HCL.HR

Anketa

Jeste li glasali?

Jesam
23 (54.8%)
Nisam
19 (45.2%)

Ukupno Glasova: 41

Izbori

  • 398 Odgovora
  • 35397 Hitova
Odg: Izbori
« Odgovori #375 : 12. Siječanj, 2010., 12:50 »
 :hihi: :ave: :ave:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Izbori
« Odgovori #376 : 12. Siječanj, 2010., 13:33 »
majmun pokušava ownat facu  :ave: :ave: :ave:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Izbori
« Odgovori #377 : 12. Siječanj, 2010., 13:54 »
Sad je najslađe čekanje ove Josipovićeve pravde  :ementaler: Od koje naravno neće biti ništa  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Izbori
« Odgovori #378 : 12. Siječanj, 2010., 14:29 »
Nema potrebe za novim topicom, jer ovo će ionak odvest državu u prijevremene izbore.

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/01/12/0123006.html?pos=n0


jej hrvatska :wildboy:

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Izbori
« Odgovori #379 : 12. Siječanj, 2010., 15:52 »
zašto prijevremene izbore? konačno se počelo nešto radit u vezi organiziranog kriminala, sad bi ih tek trebalo podržat, kolko god da su do sada jadno vodili državu.
što se članka tiče, dao bi ruku u vatru da je sve to istina, pogotovo dio "Sanader kriv za sve afere". ne znam za vas, al ja dok ga gledam imam dojam da lik jednostavno zrači kriminalom i uvijek se ovako smije  :hiha:
o svemu tome je davno govorio (građevinska mafija) Rojs samo što je on debil pa ga nitko ne shvaća ozbiljno

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Izbori
« Odgovori #380 : 12. Siječanj, 2010., 16:32 »
daj konačno lokajte ovu lošost :wildboy:
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Izbori
« Odgovori #381 : 12. Siječanj, 2010., 17:33 »
kao da tvoje klanjanje ima neku vrijednost. onako, tipično, kasniš i uletiš sa time bez da po običaju išta konkretno kažeš.

haha toliko si retardiran da boli. :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:



Jadan ti, eno, sataro si se da nešto argumentirano veliš.
Evo, plačem. :wildboy:




Edit;
Mislim, jebemu, argumentizacijski mastermajndu, ak ti je do rasprave, evo, citiram sam sebe;

Citat:
IVO PIŠE OPTUŽNICE PROTIV NAŠIH GENERALA.


Doduše, pisao je on i tužbu protiv Srbije....za genocid, jel.
Također i zakon po kojem kriminal za vreme privatizacije ne zastarjeva.

AL TO JE NEBITNO. ON MRZI HRVATSKU!


Objasni mi po kojoj jebenoj logici Josipović mrzi Hrvatsku.

« Zadnja izmjena: 12. Siječanj, 2010., 17:37 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Izbori
« Odgovori #382 : 12. Siječanj, 2010., 18:17 »
ja nisam ni reka da on mrzi hrvatsku, tako da, ono. :fpalm:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Izbori
« Odgovori #383 : 12. Siječanj, 2010., 18:40 »
Hiperbola ti stran pojam kažeš. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Izbori
« Odgovori #384 : 12. Siječanj, 2010., 18:49 »
pa nema smisla to. rekoh još odprije zašto mi josipović nije dobar, ne mislim da on mrzi hrvatsku, to sam reka za pusićku.

inače, nije meni do rasprave kako ti kažeš, nego govorim o ovom uletavanju sa ave smajlijima.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Izbori
« Odgovori #385 : 12. Siječanj, 2010., 19:02 »
Pa očekuješ neki konstruktivan odgovor na onaj tvoj verbalni proljev o jadnom ugroženom Bandiću kojeg svi napadaju. Buhuhu. Liberali su bezobrazni, buhuhu.
Jedini koji su ga javno, otvoreno i ispod svake razine pljuvali je index.hr. Al, to rade već godinama i, bitnije, nitko normalan njih ne smatra ozbiljnim kurcem, tako da mi je njegovo jadikovanje neopisivo jadno. Posebice ak uzmeš u obzir da je on od početka drugog kruga igrao prljavo. Ono. Licemjerje. Ne, ne....retardacija jebemu.

Josipović se, čist za primjer, nije spuštao nisko ko on..ispod koljena, lol. Doduše, nije ništa ni radio...al ae.




Inače;
http://www.poskok.info/index.php?option=com_content&view=article&id=20053:zato-je-sino-pozlilo-franji-tumanu-&catid=133:old-school-new-rules&Itemid=175

Dobar članak.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Izbori
« Odgovori #386 : 12. Siječanj, 2010., 19:07 »
dobro, nije u redu prema biračima, ima debila sa obe strane.

no, boli me kurac sad.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Zapi

  • Gost
Odg: Izbori
« Odgovori #387 : 12. Siječanj, 2010., 19:21 »
Citat:
zagrmit će Tuđman i Goji opalit takvu šamarčinu, da će mu obrve zamijenit mjesto, kao onomad kad je Ministar pitao može li se još jedan šleper s parama dostaviti u Široki, jer su one prijašnje sve bili potrošili.
:hihi:


al oept retardiran tekst. dobar život u hercegovini. lol.
« Zadnja izmjena: 12. Siječanj, 2010., 19:25 Zapi »

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Izbori
« Odgovori #388 : 12. Siječanj, 2010., 19:29 »
opće pa si skužio šta je htjela reć

sviđa mi se tekst, ipak ima netko da i kuži situaciju u BiH.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Izbori
« Odgovori #389 : 12. Siječanj, 2010., 19:29 »
prosvjetli me o veliki rendome

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9