HCL.HR

Jeste li sada na mjestu gdje niste baš zamišljali da budete?

  • 42 Odgovora
  • 3226 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Tema može i nemora biti osobne prirode.
No jeste li sada na mjestu gdje ste prije par godina mislili ili nadali da nećete biti?

Prije par godina bio sam siguran da ću biti u braku, stabilnim odnosima, financijama, idejama i ostvariti što sam želio i čemu sam se nadao.
No nikako mi se nisu želje poklopile i sada sam isto ono što sam bio s 18 godina, slobodan i bez ikakvih ambicija i želja...

Zaključat ću temu ukoliko bude podjebavanja, popunjavanje stranica besmislicama i glupostima.
Isto tema nemora biti ljubavne ili poslovne prirode, tiče se svega što ste željeli ili nadali se učiniti ili maknuti i napredovati u bilo kojem smislu u životu, a da ste fejlali.

Manjamaxu zabranjeno komentirati, jer se tek rodio. =)

Odg: Jeste li sada na mjestu gdje niste baš zamišljali da budete?
« Odgovori #1 : 21. Rujan, 2014., 11:16 »
Ja sa mislio da ću se dosad oženiti svojom curom, a nisam, mislio sam da ću sada biti bez posla, a imam posao i dobru plaću, sve suprotno od mojih očekivanja... :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Jeste li sada na mjestu gdje niste baš zamišljali da budete?
« Odgovori #2 : 21. Rujan, 2014., 11:17 »
Koliko godina imaš?

Odg: Jeste li sada na mjestu gdje niste baš zamišljali da budete?
« Odgovori #3 : 21. Rujan, 2014., 11:27 »
Neznam zašto, ali ja sam bio siguran da si baš ti Čole u braku. Zato mi je bilo i čudno što si u temi Što ste zadnje kupili napisao da spavaš sam. Možda sam te zamijenio s nekim drugim HCLovcem onda. Jebga.

Nego, da ti odgovorim na pitanje: neznam.
Vjeruj mi da čak ni nakon završene srednje škole nisam ništa planirao niti sam zamišljao gdje bih se mogao (ili htio) zaposliti. A i nije da imaš baš neke opcije sa ekonomskom školom lol. Ali eto... par godina zajebavanja, našao posao, evo me tu već 6 godina...
Nisam nesretan, ali ni prezadovoljan. Doduše, kad vidim kako su neki moji prijatelji sa završenim fakultetom prošli, ovo moje čak i nije tako loše.

Nemam curu. :wildboy:
Nemam ženu. Bog hvala.
Nemam auto. Koji će mu *****? Do posla ionako imam 30 min hoda.
Nemam smartphone, ali to vam je valjda već jasno. :ementaler:


...ali kad se sve zbroji i oduzme, 7/10.


EDIT:
I da, skinuo sam 5 kila u ovih zadnjih par dana kako me grlo boli (i ne mogu jesti). Mogao bih se na tom polju malo i potruditi. Na mršavljenju, jelte - ne grlobolji.
« Zadnja izmjena: 21. Rujan, 2014., 11:30 Emperor Ghaleon »

Odg: Jeste li sada na mjestu gdje niste baš zamišljali da budete?
« Odgovori #4 : 21. Rujan, 2014., 11:35 »
NA PAPIRU sam čak tamo gdje sam otprilike i htio biti u ovo vrijeme.

iako realno, ako ostane ovako još par mjeseci, ubit ću se il nešto lol
pa ono, htijenja i želje :hiha:



karlo, pridruži se temi :hiha:

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Jeste li sada na mjestu gdje niste baš zamišljali da budete?
« Odgovori #5 : 21. Rujan, 2014., 12:40 »
Ja sam također nekako baš tamo gdje sam očekivao da ću biti. Mislim, u ovom nekom stadiju u kojem sam sad nema previše mogućnosti, idem na faks što mi uzme skoro cijeli dan, bavim se nekim poslovima i hobijima sastrane i idem u teretanu. To je doslovce moj život. Al ajde, barem idem na faks koji želim i volim i nemam se na što u životu pobunit. Mlad sam, svega imam, zabavno mi je, lijepo mi je.

Tako da mogu reć da sam ispunio neka svoja očekivanja, barem za sada. Što se ŽELJA tiče, nisam ostvario ono što sam si zamišljao pred kojih 5 godina, ali onda opet, pred 5 godina sam imao 14-15 i što sam ja znao o... ičemu nez  :hihi: Trenutne želje su sve fokusirane na bližu budućnost, dakle ne na pet godina unaprijed, nego nekoliko mjeseci unapriejd, tako da mogu odmah raditi na ostvarivanju istih i čini se kako bi mogle biti izvedive.

