HCL.HR

Kada žena ispusti svoj gnjev - vratit joj? Ili napravit krumpirušu?

  • 60 Odgovora
  • 6949 Hitova
*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Jučer sam doživio jedno sasvim neugodno iskustvo. Igrom slučaja u posjet su mi došle dvije žene u stan, iako s ovog foruma, neću navoditi imena... Zbog svoje sigurnosti. Odlučio sam biti dobar domačin, ponuditi ih pićem, što su prihvatile s veseljem. Inače prljavi stol krasila je boca Jack Daniels iz 2005 godine, skupa s nešto Coca Cole i prikladnim čašama. Uz ugodnu atmosferu proveli smo dio večeri pred televizorom. No, kako se boca privodila kraju tako je i počela moja noćna mora. Bez nekog konkretnog razloga, jedna žena počela me pomahnitalo naganjati po stanu, zadajući si cilj da me ozlijedi. Nakon nekog vremena uspio sam ju smiriti. Nemoćno se prepustila mojim snažnim rukama te sam ju vratio nazad na prethodno sjedeće mjesto.
 
Zatim su se iste žene počele čudno ponašati, što je uzrokovalo moj odlazak u svoju sigurnu sobu. Nevino sam sjedio pred ogromnim zaslonom svoga računala, preslušavajući glazbu, ali ne zadugo. Potiho se ušuljala jedna od žena u moju sobu, na moj prepad me zaskočila i dva puta ošamarila.

Šamar... Toliko brz i kratak, ali bolan. Iz prve nisam bio svjestan što mi se dogodilo, ali nakon toga je slijedila agonija.

Lagano trpki okus prethodno popijenog Jackya pretvorio se u slatkasto željezni... Što se dogodilo? Nisam ni sam znao dok se nisam uspio otrgnuti iz tih ženskih ralja i pobjeći u malenu, ali sigurnu prostoriju WC-a.

Gledajući u ogledalo pljunuo sam u umivaonik... Imao što za vidjet. Moj prekrasni bijeli umivaonik pridobio je crvenkastu boju, uzrokovanu mojom slinom.

Zbunjeno gledajući u tu crvenkastu mješavinu prošlo mi je nekoliko stvari kroz glavu. Zašto, kako... Što sada. Nakon kratkog razmišljanja zaključio sam da bi najbolje bilo ako bi prešutio to sve, jer tko zna na što je sve jedno žensko sposobno kada nanjuši krv.

Obrisao sam vrelu krv, isprao jadna usta i vratio se nazad u svoju mračnu sobu, nadajući se brzom snu.  






Kako bi se vi nosili sa sličnom situacijom? Jeste ikad pokupili šamar od žene? Vratili ga?  :hiha:
« Zadnja izmjena: 11. Travanj, 2010., 21:47 Syzygy »

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Kada žena ispusti svoj gnjev
« Odgovori #1 : 11. Travanj, 2010., 17:06 »
ja bi je hipnotizira s rukovanjem i to. najbolje, a i nije teško.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Kada žena ispusti svoj gnjev
« Odgovori #2 : 11. Travanj, 2010., 17:06 »
Da i?
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Kada žena ispusti svoj gnjev
« Odgovori #3 : 11. Travanj, 2010., 17:09 »
Da. Ja sam u potpunosti za muško žensku ravnopravnost . Prvo bi ih natjerao da mi očiste umivaonik, a onda mlatio da se ne bi nikad vratile. :approve

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Kada žena ispusti svoj gnjev - vratit joj?
« Odgovori #4 : 11. Travanj, 2010., 17:16 »
To prije ili poslje kupnje Wii-a? :hiha:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Kada žena ispusti svoj gnjev - vratit joj?
« Odgovori #5 : 11. Travanj, 2010., 17:18 »
Odi u onaj Profight store na Tresnjevci i kupi mouth piece.
Barem ti nece tako sasjeci unutrasnjost usta samarom iduci put.  :wildboy:

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Kada žena ispusti svoj gnjev
« Odgovori #6 : 11. Travanj, 2010., 17:18 »
Zene ne treba tuci,one su najljepsa bica na planeti.. :(

Sto se tice ove situacije,mislim da bi prvo dobila po picki, i onda bi je otjerao kuci..-

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Kada žena ispusti svoj gnjev
« Odgovori #7 : 11. Travanj, 2010., 17:20 »

Dobio sam možda dvaput šamar, al bilo je jako zasluženo, pa ono. Mislim osim od žene bivše, ona me lupala koljenom u jaja i tako, al sam joj ja vraćo, pa sve okej. Ka igra neka je to bila.

