HCL.HR

Kuhate li?

  • 49 Odgovora
  • 7503 Hitova
*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Kuhate li?
« : 27. Svibanj, 2008., 10:54 »
ae, da cujem, jel zna tko kuhat :D

ja evo, u ovih nekoliko godina kolko zivim sam, sam uspio svasta naucit. nekad iz prvog pokusaja nekad iz petog   :hihi:

od gulasa, snicli, rostilja, umaka i ostalih pizdarija do kolaca kad bi mi pofalilo secera   :ementaler:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Kuhate li?
« Odgovori #1 : 27. Svibanj, 2008., 10:55 »
+1 na tvoje.

S tim da sam jucer kao gift dobio pink pregacu na koju se posebno ponosim.
Bit cu teh ultimate kuhar s tim.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Kuhate li?
« Odgovori #2 : 27. Svibanj, 2008., 12:23 »
znam ispeč picu ;(

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Kuhate li?
« Odgovori #3 : 27. Svibanj, 2008., 12:48 »
znam neke tjestenine i umake radit...

peć meso na naglo, klasične pizdarije. jaja and shit.

al loše je kad čovjek ne zna skuhat bar neš. recimo imam frenda koji si ne zna ispeć jaja.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Kuhate li?
« Odgovori #4 : 27. Svibanj, 2008., 12:59 »
Osnovne stvari, juhice, lešo meso, filete ispohati, pečeno i tako to. Pwnam u pica mejkingu (Matej zna :ementaler:). Cura fenomenalno kuha pa sam naučio dosta i od nje. \:D/
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

Re: Kuhate li?
« Odgovori #5 : 27. Svibanj, 2008., 13:31 »
Znam dosta da ne krepam od gladi. Mogu jaja ispeć, šnicle, spohati kruh, uštipke napravit, roštilj čak :wildboy:
Hm, juhu ne znam, nit gulaše i te pizdarije, smao onu instant juhu kojoj piše i kako to napravit na zadnjoj strani :wildboy:

Možda još nekaj, al se ne mogu sjetit

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Kuhate li?
« Odgovori #6 : 27. Svibanj, 2008., 13:48 »
Pwnam u pica mejkingu (Matej zna :ementaler:).

Jest.

A inače, znam kuhat ono osnovno. Jaja, meso, krumpire...
Uglavnom, osnovno.  :ementaler:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Kuhate li?
« Odgovori #7 : 27. Svibanj, 2008., 13:51 »
under jel dostavljas? i kolko se placa dostava  :wildboy:


evo upravo sredio 250g junetine, onak na kockice nasjeckano, malo persina, soli, vegete, luka, prepeceno na tavi i sa time integralna tjestenina, kako sam si kul  :ementaler:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Kuhate li?
« Odgovori #8 : 27. Svibanj, 2008., 14:01 »
znam kuhat, prošli božić je moja sarma bila na stolu  :approve doduše ja ju nisam motao jer me peku ruke od kiseline (žuljevi lawl)

Maestro sam za palačinke btw, valjda jer imam preciznu mjericu i uvijek stavljam isto...

A šta ja znam ono, znam puno toga, ako netko zna crnu palentu s krumpirom osim mene neka se javi  :wildboy: Naime, to je ujedno i odličan trening tricepsa/bicepsa, žene to ne mogu kuvat  :thumbs:

A i danas s internetom vjerujem da bi svi mogli sve skuhat, na zahtjev, ako ne iz prvog onda iz par sljedećih pokušaja...


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Kuhate li?
« Odgovori #9 : 27. Svibanj, 2008., 14:04 »
ako netko zna crnu palentu s krumpirom osim mene neka se javi .

erm....sta je to? prvi put cujem..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Kuhate li?
« Odgovori #10 : 27. Svibanj, 2008., 14:09 »
pa to ti je jedno domaće jelo (domaće iz Vojvodine), crno brašno, krumpir, voda i putar je sve šta ti treba, osim preprženog luka s uljem, al to su već perverzije. Kuha se ko i žuta palenta (prokuhaš vodu i putar, ubaciš brašno i pustiš pol sata bar da kuva i onda je frka jer treba miješat, a zna se stvrdnut ko beton i to je znak da ga treba tuć  :wildboy: inače owna boga s jako kiselim jogurtom...

edit: zaboravio sam krumpir još  :tired: malo ga prokuhaš sa strane pa umiješaš i njega da se završi skupa s palentom
« Zadnja izmjena: 27. Svibanj, 2008., 14:11 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Kuhate li?
« Odgovori #11 : 27. Svibanj, 2008., 14:56 »
under jel dostavljas? i kolko se placa dostava  :wildboy:

Ne dostavljam, ali uvik moš navratit na ručak. :ementaler:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Kuhate li?
« Odgovori #12 : 27. Svibanj, 2008., 15:10 »
Sakam u kuhanju.. :wildboy:  znam spec jaja i špek i onu instant juhu.. :ementaler:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Kuhate li?
« Odgovori #13 : 27. Svibanj, 2008., 15:41 »
pa to ti je jedno domaće jelo (domaće iz Vojvodine), crno brašno, krumpir, voda i putar je sve šta ti treba, osim preprženog luka s uljem, al to su već perverzije. Kuha se ko i žuta palenta (prokuhaš vodu i putar, ubaciš brašno i pustiš pol sata bar da kuva i onda je frka jer treba miješat, a zna se stvrdnut ko beton i to je znak da ga treba tuć  :wildboy: inače owna boga s jako kiselim jogurtom...

edit: zaboravio sam krumpir još  :tired: malo ga prokuhaš sa strane pa umiješaš i njega da se završi skupa s palentom

cak bi i rekao da sam to jednom jeo, samo umjesto kiselog jogurta smo to prelili sa pecenim spekom onak na kockice i ona mast koja je ostala od njega, i ownalo  je \:D/

Ne dostavljam, ali uvik moš navratit na ručak. :ementaler:


juhu  :ementaler:

*

Zapi

  • Gost
Re: Kuhate li?
« Odgovori #14 : 27. Svibanj, 2008., 18:00 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9