HCL.HR

Anketa

Jeste li glasali?

Jesam
23 (54.8%)
Nisam
19 (45.2%)

Ukupno Glasova: 41

Izbori

  • 398 Odgovora
  • 35363 Hitova
*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Izbori
« Odgovori #360 : 11. Siječanj, 2010., 15:30 »
jad i bijeda je ova hrvatska, i kretenski podanički narod - hrvati, kada ova 2 kandidata uđu u 2. krug. žalosno.

Ti si kreten.

hvala ti na lijepim riječima.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Izbori
« Odgovori #361 : 11. Siječanj, 2010., 15:43 »
makar ne znam ništa o njemu ni o ovoj kampanji.

duuuur :wildboy:

šta ti znaš o njegovoj kampanji? i šta ti znaš o politici?

tovar ribarski na tehničkom faksu lol.

kako si kralj. ;D
sam si reka da nisi ništa pratia, nemaš tv, ne pratiš na netu ni radiju ni nigdje.

to šta sam na tehničkom faksu znači da nesmim razumit nit pratit politiku? to je rezervirano samo za ljudi s politologije, il možda ekipu koja ponavlja prvu godinu filozofskog?  ;D

da, pratia sam kampanje onako, koliko sam stiga, i gleda sučeljavanje zadnje na novoj.
josipović je za kurac, da, al bar poznaje mrtvi zakon i svoje ovlasti. bandić je lik koji bi " poštova arbitražu samo ako to nebi značilo davanje teritorija hrvatske".
sporazum o arbitraži je već potpisan. nema on tu šta radit više. ako se odluči da hrvatska mora dat komad teritorija onda će ga dat. jer to piše u potpisanom sporazumu.
ima još milijun primjera.
neznam jel lik stvarno toliko glup il samo oće s tim uhvatit glasove zatucanih desničara, al moj glas ( i većine normalnih ljudi koji su išta pratili) nije dobio.

neznam zašto sam ovo uopće napisa, naravno da nećeš argumentirano nastavit raspravljat neg odkumovat iz nje, al ajd.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Izbori
« Odgovori #362 : 11. Siječanj, 2010., 15:48 »
naravno da neću ništa argumentirat jerbo sam ti reko da ništa neznam o politici i ne zanima me. a ovo da nemoš ništa znat s tehničkim faksom je bila samo jeftina provokacija, jel, to ti je valjda jasno _(

i zašto bi mene moro bolit kurac za arbitražu i smeća. meni sam smeta što josipović ima loš stav i gej je. doduše bandić je seljačina, pa neznam, loši su oboje. trebamo markantnog predsjednika sa stilom, đejms bond stilom. to kaj on zna nešto o politici il nezna je sasvim nebitno. plitka sam osoba <3

Odg: Izbori
« Odgovori #363 : 11. Siječanj, 2010., 15:52 »
davanje glasova bandiću je...neznam. itko sa pola mozga shvaća zašto je to loše.  :wildboy:
ali zašto to mora značiti da je josipović dobar?  :wildboy: Opet, svakome je jasno koliko je lejm kad je mala tetkica na čelu države.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Izbori
« Odgovori #364 : 11. Siječanj, 2010., 15:58 »
http://www.index.hr/vijesti/clanak.aspx?id=469408

bandić je u pravu kad govori o mržnji, stvarno ovo više nije pristranost, ovo je vrijeđanje i netrepeljivost. i to od ovih kvaziliberalnih smeća od ljudi.

Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Izbori
« Odgovori #365 : 11. Siječanj, 2010., 16:04 »
ko uopće taj index doživljava ozbiljno....
osim toga, bandić nema pravo govora o nikakvoj mržnji jer se cijela njegova kampanja zasnivala na tome. tip apsolutno ništa pametno nije rekao osim što je blatio josipovića. i to prilično bijedno.

davanje glasova bandiću je...neznam. itko sa pola mozga shvaća zašto je to loše.  :wildboy:
ali zašto to mora značiti da je josipović dobar?  :wildboy: Opet, svakome je jasno koliko je lejm kad je mala tetkica na čelu države.


+1

zato sam i prekrižio listić  :wildboy:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Izbori
« Odgovori #366 : 11. Siječanj, 2010., 16:05 »
joj daj molim te majmun, svatko s pol mozga i tko nije jebeni uski ustaša zna da je to istina.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Izbori
« Odgovori #367 : 11. Siječanj, 2010., 16:17 »


+1

zato sam i prekrižio listić  :wildboy:

ae. jedini pravi izbor.  :wildboy:

plus, nacrtao sam veliki  " :hiha:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Odg: Izbori
« Odgovori #368 : 11. Siječanj, 2010., 17:21 »
LIGNJAR  \:D/

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Izbori
« Odgovori #369 : 11. Siječanj, 2010., 17:28 »
plus, nacrtao sam veliki  " :hiha:(Klikni za pregled slike.)

 :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:

to sam ja u prvom krugu napravio uz prekriživanje  :hug

Odg: Izbori
« Odgovori #370 : 11. Siječanj, 2010., 19:49 »
:fpalm:

ne, ne forsaš alternativnost karlo ljubavi  :fpalm:

forsanje alternativnosti je favoriziranje čovjeka kojeg je podržalo 40 posto glasača od kojih su 90 posto bosanci, hercegovci te nepismeni iz ličkih selendri.  :thumbs:

Fixed
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

Odg: Izbori
« Odgovori #371 : 11. Siječanj, 2010., 20:36 »
=U=

VRATIT ĆEMO PLAVU BOJU
« Zadnja izmjena: 11. Siječanj, 2010., 20:51 tetronic »
Why is your...

*

Ben

  • *
  • 104
Odg: Izbori
« Odgovori #372 : 11. Siječanj, 2010., 22:34 »
...

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Izbori
« Odgovori #373 : 12. Siječanj, 2010., 01:59 »
http://www.index.hr/vijesti/clanak.aspx?id=469408

bandić je u pravu kad govori o mržnji, stvarno ovo više nije pristranost, ovo je vrijeđanje i netrepeljivost. i to od ovih kvaziliberalnih smeća od ljudi.



 :ave: :ave: :ave:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Izbori
« Odgovori #374 : 12. Siječanj, 2010., 12:46 »
kao da tvoje klanjanje ima neku vrijednost. onako, tipično, kasniš i uletiš sa time bez da po običaju išta konkretno kažeš.

haha toliko si retardiran da boli. :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:

Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9