HCL.HR

Kako???

  • 88 Odgovora
  • 9998 Hitova
*

CtHuLhU

  • **
  • 410
  • KučKe mE mrZe,to ZnaČi Da WrijeDim.
Re: Kako???
« Odgovori #60 : 13. Prosinac, 2008., 18:28 »
To je to.
Sad dolazi intervencija admina i lock.
« Zadnja izmjena: 13. Prosinac, 2008., 18:31 CtHuLhU »

*

Zapi

  • Gost
Re: Kako???
« Odgovori #61 : 13. Prosinac, 2008., 18:32 »
Yuri nije ti on kriv što radiš u t centru i živciraju te starci cijeli dan  :thumbs:

*

waka

  • ***
  • 641
Re: Kako???
« Odgovori #62 : 13. Prosinac, 2008., 18:34 »
A ono, pravo mu je rekao. +1 na Yuria.

Ne kužim poantu uopće topica, reka si da će sve biti ok valjda, pa što očekuješ od nas?
Jesi tija možda podiliti svoju bol? Možda da ispadneš faca jer imaš curu? Ili ono, ko da nitko nije ima ljubavne probleme ili štajaznam.
Ono.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Kako???
« Odgovori #63 : 13. Prosinac, 2008., 18:37 »
Ovo me podsjetilo na onu epizodu South Parka kad je Radiohead gostovao. Uglavnom.

Thom: You know, everyone has problems; it doesn't mean you have to be a little crybaby about it.

 :b_dodo:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Kako???
« Odgovori #64 : 13. Prosinac, 2008., 19:00 »
Kako da dokažem curi koju sam prevario i koja je saznala da ju volim, dajte mi neke ideje, bilo šta....

naravno da necu pjevat serenade niti ista extremno, bilo sta mi date pomoci ce.

doso sam na ideju da napravim video i na youtube da stavim, sta vi mislite???

ma to ti je ful jednostavno kolega, evo ti jedan fini savjet

prvo narucis buketic ruza, onak fini, skupi, crveni, na njega stavis papiric na kojem ces napisat da si ispao jebeni tard od covjeka i da bog da te vise niti jedna htjela u zivotu :F

sta si mislio da ce bit? da ce doc puzajuci do tebe i u potpunosti te shvatit jer si, eto, popio malo?

prevario si ju zbog par mogucih razloga

- veza je bila malo nestabilna
- zenska s kojom si ju varao te super privlacila, ful zgodna ne ;D
- mislio si da ces imat nesto vise s tom zenskom s kojom si ju prevario


na kraju te ili ta s kojom si ju prevario odjebala ili ti se spustio kurac pa ti vise nije bila dobra.

i nakon toga svega si shvatio koliko ti cura znaci, ali si zasrao, svojom krivicom, ako nesto pljunes nemoj ic lizat nazad s poda. prevario si ju i tocka.

nisam citao postove, samo tvoj prvi i to da si bio pijan, ali pretpostavljam da je yura isto ovo rekao.

Prevario si ju, ispao si konj, snosi posljedice, zasluzila je boljeg od tebe.


Ako jednom prevaris, prevarit ces opet, to ti mogu sa 100%tnom sigurnoscu rec.

I ako se pomirite, nista vise nece bit onako kao prije, mozda ces ti to htjet, ali ona ce te uvijek gledat kao jednog idiota koji ju je prevario. svaki put kad ce ju nesto podsjetit na  tu drugu zensku(a to ce bit prvih pola godine svakodnevno) ces ti bit taj koji ce najebat.


i najzesci su mi frajeri i zenske koji krive alkohol  :thumbs:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Kako???
« Odgovori #65 : 13. Prosinac, 2008., 20:33 »
Ako jednom prevaris, prevarit ces opet, to ti mogu sa 100%tnom sigurnoscu rec.

I ako se pomirite, nista vise nece bit onako kao prije, mozda ces ti to htjet, ali ona ce te uvijek gledat kao jednog idiota koji ju je prevario. svaki put kad ce ju nesto podsjetit na  tu drugu zensku(a to ce bit prvih pola godine svakodnevno) ces ti bit taj koji ce najebat.

i najzesci su mi frajeri i zenske koji krive alkohol  :thumbs:

Potpis


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Re: Kako???
« Odgovori #66 : 13. Prosinac, 2008., 21:49 »
isusati, ownanje zolika.  :b_ae:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: Kako???
« Odgovori #67 : 13. Prosinac, 2008., 22:43 »
Kako da dokažem curi koju sam prevario i koja je saznala da ju volim, dajte mi neke ideje, bilo šta....

naravno da necu pjevat serenade niti ista extremno, bilo sta mi date pomoci ce.

doso sam na ideju da napravim video i na youtube da stavim, sta vi mislite???

