HCL.HR

Izlasci

  • 29 Odgovora
  • 3610 Hitova
*

pilip

  • ******
  • 4442
Izlasci
« : 22. Prosinac, 2007., 00:08 »
Vidio da nema istog ili slicnog topica pa se odlucio otvorit.
Bilo bi kul raspravljat o izlascima, prepricavat dogadaje, anegdote i slicno. Neka slika izbljuvanog poda u kaficu isto je okej. :D
A sigurno neko ima interesantne izlaske. :wildboy:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Izlasci
« Odgovori #1 : 22. Prosinac, 2007., 00:15 »
Asti sto. Poduči nas barenju koka i tuči sa opakim momcima.  :mrgreen:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve


*

Tomkan

  • *
  • 31
  • Pro?
Re: Izlasci
« Odgovori #3 : 22. Prosinac, 2007., 00:38 »
Dobar, dobar  :piva:
Neka, fala Bogu

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Izlasci
« Odgovori #4 : 22. Prosinac, 2007., 11:54 »
tip sa zlatnom lančugom :ave:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: Izlasci
« Odgovori #5 : 22. Prosinac, 2007., 12:24 »
Mamute je taj s lancugom DJ?
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Izlasci
« Odgovori #6 : 22. Prosinac, 2007., 12:41 »
Joj buraz e ..
jucer poslje skole (tj. nakon 5 sati igranja cod-a i warcrafta) osli pit.
Ja uzeo GIN jebemtimater i to popili . Onda smo osli u neki kvart tam smo neke bambuse jel rokali.
I onda se dalje ne sjecam. Samo znam da sam sjedio za nekim stolom, frend do mene. Obadva spavali, ja u svojoj rigotini on u svojoj. Neki ljudi za sankom neam pojma. Onda smo isli doma (ja na vlak), par put pali. Frend na neke žice došo na sto sam se ja smijao jel..  :tired:
Na stanicu sam došo onak sam pobljuvan i zamazan, e jakna mi je bila ko da sam svinje hranio. Onda oso na vlak, dođe kondukter i pita za kartu. Ja jebote trazim i onda skuzim da sam izgubio novcani s polugodisnjom kartom i osobnom, te ruksak. Doso na stanicu (inace zapustena rupa), razbio neki prozor onak sakom neznam zasto. Pa sam poslje pao s bicikla jer je bilo sklisko.
Sad sam se probudio malprije, reko frend da naso novcanik u svom dzepu  :geek:

I tak..
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Re: Izlasci
« Odgovori #7 : 22. Prosinac, 2007., 12:48 »
Mamute je taj s lancugom DJ?

nene, frendson

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: Izlasci
« Odgovori #8 : 22. Prosinac, 2007., 12:59 »
Sigurno? :mrgreen: Jer izgleda kao DJ koji zna cajke doc pustat u Vz u jedan disko. :(

OT: Jucer bila prezabavna vecer. :clap:
Prvo oso u McD se najest ko svinja, a onda oso da diska. Dodem tamo sa frendom, uzmemo po tri Hajnekena i pijemo, razgovaramo itd.
Nakon nekog vremena vidis neka dva lika se svadaju, guraju i to. Pocneju se klopati, doleti ekipa od jednog i ko picke njih 10 na jednog. Dolje ga izbombardiraju u kaficu, soraju se dole i tak... ja ostavim pivu sa strane i odoh gledat, razdovjit il nes slicno. Iso frend pa sam i ja morao jel. :D Vratim se, vidim bacili pivu na pod.
Vratim se malo, vidim ekipa ide van, izbacili ih izbacivaci, kazem bice sore oj idemo gledat. Dodemo van ispred diska. Pocneju se likovi naguravat, opet njih 10 na jednog. Rekli smo, aj jen na jen koju su se zakacili. Kazu okej i napadne ovaj koji je imo ekipu lika, a vidi se da je slabiji. Ovaj ga rokne i baci na pod i pocne ga sorat dole. I naravno doleti ekipa bace ga dole i cipelarka. Uletimo frend i ja, maknemo ih jer bi ga ubili. Opet se oni ko idu jen na jen kad civilka iza njih. Zove riju, ja odleprsam dole da me ne cope. Kupim si jos jednog Hajnekena i pijem tak kad doleti lik sa 5 drota dole, pokaze koji su ga bili i ovi ih  otpelaju u stanicu. Jebu konobare zbog alkohola maloljetnicima, provjeravaju osobne i poberu se nakon pol vure.
Kasnije ostali dole, pili, slusali cajke, kad opet sora, neki stari lik doso sina branit il neka sema. :hihi: Ja umro od smjeha.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Izlasci
« Odgovori #9 : 22. Prosinac, 2007., 13:11 »
/svrš


još, još :dancing:

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Izlasci
« Odgovori #10 : 22. Prosinac, 2007., 13:23 »
u jebemti

neke opasne bande u u Vz-u

 :kingmortal:
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

Re: Izlasci
« Odgovori #11 : 22. Prosinac, 2007., 14:12 »
Ono, po pilipu svakih pet sekundi neko dobije šakom u varaždinu.  :wildboy: :hihi:



Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Izlasci
« Odgovori #12 : 22. Prosinac, 2007., 14:28 »
jebte, kulne izlaske imaš Pilip, jab' rado izaša s tobon.  :thumbs: :thumbs:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Izlasci
« Odgovori #13 : 22. Prosinac, 2007., 14:41 »
Jel to na zadnjoj slici Anja Alavanja

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Izlasci
« Odgovori #14 : 22. Prosinac, 2007., 14:47 »
je
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9