HCL.HR

Kako se zaradjuje na YouTube-u?

  • 7 Odgovora
  • 1723 Hitova
Kako se zaradjuje na YouTube-u?
« : 15. Ožujak, 2012., 12:57 »
jel mi moze netko objasniti kako se zaradjuje na yt? jel to ima kakve veze s onim subscribe bannerom u boji? zato neki chanelli to imaju? vidim ima poplava videa tipa onih "reply girl" i slicnih gluposti koji cini se tako zaradjuju? na temelju cega se moze zaradjivat? broja pogleda? broja subscribera? kako to ide, ko ti placa za to kaj je netko pogledao 10 puta ili 100000 puta tvoj video? recimo, sta ja ili ti trebas da bi zaradio na YT?

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Kako se zaradjuje na YouTube-u?
« Odgovori #1 : 15. Ožujak, 2012., 13:11 »
Ima više načina ali onaj za koji 'znam' je broj vjuova.

Shema je sljedeća:

Youtube's payout schedule:
$ 0.0033/1 view
$ 3/1,000 view
$33/ 10,000 views
$330/ 100,000 views
$3300/ 1,000,000 views

S tim da moraš biti YouTube partner, što je nešto što ti oni ponude. Ako imaš partnership, dobivaš pare na ovu shemu.
Ako je vjerovati komentarima na netu, ljudima YT ponudi partnership nakon 1000 viewova, nekad 50.000, nekad ne znam, koliko god već. Valjda kad vide da bi to moglo imati neku konstantnu i broj subscribera koji raste pa to dođe ko poticaj jel.

Ima više na netu.
http://socialtimes.com/make-money-youtube_b12035

Ukratko - veća posjećenost - više klikova - više para. Iako ne poznajem nikog osobno da zarađuje na yt, samo ovo što čitam pa ne znam koliko istine ima u svemu.

Odg: Kako se zaradjuje na YouTube-u?
« Odgovori #2 : 15. Ožujak, 2012., 13:12 »
Moraš radit nešto glupo, npr. gurat izuzetno velike objekte u usta i to snimat.



Mislim da bi mogao izgraditi karijeru na tome jer ti majci vrlo dobro ide, očito vam je to u krvi.  :thumbs:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Kako se zaradjuje na YouTube-u?
« Odgovori #3 : 15. Ožujak, 2012., 13:28 »
čemu to sad

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Kako se zaradjuje na YouTube-u?
« Odgovori #4 : 15. Ožujak, 2012., 13:30 »
Ne jebe, malen je i tovar  :mrs:

inače, nemoš još zarađivat pomoću youtubea (direktno) u HR, ako se ne varam. Nisu enableali državu Hrvatsku za partnership


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Kako se zaradjuje na YouTube-u?
« Odgovori #5 : 15. Ožujak, 2012., 13:44 »
inače, nemoš još zarađivat pomoću youtubea (direktno) u HR, ako se ne varam. Nisu enableali državu Hrvatsku za partnership

S obzirom da meni nisu ponudili partnerstvo dok nisam bio benan, ovo je najvjerojatnije čru.  :hiha2:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Kako se zaradjuje na YouTube-u?
« Odgovori #6 : 15. Ožujak, 2012., 14:11 »
To je zato jer si ti TROLL LEVEL = RIJEKA. xDD

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Kako se zaradjuje na YouTube-u?
« Odgovori #7 : 15. Ožujak, 2012., 14:16 »
 :wildboy:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9