HCL.HR

Izlazak u grad ...

  • 59 Odgovora
  • 7148 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Izlazak u grad ...
« : 13. Ožujak, 2007., 11:03 »
Di izlazite? S kim izlazite? Kad i u koje vrijeme? Do kada ste vani? Kolko para nosite u džepu?
malo o tome da čujemo  :dancing:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: Izlazak u grad ...
« Odgovori #1 : 13. Ožujak, 2007., 11:10 »
nemam društva pa ne izlazim nikad

*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Re: Izlazak u grad ...
« Odgovori #2 : 13. Ožujak, 2007., 11:54 »
U grad s drustvom uglavnom idem navčer/subotom, u 1,2,3 kafića (mjenjamo lokacije stalno  :kingmortal: ) Pa redamo pive , svađamo se koju
ćemo glazbu pustit  :kingmortal: , igramo nekad bilijar ili nogometić  :dancing: i nedemo da se neko napije priijevremeno (iako sam ja to učinio  :wildboy: ) , nekad se nađem s curom tamo i tak... btw. ponesem koliko imam , 60-80kn , kako kada  ... vani sam ovisi, do oko 12 ulgavnom a nekad i dođem u 2.  \:D/
« Zadnja izmjena: 13. Ožujak, 2007., 11:56 metal »

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Izlazak u grad ...
« Odgovori #3 : 13. Ožujak, 2007., 13:00 »
Šta ću vani? Btw, nemam nikog normalnog na kvartu pa i da imam šta radit nebi išao...

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Izlazak u grad ...
« Odgovori #4 : 13. Ožujak, 2007., 13:16 »
Izlazim Subotom većinom u fency kafiće tipa El rio, Dva Lava petkom il štajaznam.. Tu i tamo se zalomi nešto tipa Alter Ego ako je kakav party. U zadnje vrijeme stalno sam na nekim maturalnama.

Obično ne uzimam puno para... kojih 100 kn max i obično ne potrošim to do kraja. Kupe se u Drugstoru čokanjčići i cigarete i vratim se doma sa tridesetak kuna obično  :ementaler:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Izlazak u grad ...
« Odgovori #5 : 13. Ožujak, 2007., 13:29 »
Izlazim Subotom većinom u fency kafiće

 :ementaler:

Tipa "F", "Dolce" i tako to... Ponesem pedesetak kuna, doma sam do ponoć

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Izlazak u grad ...
« Odgovori #6 : 13. Ožujak, 2007., 13:31 »
situacija je slično kao i kod metala...

znači, čilanje po više kafića,stolni, biljar itd.

inače, dobivam oko 100kn po suboti...

vani sam od 6-7, do nekih 2 do 3 sata ujutro...


*

BenXXX

  • Gost
Re: Izlazak u grad ...
« Odgovori #7 : 13. Ožujak, 2007., 13:32 »
Subota navečer uglavnom.. nekad nedjelja. Odlazim u najbolje kafiće u Petrinji (tipa Charlie, King i dr. što nije rupčaga). Nečesto se napijem (dok drugi redovito) i nosim 50-100kn u džepu. Odem oko 20:00 i ostanem do nekih 01:00 u prosjeku.. u zadnje vrijeme sam sa curom u Sisku, pa ne izlazim s ekipom, ali inače s 3-4 frenda..

*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Re: Izlazak u grad ...
« Odgovori #8 : 13. Ožujak, 2007., 13:33 »
izlazim svugdje i svagdje.najčešće po zaprešiću (goldfinger,savannah,noa),sad cesce u grad posto ekipa ima aute.Roko,mambo bivši (nemrem zapamtit kak se sad zove :p),papaya,konti itd :)

uvijek ali uvijek zavrsim na kraju na cajkama.potrosim prosjecno 150-200kn,i jos cura nekih 100injak

tako da zajedno spizdimo 300njak kn


sad ovu subotu se vjerojatno giba u tuhelj,na nightpartye.od 21 do 02 radi coctail bar,pa se pretvara u odlicno mjesto america style.ono cugica,koktelčiči u bazenima  :dancing:
Elephants guide me

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: Izlazak u grad ...
« Odgovori #9 : 13. Ožujak, 2007., 13:40 »
Ekipom u kafice, tipa Casablanca (ime sve govori :tired: Weky ovo moras vidjet), pa tamo smo 2h, razgovaramo, pijemo, pusimo. U 10h odosmo na biljar u Paladu, tamo odigramo koju partiju, za sat vremena odemo na pikado u neki kafic, odigramo, za jedan sat smo gotovi i onda se razdidemo ko rakova deca. Naci, stajaznam, idem van u 8-9h, vratim se oko 12. Uzimam sa sobom nekih 300-tinjak kuna, pocastim pice u kaficu, sebi platim nesto, 20kn za biljar/pikado i to je to... Zbroji se oko 100-150kn. Supac...
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

BenXXX

  • Gost
Re: Izlazak u grad ...
« Odgovori #10 : 13. Ožujak, 2007., 13:42 »
e, ste čuli za kafić u ZG-u pod imenom "Godfather" di dođu pravi mafijoze? pilipa, idemo?

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: Izlazak u grad ...
« Odgovori #11 : 13. Ožujak, 2007., 13:43 »
Cek da kupim naocale i idemo. :dancing:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Izlazak u grad ...
« Odgovori #12 : 13. Ožujak, 2007., 14:31 »
Cek da kupim naocale i idemo. :dancing:

Onda moramo u CSI bar.  :dancing:
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Izlazak u grad ...
« Odgovori #13 : 13. Ožujak, 2007., 14:31 »
Sam si štedim lovu za izlazak, u prosjeku imam od 40-120kn, sve ovisi, ponekad i po 250kn, sve ovisi. Mjesto mi nije toliko važno, koliko jest ekipa.

Idemo od fancy mjesta, do parkirališta iza dućana, preko osobnih partya doma, do odmaranja u kafiću :D

Nije rijetko da netko od nas nema ništa love, te uletavamo za druge, to je normalno, spika je recimo svaki drugi dan netko drugi časti :)
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Izlazak u grad ...
« Odgovori #14 : 13. Ožujak, 2007., 14:33 »
Di izlazite? S kim izlazite? Kad i u koje vrijeme? Do kada ste vani? Kolko para nosite u džepu?
malo o tome da čujemo  :dancing:

ZeGe. Ekipa iz bivše srednje. Petak navečer. Kako kad. Kako kad.
« Zadnja izmjena: 13. Ožujak, 2007., 14:38 W3DR4N »
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9