HCL.HR

Kupovanje u Protisu

  • 8 Odgovora
  • 1194 Hitova
*

Shtefko

  • *
  • 35
  • Volim kompjutere.
Kupovanje u Protisu
« : 15. Lipanj, 2014., 16:03 »
Namjeravam uskoro kupiti nešto dijelova u protisu, ali ne znam kako to ide jer nisam nikada prije kod njih kupovao. Pretpostavljam da je nešto tipa prvo se naruči nešto, a onda tijekom nekoliko dana stigne iz skladišta? Ako se kupljuju skuplji dijelovi treba li se dati nekakav polog? I kakva iskustva generalno imate s njima? :D
Stay positive :)

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Kupovanje u Protisu
« Odgovori #1 : 15. Lipanj, 2014., 22:24 »
Kod Protisa generalno ide da naručiš (preporučam da si napraviš account na njihovim stranicama), uplatiš polog ili cijeli račun taj dan pa ti to dođe kod njih idući dan popodne (najčešće, meni do sad nije bilo duže od jednog dana al ja sam uvijek isti dan gotovinom plaćao)

*

Shtefko

  • *
  • 35
  • Volim kompjutere.
Odg: Kupovanje u Protisu
« Odgovori #2 : 16. Lipanj, 2014., 09:36 »
Ok, hvala. Nadam se da im ne će trebati više od 3-4 dana.
Stay positive :)

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Kupovanje u Protisu
« Odgovori #3 : 16. Lipanj, 2014., 11:45 »
Stalno kupujem u Protisu.

Nećeš imati nikakvih problema, Ako je manja narudžba do cca 1000-1500kn ne treba ti polog niti njihov acc. Samo ih nazovi i rezerviraj na prezime.

Ako ih dobiješ do 11-12h odmah isti dan iza 17h možeš pokupiti robu ;)

*

Shtefko

  • *
  • 35
  • Volim kompjutere.
Odg: Kupovanje u Protisu
« Odgovori #4 : 16. Lipanj, 2014., 15:56 »
Evo malo prije sam ih zvao. Namjeravam kupiti dijelove u vrijednosti 6 000 kn, pa mi je prodavač rekao da moram dati polog od 400 kn. Al nije ništa pričao za account? O.o
Stay positive :)

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Kupovanje u Protisu
« Odgovori #5 : 16. Lipanj, 2014., 16:37 »
Zato što ti acc služi ako ne želiš šetati ili se voziti...

Ako imaš acc onda naručiš i platiš preko interneta, pa možeš doći po to ili možeš naručiti dostavu.

A ako nemaš acc onda za takve, veće narudžbe, odeš tamo daš polog i dođeš drugi dan po robu.

Osobno gotovo nikada ne kupujem preko acc, nego odem osobno (iako ja ne moram davati polog, jer stalno kupjem pa mi se isplati) i sve uzmem, no ako si daleko i moraš ići 2. puta, možda ti je lakše preko acc sve platiti i drugi dan podići.

Odg: Kupovanje u Protisu
« Odgovori #6 : 16. Studeni, 2016., 22:23 »
Da ne otvaram novu temu jer je ovo vezano za Protis.
Ima tko iskustva sa slanjem komponentni na reklamaciju kod njih? Nisam iz ZG pa bi trebao slati postom. Pitao sam na koju adresu da posaljem, ali su taj dio maila izignorirali.
Takoder, rekli su mi da prilikom slanja posaljem i opis kvara.
Znaci, trebao bi napisat sve u Wordu i onda to isprintat i poslat im postom? Na koju adresu?
U opisu tvrtke stoji Nehajska, liku u potpisu na mailu stoji Krapinska.
Nisu mi ostavili bas dobar dojam prilikom tih par razmjenjenih mailova...

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Kupovanje u Protisu
« Odgovori #7 : 16. Studeni, 2016., 22:24 »
Preselili su ti iz Krapinske u Nehajsku 01.10.2016. al valjda nisu još sve uskladili.
Tako da šalješ na Nehajsku. I da, detaljno sve opiši da ne bi bilo ikakve zabune.

Odg: Kupovanje u Protisu
« Odgovori #8 : 16. Studeni, 2016., 23:40 »
Hvala na odgovoru!
Budem poslao na Nehajsku onda.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9