HCL.HR

Izbori

  • 42 Odgovora
  • 5136 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Izbori
« Odgovori #30 : 06. Prosinac, 2011., 23:13 »
 :tired:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Izbori
« Odgovori #31 : 07. Prosinac, 2011., 02:09 »
sa svim se pilipovim slažem, ali moraš shvatit jedno.

kaj vrijedi hsls-u dobar politički program kad su odavno izgubili kredibilitet. to su pokazali i ovi izbori. ono, prvo poradite na jačanju stranke, skupljanju ljudi ovo ono. vratite birače, a onda izlazite s nekim megalomanskim superduper programima.

naime, nemre te 4 godine nigdje bit, a onda dva tjedna pred izbore iskočiš s nekim random programom i kao, eto mene, ja sam tu da vladam državom. što su laburisti i HDSSB-ovci radili... dizali su prosvjede, udarali po vladi i skupljali potpise za referendume (mijenjanje zakona o radu). i eto ih sad. svaki po 6 mandata, a do prošlih izbora nisu praktički postojali.

isto tako, mmf je sranje. jer njegove mjere su univerzalne za sve (u smislu da se svuda provode iste pizdarije). pa negdje to prođe i stvarno se pomogne državi, a negdje (mađarska) dobiješ još veću nezaposlenost i dugove.
u svakom slučaju nitko ne može bit siguran da će mmf imati smisla ako dođe u hrvatsku. osobno sam protiv.

Nisu dva tjedna prije izbora izmislili program. Iako vjerujem da je to bio sarkasticni sarkazam. Al ono, oni taj program prezentiraju vec nezz godinu dana, otkad su i Rohatinskog ubacivali u svoju kampanju. Steta da nije isao, savrseno bi se uklopio u cjelu ideju stranke. Nezz...
HSLS-ov problem je ona drolja Durda Adlesic. Realno, otkad je ostavila stranku nisu niti imali dovoljno vremena da se profiliraju drugacije nego kako ih se vidjelo u javnosti - koalicija s HDZ-om, samo gledaju svoje interese itd...

I MMF nije sranje i nemaju univerzalno rjesenje za sve drzave. Iako, cesto bi i prosle jednake reforme za neke dvije drzave kada je financijska kriza gotovo jednako udarila na drzave istog kalibra.
Po mome, max 6mj samostalnog rada, onda ako nejde MMF obavezno jer cemo jebeno najebat. Ako se da solo napravit neke stvari onda naravno da ne.
Nas od totalnog kraha spasava samo Rohatinski i HNB jer drzi kunu stabilnom. Da nas je inflacija i povecanje cijena jos udarilo nezz kak bi to izgledalo :wildboy:

Uglavnom, vidi se da imamo 7% visokoskolovanog stanovnistva :wildboy:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Izbori
« Odgovori #32 : 07. Prosinac, 2011., 11:49 »
pročitaj si novi globus, kolumnu od željka karduma. za info o MMF-u

i za HDSSBovce se slažem. samo puno grakću, al su govno od stranke. kao slavonska stranka a u njoj na vrhu bosanci i ličani. ono, lol.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Izbori
« Odgovori #33 : 07. Prosinac, 2011., 14:19 »
TO! željko rohatinski deeeerppp

frajer ne može složit rečenicu al će rendom kućanica koja pegla, slušajući ga na televiziji, reći, HEJ gle ovaj pametno govori. ima govornu manu i nisam ga kurca skužila jer priča pola minute duge rečenice sa max. jednim subjektom i predikatom! ali usprkos svemu tome, na nekoj poziciji je! pa taj mora biti genije koji zna što radi, koji će nas izvući iz govana!
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Izbori
« Odgovori #34 : 07. Prosinac, 2011., 15:02 »
Kaj si izgubio novce u credo banci pa ti je sad rohatinski kriv, tak ti treba.  :mrs:
« Zadnja izmjena: 07. Prosinac, 2011., 15:26 noda »

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Izbori
« Odgovori #35 : 07. Prosinac, 2011., 15:44 »
rohatinski je vjerojatno najkul hrvat trenutno. (dok se ne oslobodi sanadera pa se on vraća na prvo mjesto :hiha: )
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Izbori
« Odgovori #36 : 07. Prosinac, 2011., 15:47 »
pa sanader je oslobođen  :approve

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Izbori
« Odgovori #37 : 07. Prosinac, 2011., 15:50 »
ma ono, dok odjebu sve presude jer nemaju dokaza.  :kava: prvi korak je učinjen.  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Izbori
« Odgovori #38 : 07. Prosinac, 2011., 17:29 »
TO! željko rohatinski deeeerppp

frajer ne može složit rečenicu al će rendom kućanica koja pegla, slušajući ga na televiziji, reći, HEJ gle ovaj pametno govori. ima govornu manu i nisam ga kurca skužila jer priča pola minute duge rečenice sa max. jednim subjektom i predikatom! ali usprkos svemu tome, na nekoj poziciji je! pa taj mora biti genije koji zna što radi, koji će nas izvući iz govana!

Realno, frajera mozes hejtat jedino ako pripadas suprotnoj skoli ekonomskog misljenja. A opet realno, sumnjam da znas sta je to uopce. :hiha:
Govorit da saka jer ima govorne mane je glupo. Dapace, bas zbog toga rula ko krist jer ga ne jebe niko, pusi crveni Marlboro i dobio je nagradu za najboljeg guvernera na svijetu.
I kao, ti kazes da on nebi trebao biti na nekoj poziciji jer ima govornu manu? :wildboy:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Izbori
« Odgovori #39 : 07. Prosinac, 2011., 17:36 »
Pa na nekim pozicijama definitivno ne loloolo.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Izbori
« Odgovori #40 : 07. Prosinac, 2011., 17:37 »
Barem pozicija guvernera HNB-a nije pozicija na kojoj trebas biti elokventan i dobar orator.
Naravno da pod glasnogovornika nebi proso :hihi:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Izbori
« Odgovori #41 : 07. Prosinac, 2011., 18:03 »
Pilip ti si na ekonomiji jel? Čisto informativno pitam.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Izbori
« Odgovori #42 : 07. Prosinac, 2011., 18:08 »
Pilip ti si na ekonomiji jel? Čisto informativno pitam.

Dada
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9