Mmmm, ako si u stanju voljeti i osjećati sve ono što si napisao onda se na tvom mjestu ja ne bi brinuo, ona ili neka druga će opet dobiti to i ti ćeš biti mega hepi i tako.
Što se tiče prevare, prilično si ju jadno prevario, saznala je na jadan način, i na jadan način ideš to ispraviti. Ako se toliko volite ovakve stvari mogu dodatno učvrstiti vašu vezu,
samo da ne dramatizirate previše.
S druge strane, ovake stvari mogu vam unakaziti odnos i onda ćete nakon pola godine shvatiti da ste jučer prekinuli, ali je trebalo neko vrijeme da se pomirite s tim.  :thumbs:

Štojaznam, mislim da se ne trebaš previše uzrujavati. Da si napravio dijete ovoj drugoj to bi već bila frka, ovako samo ispadaš nezreo ili vam ta veza i nije nešto ekstra bila.

I nemoj joj linkati topic, to je već patetično, nemoj svo samopouzdanje izgubiti. Sretno.  :thumbs:

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Re: Kako???
« Odgovori #68 : 14. Prosinac, 2008., 10:18 »

i najzesci su mi frajeri i zenske koji krive alkohol  :thumbs:


 =D>

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Kako???
« Odgovori #69 : 15. Prosinac, 2008., 22:53 »
n00b je jedini ovjde čovjek, isprike onima koji su bili uredu a nisam ih spomenuo, svi ste vi ostali PIČKE. Kao prvo nijedan od vas ne zna čitat, tu mi izigravate neke frajere, a mogu mislit kakvi ste jadnici ustvari, uuu vi ste frajeri na jebenom forumu, koga boli kurac za to, nemojte se forsat s neki glupavim već odavno iscjeđenim forama nego pročitajte o čemu se tu uopce radi. Nisam ja nikoga pitao za savjet šta da radim, neg sam pitao kako da nesto napravim. e da, ako vas ne zanima tema i nemate sta pametno odgovorit, ne moras postat i pokusavat biti cool, jer ne kuzis da to nista ne znaci u vasim bijednim zivotima, to je samo par slova koja ste napisali, koja ce se zaboravit cim stisnete shut down i ostat cete samo hrpa govana koja misli da da je jebanje majke super.

mene uopce ne dira što serete, nego sto niste uredu da pustite topic da se odrzi. da ja svaki put kad mi nesto padne na pamet postam nebi se nijedna tema zadrzala, je da bi bio banan svako malo, al ja pustim ljude da saznaju nesto o tome sto ih zanima

Ementaler ispricavam se, al moram im jos rec da su bezdusna gamad


e da, daj LOCKNI
ne zelim svadje, samo sam rekao sto je je, kako vi meni tako ja vama
« Zadnja izmjena: 15. Prosinac, 2008., 23:00 Zeleni »

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Re: Kako???
« Odgovori #70 : 15. Prosinac, 2008., 22:55 »
GOVNA SRPSKA

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Kako???
« Odgovori #71 : 15. Prosinac, 2008., 22:56 »
Zeleni...

1. Internet nije mjesto za emocije.

2. Pizda si jer generaliziraš. Ja ti ništa nisam rekao.  :b_kita:

3. Zasluženo ćeš čut ovo i od mene. Ko ti kriv šta si razmišljao glavom koja za to ne služi.  :thumbs:

Re: Kako???
« Odgovori #72 : 15. Prosinac, 2008., 22:56 »
Nisam ja nikoga pitao za savjet šta da radim, neg sam pitao kako da nesto napravim.

Vrh.  :ave:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Re: Kako???
« Odgovori #73 : 15. Prosinac, 2008., 22:57 »
n00b je jedini ovjde čovjek, isprike onima koji su bili uredu a nisam ih spomenuo, svi ste vi ostali PIČKE. Kao prvo nijedan od vas ne zna čitat, tu mi izigravate neke frajere, a mogu mislit kakvi ste jadnici ustvari, uuu vi ste frajeri na jebenom forumu, koga boli kurac za to, nemojte se forsat s neki glupavim već odavno iscjeđenim forama nego pročitajte o čemu se tu uopce radi. Nisam ja nikoga pitao za savjet šta da radim, neg sam pitao kako da nesto napravim. e da, ako vas ne zanima tema i nemate sta pametno odgovorit, ne moras postat i pokusavat biti cool, jer ne kuzis da to nista ne znaci u vasim bijednim zivotima, to je samo par slova koja ste napisali, koja ce se zaboravit cim stisnete shut down i ostat cete samo hrpa govana koja misli da da je jebanje majke super.

mene uopce ne dira što serete, nego sto niste uredu da pustite topic da se odrzi. da ja svaki put kad mi nesto padne na pamet postam nebi se nijedna tema zadrzala, je da bi bio banan svako malo, al ja pustim ljude da saznaju nesto o tome sto ih zanima

Ementaler ispricavam se, al moram im jos rec da su bezdusna gamad

ne zelim svadje, samo sam rekao sto je je, kako vi meni tako ja vama

disi

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Kako???
« Odgovori #74 : 15. Prosinac, 2008., 22:59 »
Internet nije mjesto za emocije.
amen.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9