Odg: Jeste li sada na mjestu gdje niste baš zamišljali da budete?
« Odgovori #6 : 21. Rujan, 2014., 13:17 »
Zaključat ću temu ukoliko bude podjebavanja
...
Manjamaxu zabranjeno komentirati, jer se tek rodio. =)
...ok


da odgovorim na pitanje : itekako nisam ocekivao ovakav zivot.
dosta mi se promijenio zivot u zadnje 2-3 godine. preselio se u njemacku, drukciji svijet skroz, drukciji ljudi, a i ja sam se promijenio nekako. mislio sam da cu zauvijek ostat netko tko samo visi za kompom, ima 5.0 u skoli i rijetko kad komunicira s ljudima.
sad nisam tolko dobar u skoli (jezik, drukciji sistem itd), osjecam se glupljim, kao da vise nisam sveznalac kao sto sam bio prije, manje sam za kompom, poceo sam svirat klavijaturu / sintisajzer / kako se to zove vec, otvoreniji sam itd. prije sam zelio u buducnosti biti nesto kao prevoditelj (vjerojatno engleskog i talijanskog) jer volim jezike, ali u njemackoj sam izgubio volju za njima i sad mislim biti programer ili bilo sta povezano s informatikom
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Jeste li sada na mjestu gdje niste baš zamišljali da budete?
« Odgovori #7 : 21. Rujan, 2014., 13:41 »
Trenutno mi je sve kako je planirano i očekivano, ali bit će zanimljivo odgovorit na ovo pitanje kad budem imao 30 :solidus:.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Jeste li sada na mjestu gdje niste baš zamišljali da budete?
« Odgovori #8 : 21. Rujan, 2014., 13:50 »
neznam što sam zamišlja prije par godina ili prije,,,,ništa posebno.

život mi se sastoji od uspona i padova...pobjeda i poraza. al baš takve oscilacije budu. jedan tjedan sam na vrhu, drugi tjedan sam skroz jadan.
i promjene raspoloženja. dosta lepršavo je sve to.
razlika je što sam sad više čil nego prije 3 godine recimo...i hrabriji u svim tim socijalnim stvarima...često uspijem doći u centar pozornosti, a prije sam to samo želio.
zreliji malo. al opet neozbiljan istodobno. sve više me zanima da nađem curu, da vidim kako je to.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Jeste li sada na mjestu gdje niste baš zamišljali da budete?
« Odgovori #9 : 21. Rujan, 2014., 13:59 »
   Cole
tad kad sam razmišljao šta će dalje biti sam imao 18, a sad 21...

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Jeste li sada na mjestu gdje niste baš zamišljali da budete?
« Odgovori #10 : 21. Rujan, 2014., 15:16 »
FUCK THE POLICE.
Ja sam se prije par godina zamišljao kao veliki Gamer, a sada mi se ni ne daju igre igrati. Jednostavno upalim, igram 5 minuta i to je to.
O ostalom nisam ni razmišljao.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Jeste li sada na mjestu gdje niste baš zamišljali da budete?
« Odgovori #11 : 21. Rujan, 2014., 15:32 »
Trudim se ne planirati predaleko u budućnost

Odg: Jeste li sada na mjestu gdje niste baš zamišljali da budete?
« Odgovori #12 : 21. Rujan, 2014., 15:40 »
Trudim se ne planirati predaleko u budućnost

Ovo. Ne zamaram se previše s time,, jednostavno pustim nek se sve odvija svojim tokom, šta bude bit će.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Jeste li sada na mjestu gdje niste baš zamišljali da budete?
« Odgovori #13 : 21. Rujan, 2014., 17:17 »
Toliko divnih planova sam imao za sebe, ali lel, nakon fijaska na prvoj godini FER-a sve se izmjenilo. Bio radio u 57. branši, pa sad opet studiram, a do sada sam već trebao završiti fax i raditi u nekoj ozbiljnoj firmi s brdom peneza. Nez, očekivanja :wildboy:

Što se tiče privatnog života, više nego zadovoljan, sve je na mjestu i onako kako sam to zamišljao :)

Onako, kaiser/10 ;)

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Jeste li sada na mjestu gdje niste baš zamišljali da budete?
« Odgovori #14 : 21. Rujan, 2014., 17:56 »
Onako, i jesam i nisam. Prije pet godina nisam mislio studirat. Pa eto.

Ali opet, do prije godinu dana u ovo vrijeme imao sam drugačije zamisli za budućnost. I vjerojatno će biti drugačije i godinu dana nakon ovoga.

Zajebano je planirat bilo što dalje od tjedan dana.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9