospodarstva i prvih rezultata.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Izbori
« Odgovori #24 : 05. Prosinac, 2011., 23:16 »
Slažem se ja s tobom, al je sjebano u startu.
Super je recimo i kako nitko ni ne spominje smanjnivanje stope PDV-a. Svi i zaboravili da je jebenih 23 %. :wildboy:
A treba i vratit plaće na predkrizno razdoblje (6% čini mi se). A di su još obveze prema sindikatima i inim ljigama?


Budisa je rijetki primjer pravog liberala. Na njega se ne vezu afere, ima politicki utjecaj i znanje. Bio bi pravo osvjezenje u saboru. Moje misljenje =/= tvoje misljenje STOP

"Slavlje na zagrebačkom aerodromu - Zvonko Bušić nakon 32 godine američkog zatvora sletio je u Zagreb. Dočekalo ga je mnoštvo ljudi, mašući zastavama, uz pjesmu, a među svima isticali su se Thompson, Anto Kovačević i Dražen Budiša"

Tom prvo pada na pamet.

I zabijanje noža u leđa Račanu.
I vezanje uz ultra desnicu.
Lik se valjda 6 puta umirovljavao.
A usput je i uništio HSLS.
:wildboy:


Uostalom, lik ima nula političkog utjecaja.
Što se i pokazalo na ovim izborima.
« Zadnja izmjena: 05. Prosinac, 2011., 23:19 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Izbori
« Odgovori #25 : 05. Prosinac, 2011., 23:20 »
Dobro ae
U danasnje vrijeme, frajer je doktor znanosti za ekipu koja ce sjediti u Saboru.

URED: http://www.politikaplus.com/novost/47253/iako-se-sabor-zacrvenio-hrvatska-nije-otisla-u-lijevo
Kad smo kod izbora jel... Hitno treba mjenjat izborni zakon.
« Zadnja izmjena: 05. Prosinac, 2011., 23:22 Pilip »
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Izbori
« Odgovori #26 : 05. Prosinac, 2011., 23:26 »
tl;dr

nije da se ne slažem al ne berem zašto ulaziš u topic, ok reko bi da u nekom rendom topicu bacaju političke spike.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Izbori
« Odgovori #27 : 06. Prosinac, 2011., 20:51 »
sa svim se pilipovim slažem, ali moraš shvatit jedno.

kaj vrijedi hsls-u dobar politički program kad su odavno izgubili kredibilitet. to su pokazali i ovi izbori. ono, prvo poradite na jačanju stranke, skupljanju ljudi ovo ono. vratite birače, a onda izlazite s nekim megalomanskim superduper programima.

naime, nemre te 4 godine nigdje bit, a onda dva tjedna pred izbore iskočiš s nekim random programom i kao, eto mene, ja sam tu da vladam državom. što su laburisti i HDSSB-ovci radili... dizali su prosvjede, udarali po vladi i skupljali potpise za referendume (mijenjanje zakona o radu). i eto ih sad. svaki po 6 mandata, a do prošlih izbora nisu praktički postojali.

isto tako, mmf je sranje. jer njegove mjere su univerzalne za sve (u smislu da se svuda provode iste pizdarije). pa negdje to prođe i stvarno se pomogne državi, a negdje (mađarska) dobiješ još veću nezaposlenost i dugove.
u svakom slučaju nitko ne može bit siguran da će mmf imati smisla ako dođe u hrvatsku. osobno sam protiv.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Izbori
« Odgovori #28 : 06. Prosinac, 2011., 23:05 »
HDSSB-ovci su genijalni. Sjebali slavoniju do maksimuma i unatoč tome dobili 6 mandata jeftinim politički provokacijama u Saboru. Plus, predsjednik im je jebeni ratni zločinac koji toliko voli domovinu da je pobjegao iz nje.
Genijalno.


Jebote, ko da Karadžić dobije izbore u Sarajevu.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Izbori
« Odgovori #29 : 06. Prosinac, 2011., 23:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9