 :ave: :ave: :hihi:

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Kada žena ispusti svoj gnjev - vratit joj?
« Odgovori #8 : 11. Travanj, 2010., 17:44 »
rendom fejk&gej priča

 :tired:
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Kada žena ispusti svoj gnjev - vratit joj?
« Odgovori #9 : 11. Travanj, 2010., 17:47 »
Želi kurca imo. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Kada žena ispusti svoj gnjev - vratit joj?
« Odgovori #10 : 11. Travanj, 2010., 17:47 »

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Kada žena ispusti svoj gnjev - vratit joj?
« Odgovori #11 : 11. Travanj, 2010., 18:14 »
žene treba tuć preventivno dok su dobre, da se ne pokvare. kaže stara poslovica.

Odg: Kada žena ispusti svoj gnjev - vratit joj?
« Odgovori #12 : 11. Travanj, 2010., 18:27 »
 :ne:

Žene su sveta stvorenja koja imaju moć da na svijet donesu novi dragocjeni život.




Ali osim toga, drolje su, sve.

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Kada žena ispusti svoj gnjev - vratit joj?
« Odgovori #13 : 11. Travanj, 2010., 19:11 »
:hihi:


mogu upotpunit priču? snimao si me kamerom dok si kapao pastu za zube po meni i onda si me ogrebao, jei i ja sam krvarila :(
DA SAM TE BAR JA OŠAMARILA  :ementaler:
COOL

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Kada žena ispusti svoj gnjev - vratit joj?
« Odgovori #14 : 11. Travanj, 2010., 19:23 »
da, ajmo upotpunit priču. zapravo ne, ajmo ISPRIČAT KAKO JE ZAPRAVO BILO.

HEJ ( :hiha:) hajmo.
Jučer sam doživio jedno sasvim neugodno iskustvo. Igrom slučajaZvao sam u posjet  dvije žene u stan, iako s ovog foruma, neću navoditi imena... Zbog svoje sigurnosti. Odlučio sam biti dobar domačin, ponuditi ih pićem, što su prihvatile s veseljem. Inače prljavi stol krasila je boca Jack Daniels iz 2005 godine, skupa s nešto Coca Cole i prikladnim čašama. Uz ugodnu atmosferu proveli smo dio večeri pred televizorom. No, kako se boca privodila kraju tako je i počela moja noćna mora. Bez nekog konkretnog razlogaNakon što sam ispustio pol tube paste za zube po njenom licu, jedna žena počela me pomahnitalo naganjati po stanu, zadajući si cilj da me ozlijedi. Nakon nekog vremena uspio sam ju smiriti ozlijediti do krvi. Nemoćno se prepustila mojim snažnim rukama te sam ju vratio nazad na prethodno sjedeće mjesto. :fpalm:
 
Zatim su se iste žene počele čudno ponašati pjevati karaoke  :hiha:, što je uzrokovalo moj odlazak u svoju sigurnu sobu. Nevino  :hihi: sam sjedio pred ogromnim zaslonom svoga računala, preslušavajući glazbu, ali ne zadugo. Potiho se ušuljala jedna od žena u moju sobu, na moj prepad me zaskočila i dva puta ošamarila. i onda sam je ja malo provocirao kao što to volim raditi i ona me veoma nježno potapšala po licu, dvaput.

Citat:
Šamar... Toliko brz i kratak, ali bolan. Iz prve nisam bio svjestan što mi se dogodilo, ali nakon toga je slijedila agonija.

Lagano trpki okus prethodno popijenog Jackya pretvorio se u slatkasto željezni... Što se dogodilo? Nisam ni sam znao dok se nisam uspio otrgnuti iz tih ženskih ralja i pobjeći u malenu, ali sigurnu prostoriju WC-a.

Gledajući u ogledalo pljunuo sam u umivaonik... Imao što za vidjet. Moj prekrasni bijeli umivaonik pridobio je crvenkastu boju, uzrokovanu mojom slinom.

Zbunjeno gledajući u tu crvenkastu mješavinu prošlo mi je nekoliko stvari kroz glavu. Zašto, kako... Što sada. Nakon kratkog razmišljanja zaključio sam da bi najbolje bilo ako bi prešutio to sve, jer tko zna na što je sve jedno žensko sposobno kada nanjuši krv.
OKE OVO ĆEMO JEDNOSTAVNO BACITI U FIKŠN.

Obrisao sam vrelu krv, isprao jadna usta i vratio se nazad u svoju mračnu sobu, nadajući se brzom snu i dalje se pravio ko da je sve okej i nastavili smo preslušavati glazbu. Žena je čak bila veoma ugodna prema meni, iako mi nije dala pičke. Super je.  

<3



eto. LJUBAVVV <3
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9