HCL.HR

Koje šuze nosite?

  • 2188 Odgovora
  • 222767 Hitova
Odg: Koje šuze nosite?
« Odgovori #1275 : 24. Prosinac, 2009., 22:57 »
silence u noob. :tired:

 :ave: :ave: :ave:

Nadam se da je ovo vaša neka interna zajebancija ili nešto. :b_wildy:

Usput, jesu starkice stvarno tako udobne ko što se priča ? Mislim, neki kažu da, neki kažu ne, pa ono :hiha:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Koje šuze nosite?
« Odgovori #1276 : 24. Prosinac, 2009., 22:57 »
po ljeti one niske rulaju :(

*

Zapi

  • Gost
Odg: Koje šuze nosite?
« Odgovori #1277 : 24. Prosinac, 2009., 22:59 »
silence u noob. :tired:

 :ave: :ave: :ave:

Nadam se da je ovo vaša neka interna zajebancija ili nešto. :b_wildy:

brijem da nije, da je samo hs šaban.

Odg: Koje šuze nosite?
« Odgovori #1278 : 24. Prosinac, 2009., 23:02 »
Možda si kupim, čisto da se iz smrdljivog metalca etiketiram u smrdljivog alternativca :( Mislim, ipak sam kao na filozofskom fakultetu..
Zajebavam se naravno, al ono, čine mi ko da bi mi stajale i nebi se mučija oko traženja nekih patika pecto godina :b_wildy:


Zapi, ne znam, ja još imam vjere u ljude, ne virujem da bi netko mogao biti toliko.. šabanast :(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Koje šuze nosite?
« Odgovori #1279 : 24. Prosinac, 2009., 23:03 »
hs?

Odg: Koje šuze nosite?
« Odgovori #1280 : 24. Prosinac, 2009., 23:04 »
Da.

Al kad si to tako rekao, shvatio sam u biti da se zalud nadam. Pwned again ;)
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Koje šuze nosite?
« Odgovori #1281 : 24. Prosinac, 2009., 23:25 »
To sam i ja govorio, ali dizajn suza od lacosta nemozes naci kod drugih, kao sto  recimo veste i majice mozes... Doduse ajde one normalne suze se jos daju naci, ali vecinu fakat ne, barem ja nisam nasao.. A opet kad gledas 500 kn za lacoste, ili 500 za pumu, tak isti k*** jer sve to rade mali vijetnamci za 2 $

Gle, ne.

Ne zelim sad ispast pametan ili nesto, ali jebemumater, ne mos negirat cinjenicu da 80% ljudi koji nose lakost šuze (ili ostalo) nisu culi niti isli isprobat nesto drugo.

Mislim, dizajn lakost tenesica je ok, dapace, ima i dobrih modela, ali daj jebote, si pogledao/probao/nosio ista drugo od toga? Gucci, Prada i E. Armani isto imaju odlican dizajn.
Po meni najudobnije tenesice "tog ranga" su definitivno Pradine.


Ali ne, Mauricijo iz kvarta ima lakost tenesice pa moram i ja otic u lakost i kupit, ne postoje druge marke, e.

Po ljeti mi sve kuje izgledaju isto, sve imaju gelirane nokte, neke ful uske traperice i lakostice na nogama.

*

HaZz

  • **
  • 475
  • \o/
Odg: Koje šuze nosite?
« Odgovori #1282 : 25. Prosinac, 2009., 01:49 »

Ali ne, Mauricijo iz kvarta ima lakost tenesice pa moram i ja otic u lakost i kupit, ne postoje druge marke, e.

Po ljeti mi sve kuje izgledaju isto, sve imaju gelirane nokte, neke ful uske traperice i lakostice na nogama.

Točno to. Upravo sam zato i bio rekao da mi se takvi ljudi gade (svi su isti, nemaju svoj stil/stav, kopiraju se međusobno).



po ljeti one niske rulaju :(

Nosio starke, visoke, po ljeti, nema boga da bi nosio ista drugo. Nit cu nosit ista drugo po ljeti.
Udobne jesu, prozračne također, noga diše.

Doduše, sad je bilo malo prehladno, al zato sad furam najkice, kožne.

I tak.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Koje šuze nosite?
« Odgovori #1283 : 25. Prosinac, 2009., 10:37 »
Cek, ljudi ne da nose lacostice, nego nose i gucci, prada i armani tenisice? :ave: Sorry, al ako se ne radi o mamutu, to bi bilo gej :b_wildy:

Odg: Koje šuze nosite?
« Odgovori #1284 : 25. Prosinac, 2009., 11:04 »
+1 jebote ;/

ono...koji kurac  :hihi: ono, adidas za tenisice i timbaland za cipele i to je to.  :(
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Odg: Koje šuze nosite?
« Odgovori #1285 : 25. Prosinac, 2009., 11:23 »
skate tene raznih marki vec 10 godina  :ementaler:

ponekad starke

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Koje šuze nosite?
« Odgovori #1286 : 25. Prosinac, 2009., 12:09 »
ono...koji kurac  :hihi: ono, adidas za tenisice i timbaland za cipele i to je to.  :(

drito

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Koje šuze nosite?
« Odgovori #1287 : 25. Prosinac, 2009., 12:22 »
Po ljeti mi sve kuje izgledaju isto, sve imaju gelirane nokte, neke ful uske traperice i lakostice na nogama.

po ljeti žene nose japanke i ta sranja
zato imaju ko isusi prljave noge, a prljave noge su najdegutantnija stvar ikad
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Koje šuze nosite?
« Odgovori #1288 : 25. Prosinac, 2009., 13:19 »
bar nemaju urasle nokte  :b_wildy:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: Koje šuze nosite?
« Odgovori #1289 : 25. Prosinac, 2009., 13:32 »
@Sigi slazem se s ovime da gro ljudi kopira jedni druge. Neznam furam ono sto mi se svida, ali zadnje dvoje su od lacosta, doduse to ne znaci da ne nosim ostale :D

Recimo suze od ove godine su postale sve kičastije i to je koma, doduse recimo pogledaj samo Paciottia, pa ono je pre pre kičasto. Doduse najsmjesnije u ovoj priči je sto rulja koja fura starke priča o kopiranju drugih :D.

 SB :)
easy-forex-basics.blogspot.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9