HCL.HR

komad mjeseca

  • 43 Odgovora
  • 4615 Hitova
*

Bela

  • ****
  • 1020
komad mjeseca
« : 09. Listopad, 2009., 16:01 »
ljudi čujte i počujte: dns u 13:30 je NASA zbombardirala secmje u svrhu znanstvenog istraživanja otkrića vode ispod pukotina površine.Pošlo je nešto krivo i veliki komad mjeseca se odvalio i juri prema zemlji.mislim da je ovo smak svijetaaa aaaaa bješte... de vas noge noseeee....

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: komad mjeseca
« Odgovori #1 : 09. Listopad, 2009., 16:02 »
 :D

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: komad mjeseca
« Odgovori #2 : 09. Listopad, 2009., 16:05 »
 :tired:

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: komad mjeseca
« Odgovori #3 : 09. Listopad, 2009., 16:06 »
HCL SURADNIK :thumbs: :hihi:



bilo je u 10:30 inače to ;D

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: komad mjeseca
« Odgovori #4 : 09. Listopad, 2009., 16:07 »
spoiler: ovo nije totalno beskorisna tema....   :mrgreen:

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: komad mjeseca
« Odgovori #5 : 09. Listopad, 2009., 16:08 »
Tako je. Tema je upravo pokazala tvoj kvocijent inteligencije.  :thumbs:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: komad mjeseca
« Odgovori #6 : 09. Listopad, 2009., 16:20 »
 :ave: :ave: owned
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: komad mjeseca
« Odgovori #7 : 09. Listopad, 2009., 16:51 »
ja sam se uključija u nasino sranje i čeka sam i ništa nisu prikazali. odusta sam oko 11 i nešto.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: komad mjeseca
« Odgovori #8 : 09. Listopad, 2009., 17:33 »
easy take it easy..ovo je otvoreno kao zajebancija...uglavnom fakat sam se odvalio od smijeha i dobio inspiraciju za ovu temu u 2 stvari:

1-na anteni-zagreb je žena zabrijala i rekla da se može vidjet golim okom i još izrazila žalost što je kod nas mrak....ahahahah  :clap:
2- frendovi na fejsu zabrijali i metali to kaom statuse....ugl frend stavi...status nešto kao :chillam,pijem pivo i idem gledat to na www.nasa.com tralalal
uglavnom komentirali su mu da je prevara i da se niš ne vidi..pa sam im ih ja izveo iz bludnih misli i ukazao im da su jazavci zabrijali...pa nije NASA valjda lansirala 100megatonsku atomsku bombu na secmje. :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi:

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: komad mjeseca
« Odgovori #9 : 09. Listopad, 2009., 17:34 »
uglavnom LoooooooLčina..

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: komad mjeseca
« Odgovori #10 : 09. Listopad, 2009., 17:43 »
SECMJE BURAZ E KEJ BRIJEŠ O!  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: komad mjeseca
« Odgovori #11 : 09. Listopad, 2009., 17:45 »
što je na kraju bilo sa projektom bombardiranja?
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

dooks

  • *
  • 115
  • .
Odg:
« Odgovori #12 : 09. Listopad, 2009., 17:49 »
.
« Zadnja izmjena: 06. Srpanj, 2014., 10:52 dooks »

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: komad mjeseca
« Odgovori #13 : 09. Listopad, 2009., 17:57 »
što je na kraju bilo sa projektom bombardiranja?

Ma prošlo je sve kako treba i sve funkcionira kak je predviđeno. Jedino što rakete nisu dignulo puno prašine kao što su očekivali, tj. toliko da bi bilo vidljivo amaterskim 10 inčnim teleskopima sa zemlje, iako su neki amateri potvrdili da su vidjeli prašinu itd. NASA nije spominjala nikakve mogućnosti da se to vidi golim okom.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: komad mjeseca
« Odgovori #14 : 09. Listopad, 2009., 18:45 »
www.nasa.com

wtf? kakav je ovo mindfuck? TO je sajt instituta u kojem rade najpametniji ljudi na svijetu s tolikim buđetom da mogu čovjeka na Mjesec poslat? Daj ne jebi meeeee  :wildboy:

edit:
http://www.nasa.gov/

naravno....već sam se uplašio
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9