HCL.HR

Anketa

Jeste li glasali?

Jesam
23 (54.8%)
Nisam
19 (45.2%)

Ukupno Glasova: 41

Izbori

  • 398 Odgovora
  • 35427 Hitova
*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Odg: Izbori
« Odgovori #15 : 27. Prosinac, 2009., 15:11 »
Glasao, Kajin.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Izbori
« Odgovori #16 : 27. Prosinac, 2009., 15:13 »
imaju šanse bandić, josipović i hebrang.

sigurno, da  :thumbs:

pa gledaj, možda neznaš, hdz ima oko 200 000 članova koji po svojoj stranačkoj dužnosti glasaju za kandidata svoje stranke. normalno, jedan dio neće za hebranga, no svejedno ima šanse. još će dosta nestranačkih ljudi za njega glasati.

ti biće anketama viruješ.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Izbori
« Odgovori #17 : 27. Prosinac, 2009., 15:53 »
hrvatino :thumbs: :thumbs: :thumbs:

gle, glup si ono.  :wildboy: nhf.

 :solidus:






 :solidus:







 :solidus:









 :thumbs:

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Izbori
« Odgovori #18 : 27. Prosinac, 2009., 15:55 »
Također djelim mišljenje o neglasanju. Ono. APATIJAAAA  :b_wildy:



Glasao ae.
Šupci mi pomaknuli glasačko mjesto pa se fino ujutro prošetao po kiši.

Odg: Izbori
« Odgovori #19 : 27. Prosinac, 2009., 15:58 »
Daj odite bar prekrižit listić.  :b_ae:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Izbori
« Odgovori #20 : 27. Prosinac, 2009., 15:58 »
nisam glasao a ni neću, nedamise, toplo mi je doma  :(

a i inače ne vidim smisao, svi su isti, ne znam na temelju čega da se odlučim  :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Izbori
« Odgovori #21 : 27. Prosinac, 2009., 16:00 »
Tuđman i Kajin teško da su isti. :hihi:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Izbori
« Odgovori #22 : 27. Prosinac, 2009., 16:02 »
normalno, tuđman ništa ne govori i ružan je, kajin stalno nešto sere i ufuran je u komunizam

ali u globalu gledajući, isti su.

Jab' glaso za STJEPANA RADIĆA.  :approve


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Izbori
« Odgovori #23 : 27. Prosinac, 2009., 16:03 »
Objasni ovo "u globalu su isti".  :b_wildy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Izbori
« Odgovori #24 : 27. Prosinac, 2009., 16:06 »
u globalu su svi smrdljivi stari prdonje. Neki prde iz guzice, neki iz vagine. Jej  :b_ae:

Gle, ne da mi se glasat ni objašnjavat ništa, loš sam i smatram da je to sve cirkus, može  :b_ae:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Izbori
« Odgovori #25 : 27. Prosinac, 2009., 16:27 »
pridruzujem ti se  :syzygy:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Izbori
« Odgovori #26 : 27. Prosinac, 2009., 16:27 »
kolega s jednog neovisnog politickog mjesta kaze da u drugi krug idu josipovic i bandic, iz provjerenih izvora kaze..

mislim, jos sam i prije znao da su to namjestaljke, tak da mi se ne da ic glasat uopce..

"al daj odi barem prekrizit listic da ne mogu nista s tvojim glasom!1"

aj ne, ono ;(

5 velikih glava si sjedne i kaze..e..imamo josipovica, hebranga, bandica itd... ajmo vidjet tko ima kakve veze i mogucnosti, nakon toga cemo si sjest s njima na kavu i porazgovarat..onaj koji ce htjet radit onako kako treba taj ide za predsjednika.

i gotovo.

sumnjam da bilo koji listic, bio on ispunjen, prekrizen ili neispunjen, ima ikakve veze s izborima.

radije cu u tih dva sata, koliko mi treba da odem glasat, potrosit na nest pametno..kao jest cevape ispred nekog kul filma (slobodan dan, jej).

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Izbori
« Odgovori #27 : 27. Prosinac, 2009., 16:31 »
Namještaljke! :hiha:

ove priče su mi još debilnije od samih priča kandidata. :wildboy:

Odg: Izbori
« Odgovori #28 : 27. Prosinac, 2009., 16:40 »

nesto cu napravit, nemam pojma kaj al kaj bude bude :thumbs:

profesor sam na medicinskom, volim plesat na rock 'n roll

hej, pristojan sam i sviram piano.nemogu bit los.

od nekud sam doso, nemam pojma otkud al glavno da sam tu ej

ostavit cu dobar dojam za pocetak, za kasnije cemo vidjet

sum dečk s trešnjevke, ostvuario sam američuki sun

želim napraviti Hrvatsku kao državu ponosnog, čestitog i poštenog naroda

ma dobra sam :hiha:

*zip*

decki, sredit cemo nesto vec. chill

Moja Hrvatska je zemlja ljudi dobre volje ;)

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Izbori
« Odgovori #29 : 27. Prosinac, 2009., 17:02 »
kolega s jednog neovisnog politickog mjesta kaze da u drugi krug idu josipovic i bandic, iz provjerenih izvora kaze..

mislim, jos sam i prije znao da su to namjestaljke, tak da mi se ne da ic glasat uopce..

"al daj odi barem prekrizit listic da ne mogu nista s tvojim glasom!1"

aj ne, ono ;(

5 velikih glava si sjedne i kaze..e..imamo josipovica, hebranga, bandica itd... ajmo vidjet tko ima kakve veze i mogucnosti, nakon toga cemo si sjest s njima na kavu i porazgovarat..onaj koji ce htjet radit onako kako treba taj ide za predsjednika.

i gotovo.

sumnjam da bilo koji listic, bio on ispunjen, prekrizen ili neispunjen, ima ikakve veze s izborima.

radije cu u tih dva sata, koliko mi treba da odem glasat, potrosit na nest pametno..kao jest cevape ispred nekog kul filma (slobodan dan, jej).

Potpis na sizija i potpis na slikovni post iznad. Sizija potpisujem jer se ne bih čudio da je to stvarno tako, a ovog iznad potpisujem jer 100% tako i ja razmišljam, osobito kad se gibam gradom i gledam sve one fejk osmjehe i slogane od kojih mi se kaka  :b_ae:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9