HCL.HR

jel netko ima iskustvo s ovim tipom

  • 11 Odgovora
  • 2032 Hitova
jel netko ima iskustvo s ovim tipom
« : 25. Prosinac, 2012., 14:06 »
http://www.njuskalo.hr/psp-konzole/sony-psp-3004-2-igre-good-of-war-tekken-oglas-2893242

znaci pise da su konzole nove i zapakirane i da se dobije garancija od njegove "firme",ali te "firme" nema nigdje na iternetu osim kao njuskalo trgovina
sad moje pitanje je jel netko ista kupio od njega i ima li netko saznanja kava je to "firma" jer nema niti adresu poslovnice niti nikakvu drugu indikaciju da uopce posjeduje "firmu" vec samo kao oglasivac, a takva garancija nema nikakvu tezinu,doslovno ju moze na wc papir napisat + jel se dobije nekakav racun npr. R1 ili sl. tako da se zna da mu je drzava priznala "firmu":solidus:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: jel netko ima iskustvo s ovim tipom
« Odgovori #1 : 26. Prosinac, 2012., 11:16 »
Inače kada registriraš firmu te apsolutno nitko ne traži da otvoriš web stranicu ili se na bilo koji način "prezentiraš internetu", tak da tvoja teorija da firma, ukoliko nije na internetu, ne postoji - ne drži baš vodu.

Nazovi čovjeka i pitaj gdje je garancija ostvariva, ovak mozes danima postat threadove po forumima i raspitivat se.
Ostavio je broj telefona, u Zagrebu je, nazovi, odi, nađi se s njime, vidi gdje je problem i riješi to s njime.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: jel netko ima iskustvo s ovim tipom
« Odgovori #2 : 26. Prosinac, 2012., 11:58 »
U minuti sam vidio, da je logo našao na netu.

http://www.seeklogo.com/tag.html?q=Audio

To bi ti trebalo biti dovoljno ja mislim. :ementaler:

Odg: jel netko ima iskustvo s ovim tipom
« Odgovori #3 : 26. Prosinac, 2012., 18:13 »
hvala na odgovorima

*

Dishonored

  • **
  • 279
  • Mr. Andjelo
Odg: jel netko ima iskustvo s ovim tipom
« Odgovori #4 : 26. Prosinac, 2012., 18:22 »
Prodacu ti ja PSP.
Suspect

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: jel netko ima iskustvo s ovim tipom
« Odgovori #5 : 26. Prosinac, 2012., 18:25 »
Inače kada registriraš firmu te apsolutno nitko ne traži da otvoriš web stranicu ili se na bilo koji način "prezentiraš internetu", tak da tvoja teorija da firma, ukoliko nije na internetu, ne postoji - ne drži baš vodu.

Istina, iako možeš provjerit ovdje ako je registrirana:
https://sudreg.pravosudje.hr/registar/
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: jel netko ima iskustvo s ovim tipom
« Odgovori #6 : 26. Prosinac, 2012., 21:02 »
Da sad sam provjerio i nema ga u tom popisu.hvala svima bili ste od velike pomoci

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: jel netko ima iskustvo s ovim tipom
« Odgovori #7 : 27. Prosinac, 2012., 02:11 »
Da sad sam provjerio i nema ga u tom popisu.hvala svima bili ste od velike pomoci

Provjerio si... što? Jel imaš ime firme? Ne, nemaš, imaš nick s njuškala.

Mislim, ne znam, lik navede da je u Zagrebu i da daje garanciju, zašto bi odmah trebao bit prevarant?

Ajde da lik ima 50% manje cijene od one u trgovini i ajde da se fokusirao samo na popularnu robu, ono, i ja bi rekao da je neki prevarant, ali jebote, frajer po konkurentnoj cijeni prodaje jebene Stalke za zvučnike.

Mislim, ne branim nikog, ali na temelju loga i nicka nekog prozvat prevarantom je, ono, krajnje retardirano.

Odg: jel netko ima iskustvo s ovim tipom
« Odgovori #8 : 27. Prosinac, 2012., 09:37 »
zasto bi netko imao nick ako ima firmu i koristi njuskalo razlicit od samog imena firme(nelogicno) , a i poslao sam mu mail. na njemu sam dobio odgovor od nekakvog Alena iz "A AUDO-a" pod time ga nema nigdje jos kad uzmemo da je logo s interneta kako je Cole primjetio ne znam sto da mislim
nemoj me krivo shvatit , ja bi kupio recimo psp koji on ima po razumnoj cijeni za razliku od svih ostalih ducana(jos kad uzmemo u obzir da se taj model sve manje moze naci u europi opcenito) ali kada sam trazio informaciju od njega dobio sam krnji odgovor,a koliko god da je jeftino naspram drugih jos je uvijek mnogo novca i da ja sad iskesiram 1200 kn i za mj. dana da mi crkne nekaj a garancija ne vrijedi mogu se slikat
« Zadnja izmjena: 27. Prosinac, 2012., 09:45 Fil0z0f »

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: jel netko ima iskustvo s ovim tipom
« Odgovori #9 : 27. Prosinac, 2012., 10:15 »
zasto bi netko imao nick ako ima firmu i koristi njuskalo razlicit od samog imena firme(nelogicno)

Jer, ne znam, prodaje prek njuškala za manju cijenu od one tržišne? Mislim, upravo nazvao frajera, kako to da je meni dao potpun odgovor a tebi krnji? :)

situacija je sljedeća:

- ovlašteni je posrednik/uvoznik
- registrirano je na njegov obrt
- garancija je od njegovog obrta
- cijene su takve zato što nema skladište nego se sve naručuje
- uplata može ić osobno zajedno s primopredajom


Dobra strana cijele priče:
- ne radi se o jednom od onih preprodavača koji surađuju sa zelenašima, ako znaš za one oglase "korisnicima AMEX kartice dajemo kredite do 30 000 kuna, vracate novce banci". Eh, ti frajeri s tvojom karticom kupe robu, prodaju ju prek njuskala, dio iskeširaju sebi, dio klijentu. Najcesce su to neke manje trgovinice i takve treba izbjegavat.
- moze ic primopredaja

Loša strana cijele priče:
- garancija je preko njegovog privatnog obrta, makar ne želim pljuvat po obrtima, najčešće manji igrači znaju propast i zatim ne ispunit određena obecanja, sjetimo se samo one ekipe koja je modificirala konzole pa je od jednom nestala s oko 30 konzola pitaj boga di.

Dakle, ako mene pitaš, osobno bi kupio samo dodatnu opremu kod njega tipa stalke i takve stvari, ovo ostalo ne bi, ne zato što bi te čovjek u startu prevario, nego zato što pitaj boga hoće li frajera bit na tržištu za 10 mjeseci, a garancija ti traje 12 mjeseci.

 

Odg: jel netko ima iskustvo s ovim tipom
« Odgovori #10 : 27. Prosinac, 2012., 10:32 »
ja sam ga pitao mailom :D

hvala bio si od velike pomoci definitivno zasluzujes reputaciju

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: jel netko ima iskustvo s ovim tipom
« Odgovori #11 : 27. Prosinac, 2012., 12:36 »
Skri :hug

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9