HCL.HR

Kako???

  • 88 Odgovora
  • 10021 Hitova
*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Kako???
« Odgovori #30 : 13. Prosinac, 2008., 16:19 »
Buti brutalno iskren i reci kako je i šta je bilo. Ako te voli, oprostit će ti. Znam.  :syzygy:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Kako???
« Odgovori #31 : 13. Prosinac, 2008., 16:21 »
Kako da dokažem curi koju sam prevario i koja je saznala da ju volim

Zašto si je prevario ako je voliš, svinjo muška. :wildboy: :wildboy:
jesam, al ja ne smatram da sam ju prevario, to se dogodilo u sekundi i onda sam sve shvatio i otisao, bio sam pijan iako mi to nije isprika

čekaj ti si znači zabrijao sa nekom trebom na 5 sekundi i ova ti to neće oprostit. da je toj trebi stalo do tebe, oprostila bi ti takvu glupost. ja mislio da si se ti sa nekom maznuo, onda bi to i bilo nešto ozbiljnije, ali ovo... to me podsjeća na ljubavne probleme iz osnovne škole.



ono, care. suoči se s tim da si krele kao prvo.

Drugo, neka joj obavezno netko posalje link do ovog topica, da vidi koliki si bezmozgovni bezkicmenjak.
Trazis pomoc od random ljudi na netu za pizdariju za koju si sam kriv i nitko drugi. Preprepreprejadno.

Ono, problem je u tome sto ce te ona odjebati i to je to. Njezina odluka, niti ti, niti itko od ljudi na netu pred kojima tekstualno cmizdris nece nista moci napraviti oko toga. Lupi par puta glavom o zid, mozda ti sjedne.

i da, to.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Kako???
« Odgovori #32 : 13. Prosinac, 2008., 16:27 »
Okladi se s drugim najpopularnijim frendom u školi da ćeš od nje napravit kraljicu mat....a ne čekaj, kriva situacija.
:syzygy:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: Kako???
« Odgovori #33 : 13. Prosinac, 2008., 16:30 »
gle, svako ko je imao curu bar malo duze skuzit ce ovo: zenski rod nije takav da se samo ispricas i gotovo, moras ici za njima, trcat, ispricat se milijun puta, pokazat im da ih volis na 100 razlicitih nacina, samo da uzmu u obzir da mogu razmislit o oprostu.



U cemu je onda problem ako znas odgovor?
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Re: Kako???
« Odgovori #34 : 13. Prosinac, 2008., 16:33 »
Zašto bi mu oprostila  :tired:
Nisam htio komentirat jer nemogu reči ništa što nebi srozalo već sad narušeno duševno stanje zelenog. A drag mi je zbog Liverpoola.
Prevara nemora biti samo sex. Sad da ti cura izdrka nekome vani, to nebi bila prevara?
A i sorry zelni, ako je veza ozbiljna onda je prevara nešto stvarno jadno, bespotrebno i malumno za što nepostoji isprika.
Niti ikakvo iskupljenje i kaj ti ja znam. A i težak i dug je proces vračanja povjerenja tako da i ako se stvari izglade znaj da duuugo, duuugo vremena neće biti isto.
Ubiše nas bre vručina.

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Kako???
« Odgovori #35 : 13. Prosinac, 2008., 16:41 »
sve je meni jasno, postujem svacije odgovore, al ti si Yuri stvarno najveci idiot ovdje, al necu se toga dirat jel mogu napisat seminar o ovom tvojem retardiranom postu.

moguce je da bude sve ok, naravno nece ispocetka biti isto, kao sto Loky kaze. Cijeli dan komuniciramo na ovaj ili onaj nacin i pokazao sam joj koliko mi je stalo do nje, vidjet cemo se navecer, a do tada ce jos razmislit.

hvala ljudi na razumijevanju, ovi koji su to pokazali

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Kako???
« Odgovori #36 : 13. Prosinac, 2008., 16:44 »
napušite se zajedno!  :b_ae:

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Kako???
« Odgovori #37 : 13. Prosinac, 2008., 16:44 »
Kurca.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Kako???
« Odgovori #38 : 13. Prosinac, 2008., 16:46 »
napušite se zajedno!  :b_ae:

jebote zbog nje sam presto pušit, vidis sta ljubav radi  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 13. Prosinac, 2008., 16:48 Zeleni »

Re: Kako???
« Odgovori #39 : 13. Prosinac, 2008., 16:47 »
Reci joj ''KURVO NE SERI I OPEGLAJ MI KOŠULJU''. Ako te stvarno voli, te riječi će je prosvjetliti i shvatiti će da je ona u krivu  :b_wildy:

Čekaj neku ženu da se javi u topic da ti da savjet. Šarlot  :b_kita:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Zapi

  • Gost
Re: Kako???
« Odgovori #40 : 13. Prosinac, 2008., 16:47 »
Sad će bar imat make-up sex..nema do make-up sexa..

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Kako???
« Odgovori #41 : 13. Prosinac, 2008., 16:49 »
Ak je žemska kul i drži do sebe neće ti nikad oprostiti, niti ti dati drugu priliku.


Jebemu, zar bi ti oprostio njoj da se krala okolo po selu?
Ne bi li se osjećao kao najveći kreten ikad?



Osim ak nije samo renodm poljubac sa rendom trebom na rendom partiju sa rendom mjuzom i puno rendom cuge, onda je situacija kompleksnija.
Jerbo pod;
a) ko te cinkao?
b) zašto bariš okolo trebe ako voliš ovu?

I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Kako???
« Odgovori #42 : 13. Prosinac, 2008., 16:52 »
nije tak situacija, neidem okolo i barim, nikad na to nisam ni pomislio, dogodilo se jako jako slucajno, i to jako kratko, shvatio sam odmah o cem se radi i nakon toga sam ju jos vise volio i nikad nisam pomislio na nista ovako. Dobro kazes da mi nece oprostit ak drzi do sebe, zato i ne popusta, al znam da me prejako voli i da ce to prevladat na kraju.

da sam ja slucajno kako neki kazu isao okolo i bario, ja bi se sam povukao, bilo bi me fakat sram, al ovo ne smatram nekim prejakim grijehom, al grijeh je grijeh

Re: Kako???
« Odgovori #43 : 13. Prosinac, 2008., 16:52 »
beh, ja mislio jebačina.

cinkala ga je neka frendica, a jebiga, dogodi se. valjda.  :(
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Kako???
« Odgovori #44 : 13. Prosinac, 2008., 16:57 »
Da te neka kučka cinkala ja bi joj polomio noge i zakopa je na Lovrnicu.  :piva:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9